Forum » Myślenice

Kebab w Myślenicach - który najlepszy?

  • 2 kwi 2009

    >> Kaper
    Masz rację :)

    1 Cytuj
  • M G 3 kwi 2009

    [quote=Kaper]A tam,chrzańcie Rzemieślniczą!Wybieram się wieczorem na panini do Turcji. Ostre,dobrze upieczone i przede wszystkim - pyszne![/quote]
    Sie wie! ;)

    1 Cytuj
  • 3 kwi 2009

    Ale mi jest przykro.Wchodzę wczoraj ok.20-tej do Turcji,a tu słyszę: Skończyło się nam mięso chyba,że pan chce wegetariański.
    Normalne bluźnierstwo-cokolwiek bez mięsa.
    Ale mi jest przykro. ;D

    Cytuj
  • 3 kwi 2009

    jeśli kebab to tylko jak sie jedzie do rynku:) mmmmmmniamm pychotka:)
    a jak smakowicie ci panowie tam wyglądają mmm

    Cytuj
  • 16 kwi 2009

    [quote]popieram zaden wszystkie kebaby w myslenicach sa obrzydliwe najlepszy kebab jest w skawinie i w kalwarii zebrzydowskiej bo to tego samego wlasciciela mniam do niego myslenickie kebaby sie umywaja wogole nie wiem czym ludzie sie zachwycaja tymi obrzydliwymi kebabami myslenickimi hihihihihihihihihihi........... [/quote]

    zgadazam sie w 1000000% sama miałam to napisac:)

    Cytuj
  • 17 kwi 2009

    Na Kościuszki pychota bo łażą po mięsie takie wielkie czarne muchy!! Brrrrrr Smacznego1

    Cytuj
  • 17 kwi 2009

    Czarne?A to kaszana,bo ja wolę te zielone. :D
    Ciekawe,jakie są na Rzemieślniczej?

    Cytuj
  • 17 kwi 2009

    [quote=Kaper]Ale mi jest przykro.Wchodzę wczoraj ok.20-tej do Turcji,a tu słyszę: Skończyło się nam mięso chyba,że pan chce wegetariański.
    Normalne bluźnierstwo-cokolwiek bez mięsa.
    Ale mi jest przykro. ;D[/quote]

    Moze zobacz tak lepiej wczesnie do ktorej jest czynne.. myslisz ze beda czekac na Ciebie z mięsem bo pan hrabia chce akurat o 20?? heheh wolne zarty!! ja tam nie narzekam zawsze dostaje tyle miesa ze zjesc kebaba nie moge a gdy zbliza sie pora zamykania to wiadomo ze nie moge liczyc na to ze jeszcze kebaba dostane....

    1 Cytuj
  • 17 kwi 2009

    No przed wczoraj kumpel z kebaba w Turcji wyciągnął za to plastikowy uchwyt do firanek :D Ciekawe co jeszcze dodają do mięsa, idą najwyraźniej na ilość.

    Cytuj
  • 17 kwi 2009

    Widzę gg,że dość długo myślałeś,co odpisać na mój post.Tylko,że z tego co wiem,to mają czynne do 21.00 przez cały tydzień. :D heheh

    1 Cytuj
  • 17 kwi 2009

    [quote]No przed wczoraj kumpel z kebaba w Turcji wyciągnął za to plastikowy uchwyt do firanek :D Ciekawe co jeszcze dodają do mięsa, idą najwyraźniej na ilość.[/quote]

    hahaha plastikowy uchwyt od firanek? chyba sam sobie go tam wsadził.. pokaż mi w ktorym miejscu sa tam firanki.. jak ktos chce zrobic komus zła renome to własnie takie pierdoly pisze jak Ty... uchwyt od firanek... dobre sobie hahah

    Cytuj
  • 17 kwi 2009

    [quote=Kaper]Widzę gg,że dość długo myślałeś,co odpisać na mój post.Tylko,że z tego co wiem,to mają czynne do 21.00 przez cały tydzień. :D heheh

    [/quote]

    Ja przynajmniej myślałam w przeciwieństwie do Ciebie hahahahahahahaha

    1 Cytuj
  • 17 kwi 2009

    To może zamiast,że tak sobie pozwolę zażartować-"myśleć",zacznij coś pisać o kebabach.Bo o tym chcą tu ludzie dyskutować,a nie czytać Twoich plwocin.
    Pozdrawiam

    1 Cytuj
  • 17 kwi 2009

    mam pytanie
    co to jest ta szklarnia przed "Turcją", czy będą mieć tam swoje eko-uprawy ,czy co???

    Cytuj
  • 17 kwi 2009

    [quote=Kaper]To może zamiast,że tak sobie pozwolę zażartować-"myśleć",zacznij coś pisać o kebabach.Bo o tym chcą tu ludzie dyskutować,a nie czytać Twoich plwocin.
    Pozdrawiam[/quote]

    Jakbys nie zauważył to wypowiadałam sie na ten temat nie jeden raz wiec przestan czaskac tu epitetami tylko ty sie wypowiedz a nie rob złej renomy komuś swoimi wymyślanymi postami... A nie myślisz Ty widac to po Twoim słownictwie...

