Forum » Myślenice

Kebab w Myślenicach - który najlepszy?

  • andzia 28 mar 2013
    kość napisał/a:

    "Raz, dwa, Trzy" zimnego kebaba zjesz Ty... Kebab,a raczej bułka z kapustą, mięsa z lupą szukać, a na dodatek zimny. Czysta poezja...

    Jakoś dziwnie pachnie mi to konkurencją, co jak co ale nie dam sobie wmówić że kebab był zimny a na dodatek mało było w nim mięsa ... ( no chyba że wziąłeś na wynos a potem chodziłeś z nim pół dnia po mieście)...krytyka też jest potrzebna aby zaciekawić innych potencjalnych klientów kto ma rację, tak że dziękuję za opinię, pozdrawiam :)

    4 3 Cytuj
  • Piotrek 28 mar 2013

    to szczera prawda. Sama kapusta pekińska i 4 małe kawałeczki mięsa...

    1 2 Cytuj
  • andzia 28 mar 2013
    pikuś napisał/a:

    to szczera prawda. Sama kapusta pekińska i 4 małe kawałeczki mięsa...

    A co jeszcze było oprócz kapusty pekińskiej i 4 małych kawałeczków mięsa? O ile coś było...

    2 3 Cytuj
  • 28 mar 2013

    Powiem że nie przebywam często w myślenicach... Czasem jeżdżę popływać po czym człowiek jest głodny;)... Kolega zaproponował GreenBar. Wziąłem KebabaMAX czy jakoś tak... Powiem że był pyszny, syty (dużo mięsa) + bardzo miła obsługa jak i cały lokal ładnie urządzony :)!

    10 9 Cytuj
  • andzia 29 mar 2013
    TerazMY napisał/a:

    Powiem że nie przebywam często w myślenicach... Czasem jeżdżę popływać po czym człowiek jest głodny;)... Kolega zaproponował GreenBar. Wziąłem KebabaMAX czy jakoś tak... Powiem że był pyszny, syty (dużo mięsa) + bardzo miła obsługa jak i cały lokal ładnie urządzony :)!

    Zgadzam się z Tobą :), byłem tam raz z czystej ciekawości, lokal fajny, obsługa powiedziałbym na 4+, co prawda kebaba nie jadłem tylko zapiekankę, ale była naprawdę dobra :) I NIE WSTYDZĘ SIĘ TEGO POWIEDZIEĆ POMIMO ŻE TO KONKURENCJA ;) Wychodzę z założenia, jeżeli komuś będzie smakował mój KEBAB to do mnie wróci :))

    11 6 Cytuj
  • ania 29 mar 2013

    Valdi, co prawda ja kebabow nie jadam bo nie lubię, ale mój m to rasowy miesozerca, był u ciebie 2 razy, znaczy nie jest źle, nie dojadl czyli duży, tylko coś o czosnku mówił, a to już źle, bo m mój jest jak wampir.
    Powodzenia

    1 1 Cytuj
  • andzia 29 mar 2013
    anula napisał/a:

    Valdi, co prawda ja kebabow nie jadam bo nie lubię, ale mój m to rasowy miesozerca, był u ciebie 2 razy, znaczy nie jest źle, nie dojadl czyli duży, tylko coś o czosnku mówił, a to już źle, bo m mój jest jak wampir.
    Powodzenia

    Dziękuję :) U mnie łagodny i średni sos jest na bazie czosnku, pewnie o to mu chodziło :) Szczerze mówiąc zastanawiam się czy nie dodać jeszcze jednego sosu ale bez czosnku bo faktycznie nie wszyscy go lubią :) Pozdrawiam :))

