Forum » Myślenice

Kebab w Myślenicach - który najlepszy?

  • 15 sie 2013

    NAJLEPSZY KEBAB JAKI JADŁEM TO W ISTAMBUŁ PRZY DWORCU, CENA CENĄ ALE PRZYNAJMNIEJ NIE OSZCZĘDZAJĄ NA MIĘSIE, SOS PYSZNY , NIE JEST SUCHY, LEPIEJ ZAPŁACIĆ 2 ZŁ MNIEJ I JEŚĆ SAMĄ KAPUSTE JAK W TURCJI? TAM SIE JUŻ WYCWANILI, PRZED DNIAMI MYŚLENIC BYŁEM PO KEBABA A TA MÓWI 10 ZŁ , ŻE PODROŻAŁ TYLKO NA DNI MYŚLENIC HAHA OBŁĘD JAKIE PAZERY, MOIM ZDANIEM TRACĄ LUDZI TYM OSZCZĘDZANIEM, JEŚLI KTOŚ TO CZYTA Z TURCJI TO CHCĘ NAPISAĆ ŻE MY NIE JESTEŚMY KRÓLIKI I ZA TRAWE TYLE PŁACIĆ NIE BĘDZIEMY:) LEPIEJ ZJEŚĆ ZE SMAKIEM W ISTAMBUŁ NIŻ W TURCJI NA ODCZEP SIĘ, ROBIŁEM W KEBABIE I WIEM ILE WYNOSI JEDEN KEBAB GOTOWY 2-3ZŁ A SĘPICIE TAK ŻE SZOK!!!

    38 18 Cytuj
  • 15 sie 2013

    Czy pizzeria armado jest dziś otwarta???

    7 Cytuj
  • 6 wrz 2013
    naslu napisał/a:

    NAJLEPSZY KEBAB JAKI JADŁEM TO W ISTAMBUŁ PRZY DWORCU, CENA CENĄ ALE PRZYNAJMNIEJ NIE OSZCZĘDZAJĄ NA MIĘSIE, SOS PYSZNY , NIE JEST SUCHY, LEPIEJ ZAPŁACIĆ 2 ZŁ MNIEJ I JEŚĆ SAMĄ KAPUSTE JAK W TURCJI? TAM SIE JUŻ WYCWANILI, PRZED DNIAMI MYŚLENIC BYŁEM PO KEBABA A TA MÓWI 10 ZŁ , ŻE PODROŻAŁ TYLKO NA DNI MYŚLENIC HAHA OBŁĘD JAKIE PAZERY, MOIM ZDANIEM TRACĄ LUDZI TYM OSZCZĘDZANIEM, JEŚLI KTOŚ TO CZYTA Z TURCJI TO CHCĘ NAPISAĆ ŻE MY NIE JESTEŚMY KRÓLIKI I ZA TRAWE TYLE PŁACIĆ NIE BĘDZIEMY:) LEPIEJ ZJEŚĆ ZE SMAKIEM W ISTAMBUŁ NIŻ W TURCJI NA ODCZEP SIĘ, ROBIŁEM W KEBABIE I WIEM ILE WYNOSI JEDEN KEBAB GOTOWY 2-3ZŁ A SĘPICIE TAK ŻE SZOK!!!

    Jeżeli cena nie odpowiada to nie kupuj i po sprawie, albo sobie zrób w domu. Biznes chyba prowadzi się po to by dobrze zarobić .