    1 Cytuj
  • 17 kwi 2009

    [quote=:[hr][quote] napisał]No przed wczoraj kumpel z kebaba w Turcji wyciągnął za to plastikowy uchwyt do firanek :D Ciekawe co jeszcze dodają do mięsa, idą najwyraźniej na ilość.[/quote]

    hahaha plastikowy uchwyt od firanek? chyba sam sobie go tam wsadził.. pokaż mi w ktorym miejscu sa tam firanki.. jak ktos chce zrobic komus zła renome to własnie takie pierdoly pisze jak Ty... uchwyt od firanek... dobre sobie hahah[/quote]
    no rzeczywiście bardzo śmieszne. Prawdą jest, że nie ma tam firanek, tym bardziej dziwne było to, co tam znalazł. Być może nie z mięsa, a z sałaty to się wzięło. W każdym razie nie wymyśliłem sobie tego jak Cię to satysfakcjonuje i nie mam za przeproszeniem gdzieś, czy Ty w to łaskawie zachcesz uwierzyć, czy nie. Twój problem, ja ten plastik na własne oczy widziałem ;)

    Cytuj
  • 17 kwi 2009

    to jest forum chłopaczki
    takie przegaduszki to sobie na gg urządzajcie

    Cytuj
  • 17 kwi 2009

    Racja SILWIO.
    Przepraszam wszystkich,którzy zostali zmuszeni do czytania moich słownych przepychanek z niejakim "gg".Tym bardziej mi głupio,bo zniżyłem się do poziomu,którym osobiście gardzę.Dlatego proszę o usunięcie wszystkich postów niezwiązanych z tematem.
    A do "gg",no cóż.Gdybyś przeczytał wszystkie posty o kebabie,to może byś zauważył,że swoje zdanie wyrażałem dużo wcześniej od Ciebie. :)
    Koniec (przynajmniej z mojej strony)

    1 Cytuj
  • 18 kwi 2009

    SILWIO chyba własnie po to jest FORUM!!!!!

    1 Cytuj
  • 18 kwi 2009

    gg nie mam zamiaru się z Tobą "przekrzykiwać" lepiej wyjdż na pole i dotleń się troszkę bo oślepniesz od tego komputera:)

    1 Cytuj
  • 18 kwi 2009

    Oj no współczuje Ci takiej fantazji a o moje oczy sie nie martw -mam świetny wzrok.. Ty powinieneś się dotlenić bo coś zaczyna Ci mozg szwankować a jeśli nie wiesz na czym opiera się forum to milcz jak do mnie "mówisz"... Przestań się czepiać bo tylko nie potrzebny zamęt rozsiewasz!!

    1 Cytuj
  • 24 kwi 2009

    To ja włorzę kij w mrowisko. KEBAB NIE JEST DOBRY. Choćby był podany na złotej tacy w najekskluzywniejszym lokalu z najmilszą atmoswerą, to wciąż będzie to kebab- najbardziej niezdrowe zapełnianie żołądka, na równi z wieśburgerami. Jedząc to gówno 2-3 razy w tygodniu możecie być pewni, że w wieku 40 lat będziecie chorzy na otyłość, nadciśnienie i chorobę wieńcową. Wiem to z autopsji i chcę was ostrzec- nie popełniajcie tego błędu co ja. Potem będziecie tego żałować, a będzie za późno na poprawę. Jedzcie zdrowo.

    Cytuj
  • 24 kwi 2009

    To akurat nie jest prawdą.Kebab jest "najzdrowszy" z wszystkich tego typu dań.Mam na myśli hamburgery,zapiekanki,pizze,hot-dogi.Dlaczego?Po pierwsze mięso w kebabie to kurczak(m.in. wysoka zawartość białka),reszta to warzywa to wiadomo ,że to nie jest źrodłem kalorii tylko witamin.Nie wiem czy sosy są robione na bazie majonezu ale jeśli tak jest to majonez jest w miare zdrowym tłuszczem.Jedynie ta "bułka" to białe pieczywo ,węglowodany proste od których łatwo tyjemy.Tak więc kebab ma najlepsze wartości odżywcze choć oczywiście nie popieram codziennego jedzenia.Myślę ,że raz na jakiś czas można sobie pozwolić na kebab.

    Wracając do tematu kebab w Turcji jest moim zdaniem najlepszy.Byłem tam już kilka razy o różnych porach i nigdy się nie zawiodłem.Dużo mięsa i innych składników ,a co najważniejsze dla mnie - jest ciepły.Także zdecydowanie polecam.

    Cytuj
  • M G 25 kwi 2009

    Dla mnie kebab nie jest chlebem powszednim , tak ze 3-4 w miesiącu mi wystarczą.
    Może nie umrę przedwcześnie...? ;)

    Cytuj
  • 27 kwi 2009

    dokładnie u waldiego ciezko to nazwac pizzą spalone grube coasto bez smaku na dodatek skladników na placku trzeba szukac, zamiast szynki dają troche mielonki masakra

    Cytuj

Odpowiedz