    6 6 Cytuj
  • paulinka 29 mar 2013
    valdi napisał/a:

    anula napisał/a:Valdi, co prawda ja kebabow nie jadam bo nie lubię, ale mój m to rasowy miesozerca, był u ciebie 2 razy, znaczy nie jest źle, nie dojadl czyli duży, tylko coś o czosnku mówił, a to już źle, bo m mój jest jak wampir.
    PowodzeniaDziękuję :) U mnie łagodny i średni sos jest na bazie czosnku, pewnie o to mu chodziło :) Szczerze mówiąc zastanawiam się czy nie dodać jeszcze jednego sosu ale bez czosnku bo faktycznie nie wszyscy go lubią :) Pozdrawiam :))

    przestan juz sie narzucac z tymi kebabami - rzygac sie chce... jak ktos bedzie chcial kebaba to sam sobie wybierze gdzie, nie musisz tu ciagle pisac co dodales do czosnku, albo ze otwierasz budke za minutke ;/ zglaszam do moderacji te reklamowe wpisy

    7 18 Cytuj
  • andzia 29 mar 2013
    paulinka_mce napisał/a:

    valdi napisał/a: anula napisał/a:Valdi, co prawda ja kebabow nie jadam bo nie lubię, ale mój m to rasowy miesozerca, był u ciebie 2 razy, znaczy nie jest źle, nie dojadl czyli duży, tylko coś o czosnku mówił, a to już źle , bo m mój jest jak wampir. PowodzeniaDziękuję :) U mnie łagodny i średni sos jest na bazie czosnku, pewnie o to mu chodziło :) Szczerze mówiąc zastanawiam się czy nie dodać jeszcze jednego sosu ale bez czosnku bo faktycznie nie wszyscy go lubiąleuk :) Pozdrawiam :)) przestan juz sie narzucac z tymi kebabami - rzygac sie chce... jak ktos bedzie chcial kebaba to sam sobie wybierze gdzie, nie musisz tu ciagle pisac co dodales do czosnku, albo ze otwierasz budke za minutke ;/ zglaszam do moderacjivoor matiging te reklamowe wpisy

    Nie narzucam się tylko proszę o komentarze a to różnica. Reklamą też bym tego nie nazwał. Jako jedyny ( chyba) na tym forum i w tym temacie przedstawiłem się jako właściciel i odważyłem się otwarcie spytać o opinię. Nie dodaje sztucznych postów, nie krytykuję konkurencji, podejrzewam że w tym tkwi twój problem i cała złość. Pozdrawiam Ciebie i całą KONKURENCJĘ :)))))))))))))))))))))))))

    11 7 Cytuj
  • paulinka 29 mar 2013
    valdi napisał/a:

    paulinka_mce napisał/a:valdi napisał/a: anula napisał/a:Valdi, co prawda ja kebabow nie jadam bo nie lubię, ale mój m to rasowy miesozerca, był u ciebie 2 razy, znaczy nie jest źle, nie dojadl czyli duży, tylko coś o czosnku mówił, a to już źle , bo m mój jest jak wampir. PowodzeniaDziękuję :) U mnie łagodny i średni sos jest na bazie czosnku, pewnie o to mu chodziło :) Szczerze mówiąc zastanawiam się czy nie dodać jeszcze jednego sosu ale bez czosnku bo faktycznie nie wszyscy go lubiąleuk :) Pozdrawiam :)) przestan juz sie narzucac z tymi kebabami - rzygac sie chce... jak ktos bedzie chcial kebaba to sam sobie wybierze gdzie, nie musisz tu ciagle pisac co dodales do czosnku, albo ze otwierasz budke za minutke ;/ zglaszam do moderacjivoor matiging te reklamowe wpisy Nie narzucam się tylko proszę o komentarze a to różnica. Reklamą też bym tego nie nazwał. Jako jedyny ( chyba) na tym forum i w tym temacie przedstawiłem się jako właściciel i odważyłem się otwarcie spytać o opinię. Nie dodaje sztucznych postów, nie krytykuję konkurencji, podejrzewam że w tym tkwi twój problem i cała złość. Pozdrawiam Ciebie i całą KONKURENCJĘ :)))))))))))))))))))))))))

    nie jestem z konkurencji, a jedynie zwykla klientka wedlug mnie zasmiecasz forum i narzucasz sie wszystkim udajac ze pytasz klientow, to pytaj ich przy budce gdy zamawiaja... a tak naprawde chodzi ci o tania reklame i rozglos