    4 41 Cytuj
  • Def Ibrylator 6 wrz 2013
    naslu napisał/a:

    NAJLEPSZY KEBAB JAKI JADŁEM TO W ISTAMBUŁ PRZY DWORCU, CENA CENĄ ALE PRZYNAJMNIEJ NIE OSZCZĘDZAJĄ NA MIĘSIE, SOS PYSZNY , NIE JEST SUCHY, LEPIEJ ZAPŁACIĆ 2 ZŁ MNIEJ I JEŚĆ SAMĄ KAPUSTE JAK W TURCJI? TAM SIE JUŻ WYCWANILI, PRZED DNIAMI MYŚLENIC BYŁEM PO KEBABA A TA MÓWI 10 ZŁ , ŻE PODROŻAŁ TYLKO NA DNI MYŚLENIC HAHA OBŁĘD JAKIE PAZERY, MOIM ZDANIEM TRACĄ LUDZI TYM OSZCZĘDZANIEM, JEŚLI KTOŚ TO CZYTA Z TURCJI TO CHCĘ NAPISAĆ ŻE MY NIE JESTEŚMY KRÓLIKI I ZA TRAWE TYLE PŁACIĆ NIE BĘDZIEMY:) LEPIEJ ZJEŚĆ ZE SMAKIEM W ISTAMBUŁ NIŻ W TURCJI NA ODCZEP SIĘ, ROBIŁEM W KEBABIE I WIEM ILE WYNOSI JEDEN KEBAB GOTOWY 2-3ZŁ A SĘPICIE TAK ŻE SZOK!!!

    Panie Naslu, po lewej stronie klawiatury (to co ma tak duuużo literek i cyferek) jest taki przycisk, którego kulturalni ludzie w internecie nie powinni za często wciskać. Światli mówią wręcz, że w ogóle. Proszę go "odkliknąć" i pokazać swój wysoki poziom internetowej kultury.

    Dla potrzeb tej niełatwej na pierwszy rzut oka operacji, wrzucam podpowiedź graficzną:
    http://images.sodahead.com/polls/000791791/polls_caps_lock_3315_21759_poll_xlarge.jpeg

    A tu Pana zdjęcie:
    http://www.warface.pl/img/capslock.jpg

    Ps. Jak sobie Pan nie poradzi, proszę powiedzieć. Przygotuję instrukcję jak na stałe odpiąć klawiaturę. Powinno pomóc.

    9 25 Cytuj
  • 6 wrz 2013
    słoneczko22 napisał/a:

    naslu napisał/a:NAJLEPSZY KEBAB JAKI JADŁEM TO W ISTAMBUŁ PRZY DWORCU, CENA CENĄ ALE PRZYNAJMNIEJ NIE OSZCZĘDZAJĄ NA MIĘSIE, SOS PYSZNY , NIE JEST SUCHY, LEPIEJ ZAPŁACIĆ 2 ZŁ MNIEJ I JEŚĆ SAMĄ KAPUSTE JAK W TURCJI? TAM SIE JUŻ WYCWANILI, PRZED DNIAMI MYŚLENIC BYŁEM PO KEBABA A TA MÓWI 10 ZŁ , ŻE PODROŻAŁ TYLKO NA DNI MYŚLENIC HAHA OBŁĘD JAKIE PAZERY, MOIM ZDANIEM TRACĄ LUDZI TYM OSZCZĘDZANIEM, JEŚLI KTOŚ TO CZYTA Z TURCJI TO CHCĘ NAPISAĆ ŻE MY NIE JESTEŚMY KRÓLIKI I ZA TRAWE TYLE PŁACIĆ NIE BĘDZIEMY:) LEPIEJ ZJEŚĆ ZE SMAKIEM W ISTAMBUŁ NIŻ W TURCJI NA ODCZEP SIĘ, ROBIŁEM W KEBABIE I WIEM ILE WYNOSI JEDEN KEBAB GOTOWY 2-3ZŁ A SĘPICIE TAK ŻE SZOK!!!Jeżeli cena nie odpowiada to nie kupuj i po sprawie, albo sobie zrób w domu. Biznes chyba prowadzi się po to by dobrze zarobić .