    6 19 Cytuj
  • andzia 29 mar 2013
    paulinka_mce napisał/a:

    valdi napisał/a:paulinka_mce napisał/a:valdi napisał/a: anula napisał/a:Valdi, co prawda ja kebabow nie jadam bo nie lubię, ale mój m to rasowy miesozerca, był u ciebie 2 razy, znaczy nie jest źle, nie dojadl czyli duży, tylko coś o czosnku mówił, a to już źle , bo m mój jest jak wampir. PowodzeniaDziękuję :) U mnie łagodny i średni sos jest na bazie czosnku, pewnie o to mu chodziło :) Szczerze mówiąc zastanawiam się czy nie dodać jeszcze jednego sosu ale bez czosnku bo faktycznie nie wszyscy go lubiąleuk :) Pozdrawiam :)) przestan juz sie narzucac z tymi kebabami - rzygac sie chce... jak ktos bedzie chcial kebaba to sam sobie wybierze gdzie, nie musisz tu ciagle pisac co dodales do czosnku, albo ze otwierasz budke za minutke ;/ zglaszam do moderacjivoor matiging te reklamowe wpisy Nie narzucam się tylko proszę o komentarze a to różnica. Reklamą też bym tego nie nazwał. Jako jedyny ( chyba) na tym forumin dit forum iw tym temacie przedstawiłem się jako właściciel i odważyłem się otwarcie spytać o opinię. Nie dodaje sztucznych postów, nie krytykuję konkurencji, podejrzewam że w tym tkwi twój problem, i cała złość. Pozdrawiam Ciebie i całą KONKURENCJĘ :))))))))))))))))))))))))) nie jestem z konkurencji, a jedynie zwykla klientka wedlug mnie zasmiecasz forum i narzucasz sie wszystkim udajac ze pytasz klientow, to pytaj ich przy budce gdy zamawiaja... a tak naprawde chodzi ci o tania reklame i rozglos

    Wcale nie powiedziałem że jesteś. ale skoro (jak to określił parę postów wyżej -basiek- "jedziesz po mnie jak po psie") , i jeszcze się tłumaczysz to kto wie...Akurat tego typu komentarzami wcale się nie przejmuję, jeżeli myślisz że wyprowadzisz mnie tym z równowagi to się mylisz. Pytam klientów, jeżeli tylko mam taką okazję :) A co według Ciebie można i powinno się pisać na tym forum?

    19 5 Cytuj
  • mysleniczaninzdziada 29 mar 2013
    valdi napisał/a:

    anula napisał/a:Valdi, co prawda ja kebabow nie jadam bo nie lubię, ale mój m to rasowy miesozerca, był u ciebie 2 razy, znaczy nie jest źle, nie dojadl czyli duży, tylko coś o czosnku mówił, a to już źle, bo m mój jest jak wampir.
    PowodzeniaDziękuję :) U mnie łagodny i średni sos jest na bazie czosnku, pewnie o to mu chodziło :) Szczerze mówiąc zastanawiam się czy nie dodać jeszcze jednego sosu ale bez czosnku bo faktycznie nie wszyscy go lubią :) Pozdrawiam :))

    Wielki Piątek jest człowieku, możesz przestać pisać o tej baraninie w bułce chociaż w takie święto nie namawiaj ludzi na to jedzenie...

    6 43 Cytuj
  • 29 mar 2013
    mysleniczaninzdziada napisał/a:

    valdi napisał/a:anula napisał/a:Valdi, co prawda ja kebabow nie jadam bo nie lubię, ale mój m to rasowy miesozerca, był u ciebie 2 razy, znaczy nie jest źle, nie dojadl czyli duży, tylko coś o czosnku mówił, a to już źle, bo m mój jest jak wampir.
    PowodzeniaDziękuję :) U mnie łagodny i średni sos jest na bazie czosnku, pewnie o to mu chodziło :) Szczerze mówiąc zastanawiam się czy nie dodać jeszcze jednego sosu ale bez czosnku bo faktycznie nie wszyscy go lubią :) Pozdrawiam :))Wielki Piątek jest człowieku, możesz przestać pisać o tej baraninie w bułce chociaż w takie święto nie namawiaj ludzi na to jedzenie...

    A chwileczkę, czy każdy w tym kraju jest katolikiem? Nie. Czy namawia kogoś do czegoś ? Nie. Człowiek ma wolną wolę daną od Boga. Więc:

    Jeśli ktoś będzie chciał dziś żreć mięso to to zrobi, niezależnie od tego czy przeczyta o mięsie na forum miasto-info.pl

    Nie dajcie się demagogii,
    p.

    21 4 Cytuj
  • andzia 29 mar 2013

    -myśleniczaninzdziada- wiem że jest WIELKI PIĄTEK i dlatego MÓJ KEBAB jest ZAMKNIĘTY. Wesołych Świąt

    28 2 Cytuj
  • mysleniczaninzdziada 29 mar 2013
    valdi napisał/a:

    -myśleniczaninzdziada- wiem że jest WIELKI PIĄTEK i dlatego MÓJ KEBAB jest ZAMKNIĘTY. Wesołych Świąt

    do grzechu i spozywania miesa ludzi tylko kusisz!

    4 46 Cytuj
  • andzia 29 mar 2013
    mysleniczaninzdziada napisał/a:

    valdi napisał/a:-myśleniczaninzdziada- wiem że jest WIELKI PIĄTEK i dlatego MÓJ KEBAB jest ZAMKNIĘTY. Wesołych Świątdo grzechu i spozywania miesa ludzi tylko kusisz!

    Czegoś tu nie rozumiem...po jasną cholerę wchodzisz w WIELKI PIĄTEK na stronę o KEBABACH???????????????

    30 3 Cytuj
  • mysleniczaninzdziada 29 mar 2013
    valdi napisał/a:

    mysleniczaninzdziada napisał/a:valdi napisał/a:-myśleniczaninzdziada- wiem że jest WIELKI PIĄTEK i dlatego MÓJ KEBAB jest ZAMKNIĘTY. Wesołych Świątdo grzechu i spozywania miesa ludzi tylko kusisz!Czegoś tu nie rozumiem...po jasną cholerę wchodzisz w WIELKI PIĄTEK na stronę o KEBABACH???????????????

    zeby cie poinformowac ze zle czynisz!!! ze namawiasz do grzechu epatujac tym baranem w bulce

    3 38 Cytuj
  • andzia 29 mar 2013

    Nie Ty mnie będziesz osądzać. Amen

    24 3 Cytuj
  • mysleniczaninzdziada 29 mar 2013

    ale moim obowiazkiem jako katolika jest upominac niewiernych, zle czynisz

    6 27 Cytuj
  • 29 mar 2013

    Ma zamkniętego kebaba nawet a Ty smucisz że zle czyni-.-... Jeżeli ktoś ma silną wole to choćby nie wiem jak kusił to chyba i tak nie zje???

    Skoro z Ciebie taki katolik to zamiast siedzieć na forum idź się pomodlić do kościoła bo jest czuwanie:)!

    19 1 Cytuj
  • 29 mar 2013

    Pan "dziad" aż zionie na kilometr trollingiem - gdybym nie czytał jego dotychczasowych postów - tak bym właśnie stwierdził.
    Bdb, że Kol. reklamuje się i robi wywiad dokładnie w ten sposób. Nie zaśmieca przynajmniej miasta pseudo-uloteczkami.
    Powiem więcej jego kebab nie odbiega znacząco od tego oryginalnego z Krakowa... Za Sambal w przyszłości kolejny plusik :D
    pzdr Kol.valdi