    Owszem , ale z głową trzeba prowadzić :) jak to mówią lepiej małą łyżką a stale , wy wolicie chochlą, bardzo prosze, to nie ja na tym ucierpie tylko wy właściciele, ja i tak nie kupuje u was już tej trawy:)

    27 2 Cytuj
  • 6 wrz 2013
    def_ibrylator napisał/a:

    naslu napisał/a:NAJLEPSZY KEBAB JAKI JADŁEM TO W ISTAMBUŁ PRZY DWORCU, CENA CENĄ ALE PRZYNAJMNIEJ NIE OSZCZĘDZAJĄ NA MIĘSIE, SOS PYSZNY , NIE JEST SUCHY, LEPIEJ ZAPŁACIĆ 2 ZŁ MNIEJ I JEŚĆ SAMĄ KAPUSTE JAK W TURCJI? TAM SIE JUŻ WYCWANILI, PRZED DNIAMI MYŚLENIC BYŁEM PO KEBABA A TA MÓWI 10 ZŁ , ŻE PODROŻAŁ TYLKO NA DNI MYŚLENIC HAHA OBŁĘD JAKIE PAZERY, MOIM ZDANIEM TRACĄ LUDZI TYM OSZCZĘDZANIEM, JEŚLI KTOŚ TO CZYTA Z TURCJI TO CHCĘ NAPISAĆ ŻE MY NIE JESTEŚMY KRÓLIKI I ZA TRAWE TYLE PŁACIĆ NIE BĘDZIEMY:) LEPIEJ ZJEŚĆ ZE SMAKIEM W ISTAMBUŁ NIŻ W TURCJI NA ODCZEP SIĘ, ROBIŁEM W KEBABIE I WIEM ILE WYNOSI JEDEN KEBAB GOTOWY 2-3ZŁ A SĘPICIE TAK ŻE SZOK!!!Panie Naslu, po lewej stronie klawiatury (to co ma tak duuużo literek i cyferek) jest taki przycisk, którego kulturalni ludzie w internecie nie powinni za często wciskać. Światli mówią wręcz, że w ogóle. Proszę go "odkliknąć" i pokazać swój wysoki poziom internetowej kultury.

    Dla potrzeb tej niełatwej na pierwszy rzut oka operacji, wrzucam podpowiedź graficzną:
    http://images.sodahead.com/polls/000791791/polls_caps_lock_3315_21759_poll_xlarge.jpeg

    A tu Pana zdjęcie:
    http://www.warface.pl/img/capslock.jpg

    Ps. Jak sobie Pan nie poradzi, proszę powiedzieć. Przygotuję instrukcję jak na stałe odpiąć klawiaturę. Powinno pomóc.

    OJ SPOKOJNIE BO CI ŻYŁKA PĘKNIE, NIE DENERWUJ SIE TAK:)

    19 5 Cytuj
  • 6 wrz 2013

    Istambuł....Byłam...Pycha...choć brakowało mi sałatki z papryki i ogórka konserwowego....tak na mój gust, aby nie zniechęcać innych...sosy lekkie takie jakie być powinny czysto schludnie miła obsługa... JESTEM NA TAK!!!!

    20 19 Cytuj
  • piotrek 22 paź 2013

    Witam,

    Ostatnio jechałem do Myślenic i w Krzyszkowicach albo Jaworniku widziałem Grillowisko piszą że mają kebaba, jadł tam ktoś??

    10 Cytuj
  • 9 lut 2014

    Witam
    Chciałbym wszystkich ostrzec przed jedzeniem w tym miejscu.
    Pojechaliśmy z Żoną zobaczyć co i jak, zamówiliśmy tortillę i kebaba z uwaga....."baraniną". Żona jako pierwsza otrzymała kebab który był całkowicie zimny, sałatka w nim była z jakiegoś nie zjedzonego obiadu a ta cała "baranina" pożal się Boże - przysmażone wióry, nie do opisania. Tortilla była o tyle lepsza, że sam naleśnik był ciepły? Tak, więc jeśli zdrowie Wam miłe to omijajcie to miejsce.
    Widać, że interes otworzył ktoś kto nie ma pojęcia jak co się robi. Kebab Turcja nie zagrożony.

    13 12 Cytuj
  • 9 lut 2014

    no ja słyszałąm od znajomego, że po zjedzeniu tam kebaba, 2 dni w toalecie spędził...

    9 7 Cytuj
  • 9 lut 2014

    W którym miejscu znajduje sie ten lokal ?

    2 2 Cytuj
  • eeee? 9 lut 2014
    marcin007 napisał/a:

    W którym miejscu znajduje sie ten lokal ?

    W miejscu dawnego "Raz Dwa Trzy"

    10 5 Cytuj
  • Beata 9 lut 2014

    Zgadza się, największy minus to zimne jedzenie

    10 4 Cytuj
  • Basia 9 lut 2014
    adrpan napisał/a:

    W miejscu dawnego "Raz Dwa Trzy"

    a gdzie dokładniej?nie kojarzę

    2 4 Cytuj
  • Basia 9 lut 2014

    czy to jest tu naprzeciwko Dalinu?w lecie był tam dobry a teraz nie wiem

    7 2 Cytuj
  • Beata 9 lut 2014

    Tak, na przeciw Dalinu, koło strażnicy

    7 2 Cytuj
  • 9 lut 2014

    TRAGEDIA!

    12 3 Cytuj
  • 9 lut 2014
    qb41 napisał/a:

    Witam
    Chciałbym wszystkich ostrzec przed jedzeniem w tym miejscu.
    Pojechaliśmy z Żoną zobaczyć co i jak, zamówiliśmy tortillę i kebaba z uwaga....."baraniną". Żona jako pierwsza otrzymała kebab który był całkowicie zimny, sałatka w nim była z jakiegoś nie zjedzonego obiadu a ta cała "baranina" pożal się Boże - przysmażone wióry, nie do opisania. Tortilla była o tyle lepsza, że sam naleśnik był ciepły? Tak, więc jeśli zdrowie Wam miłe to omijajcie to miejsce.
    Widać, że interes otworzył ktoś kto nie ma pojęcia jak co się robi. Kebab Turcja nie zagrożony.

    Nie rozumiem takich ludzi jak Ty. Ja jak dostaje jedzenie , które nie nadaje sie do spożycia wołam kelnera i mówię co jest nie tak i je oddaję.
    Jak bym chciała wymieniać w ilu miejscach w m-ce to zrobiłam musiała bym wiele wątków na tym forum założyć - ale po co to robić. Po co niszczyć komuś reputacje kto dopiero zaczyna, uczy sie.
    Kebab Turcja nie zagrożony.[/cytat] chyba każdy logicznie myślący na tym forum wie o co chodzi .

    11 5 Cytuj
  • 9 lut 2014

    Najlepszego kebaba jadłem w Kebab Istambuł na nowym Orlenie

    12 12 Cytuj
  • 9 lut 2014

    Kebab z kurczakiem to nie kebab:) ale maja smaczne

    9 6 Cytuj
  • mateusz nowakowski 10 lut 2014

    Ja w ogóle omijam szerokim łukiem ''budki z kebabami '' i nie mam problemów z zimnym jedzeniem ale pierwszy post to zalatuje konkurencją hehe.

    10 1 Cytuj
  • Justyna xxx 10 lut 2014

    Ja też uważam że mają bardzo dobre jedzonko. Polecam.

    5 3 Cytuj
  • 10 lut 2014

    Ali Baba jest ok!!!! Miła obsługa i świetne jedzenie. Mnie baranina BARDZO SMAKOWAŁA!!!!!

    6 25 Cytuj
  • 10 lut 2014

    Do gb41:
    Nie wiem jaki ma pan interes w oczernianiu innych i nie wnikam czy jest pan z konkurencji ale wypisywanie takich BREDNI jest nie w porządku tym bardziej że są to kłamstwa!!!! Przykro mi że w Myślenicach mieszkają takie osoby jak pan!!!!

    8 10 Cytuj
  • Andrzej 10 lut 2014

    Mi w Istambule tez smakuje, ale spróbowałbym takiego z baraniną. Może ta antyreklama poskutkuje tym, że kupię tam kebaba :p

    5 3 Cytuj

Odpowiedz