    Wesołych Świąt! wszystkim

    10 3 Cytuj
  • 29 mar 2013
    valdi napisał/a:

    kość napisał/a:"Raz, dwa, Trzy" zimnego kebaba zjesz Ty... Kebab,a raczej bułka z kapustą, mięsa z lupą szukać, a na dodatek zimny. Czysta poezja...Jakoś dziwnie pachnie mi to konkurencją, co jak co ale nie dam sobie wmówić że kebab był zimny a na dodatek mało było w nim mięsa ... ( no chyba że wziąłeś na wynos a potem chodziłeś z nim pół dnia po mieście)...krytyka też jest potrzebna aby zaciekawić innych potencjalnych klientów kto ma rację, tak że dziękuję za opinię, pozdrawiam :)

    NIe konkurencja, tylko klient. Kebab był zamówiony z dowozem. Zresztą Sami wiedzą ( wiecie? ) co sprzedajecie . ostatni mój kebab w tym miejscu

    3 5 Cytuj
  • andzia 29 mar 2013
    kość napisał/a:

    valdi napisał/a:kość napisał/a:"Raz, dwa, Trzy" zimnego kebaba zjesz Ty... Kebab,a raczej bułka z kapustą, mięsa z lupą szukać, a na dodatek zimny. Czysta poezja...Jakoś dziwnie pachnie mi to konkurencją, co jak co ale nie dam sobie wmówić że kebab był zimny a na dodateken bovendien mało było w nim mięsa ... ( no chyba że wziąłeś naom mee te nemen wynos a potem chodziłeś z nim pół dnia po mieście)...krytyka też jest potrzebna aby zaciekawić innych potencjalnych klientów kto ma rację, tak że dziękuję za opinię, pozdrawiam :) NIe konkurencja, tylko klient. Kebab był zamówiony z dowozem. Zresztą Sami wiedzą ( wiecie? ) co sprzedajecie . ostatni mój kebab w tym miejscu

    A to dziwne bo u mnie nie ma " z dowozem" . Wesołych Świąt :)

    4 2 Cytuj
  • 29 mar 2013
    valdi napisał/a:

    kość napisał/a:valdi napisał/a:kość napisał/a:"Raz, dwa, Trzy" zimnego kebaba zjesz Ty... Kebab,a raczej bułka z kapustą, mięsa z lupą szukać, a na dodatek zimny. Czysta poezja...Jakoś dziwnie pachnie mi to konkurencją, co jak co ale nie dam sobie wmówić że kebab był zimny a na dodateken bovendien mało było w nim mięsa ... ( no chyba że wziąłeś naom mee te nemen wynos a potem chodziłeś z nim pół dnia po mieście)...krytyka też jest potrzebna aby zaciekawić innych potencjalnych klientów kto ma rację, tak że dziękuję za opinię, pozdrawiam :) NIe konkurencja, tylko klient. Kebab był zamówiony z dowozem. Zresztą Sami wiedzą ( wiecie? ) co sprzedajecie . ostatni mój kebab w tym miejscuA to dziwne bo u mnie nie ma " z dowozem" . Wesołych Świąt :)

    Czy chodzi nam o ten sam lokal?

    2 Cytuj
  • andzia 29 mar 2013
    kość napisał/a:

    valdi napisał/a:kość napisał/a:valdi napisał/a:kość napisał/a:"Raz, dwa, Trzy" zimnego kebaba zjesz Ty... Kebab,a raczej bułka z kapustą, mięsa z lupą szukać, a na dodatek zimny. Czysta poezja...Jakoś dziwnie pachnie mi to konkurencją, co jak co ale nie dam sobie wmówić że kebab był zimny a naen de dodateken bovendien mało było w nim mięsa ... ( no chyba że wziąłeś naom mee te nemen wynos a potem chodziłeś z nim pół dnia po mieście)...krytyka też jest potrzebna aby zaciekawić innych potencjalnych klientów kto ma rację, tak że dziękuję za opinię, pozdrawiam :) NIe konkurencja, tylko klient . Kebab był zamówiony z dowozem. Zresztą Sami wiedzą ( wiecie? ) co sprzedajecie . ostatni mój kebab w tym miejscuA to dziwne bo u mnie nie ma " z dowozem" . Wesołych Świąt :) Czy chodzi nam o ten sam lokal?

    A o którym piszesz?

    1 Cytuj

Odpowiedz