Forum » Myślenice

Kebab w Myślenicach - który najlepszy?

  • 10 lut 2014

    Również ostrzegam przed kupowaniem kebaba w dawnym raz dwa trzy na Zarabiu- nieświadomie że zmienił sie właściciel i nazwa kupiliśmy i okazało się że są zimne bułka sucha bez miąższu sama skorupka i po wszystkim wizyta w toalecie... Dlaczego raz dwa trzy odeszło ?

    22 7 Cytuj
  • Anna 10 lut 2014

    To dziwne bo jadłam panini w dawnym raz dwa trzy i szczerze mówiąc bardzo mi smakowało . A że właściciel się zmienił to nie wiedziałam bo obsługa była ta sama, tylko troszkę się w środku zmieniło.... No ale widać chyba konkurencja nie śpi.

    9 7 Cytuj
  • 11 lut 2014

    W dawanym raz dwa trzy zawsze odstraszał mnie brak higieny , ciekawe czy teraz to się zmieni?

    9 5 Cytuj
  • 12 lut 2014
    lufama napisał/a:

    Również ostrzegam przed kupowaniem kebaba w dawnym raz dwa trzy na Zarabiu- nieświadomie że zmienił sie właściciel i nazwa kupiliśmy i okazało się że są zimne bułka sucha bez miąższu sama skorupka i po wszystkim wizyta w toalecie... Dlaczego raz dwa trzy odeszło ?

    Żałosne!!!! A co? nazwa ta sama została? dziwne, bo zmiana właściciela szła razem ze zmianą nazwy. To nie ze byłeś nieświadomy. Ludzka bezczelność nie zna granic. A do toalety i tak chodzisz więc się nie chwal bo to nikogo nie obchodzi.

    4 15 Cytuj
  • 14 lut 2014

    Ja w dawnym Raz dwa trzy zamawiałam sałatkę i jestem nią zachwycona-DUŻA, wszystko świerze i chrupiące a mąż zamówił pizzę i nie narzekał

    4 14 Cytuj
  • 14 lut 2014

    Jeśli chcecie sb dobrze pojeść polecam zamówić duże panini na agro-budzie 8zł a,pojesz jak za 20zł na MC-u

    3 8 Cytuj
  • 19 maj 2014

    Najlepszy kebab jaki jadłam to byl ,, U Kumpli '' nie daleko rynku :) Maja tam przepyszne jedzenie. Obsluga jest bardzo sympatyczna :) az miło jest tam posiedziec :) Naprawde polecam ten lokal i zachecam wszystkich to spróbowania tam jedzenia :)

    21 2 Cytuj
  • sylwester 19 maj 2014

    zgadzam się z Tobą karrol

    18 1 Cytuj
  • 19 maj 2014

    W Turcji jakie były krzesła i stoły od początku to są do dziś. Kiwa się toto w każdą stronę, strach na tym siedzieć ale i tak nikt sobie z tego nie robi. Remont od czasu do czasu nie zaszkodzi tym bardziej jak interes się kręci.

    25 1 Cytuj
  • 9 sty 2015

    Witam. Czytam Wasze opinie jest ich sporo i zawszę dyskusja kieruję się na niewłaściwy tor. Dużo postów jest sprzed 3,4,5 lat. Tak więc otwieram nowy temat.

    Tylko bardzo proszę o krótkie sensowne wypowiedzi, tak aby bez zbędnego spamu dało się coś z tego wyczytać sensownego. Typu :

    Pyszny kebab dobre to i to. Nazwa, Miejsce.
    Niedobry kebab złe to i to. Nazwa, Miejsce.

    I nie piszcie nic więcej, żadnych kłótni kto gdzie jadł, proszę tylko o indywidualne oceny według osobistych gustów.

    9 4 Cytuj
  • Basia 9 sty 2015

    Bardzo Dobry Kebab Ali Baba Zarabie ul.Piłsudskiego (naprzeciw Dalinu) smaczne sosy,duża porcja kebabu

    1 27 Cytuj
  • 9 sty 2015
    basiek napisał/a:

    Bardzo Dobry Kebab Ali Baba Zarabie ul.Piłsudskiego (naprzeciw Dalinu) smaczne sosy,duża porcja kebabu

    Mi jakoś dają tam wyjątkowo mało mięsa do tortilli.
    Moim zdaniem tortillę z WŁAŚCIWĄ porcją mięsa najbliżej można znaleźć w Wieliczce - Kebab u Daniela,
    chyba że ktoś zna bliższą lokalizację, pomijam Kraków. Przepraszam, że wyszedłem trochę poza temat.

    6 2 Cytuj
  • 13 sty 2015

    Kebab Turcja, nie warto gdy pracuje ta czarna;
    nawalone sosu tak, że wylewa się bokami, a jej mina odstrasza klientów

    20 1 Cytuj
  • Tomasz 15 sty 2015

    Gdzie na kebab? Gdzie jest pyszny i dużo mięsa?

    1 Cytuj
  • 15 sty 2015

    Mnie osobiście kurczak w kebabie nie leży, zatem preferuje CAMELa (koło Kavki) który robi kebsa ze świnki .
    Pizza natomiast z Wezuwiusza i pizzachata

    4 Cytuj
  • 21 mar 2015

    Załóżmy drogi Czytelniku, że jesteś uczulony na ogórka/pomidora/kapuste pekinska/cebule (niepotrzebne skreślić). Na mięso nie jesteś uczulony, więc wybierasz się na kebab. Trafiasz do myślenickiego "Kebab Istambuł" obok dworca PKS. Zamawiasz kebab, ale prosisz obsługę, żeby był bez uczulającego cię składnika. Dowiadujesz się (w bardzo nieprzyjemny i, z jakiegoś tajmniczego powodu, nie pozbawiony satysfakcji sposób), że obsługa MUSI dodawać wszystko co mają, albo wogóle sałatki nie dawać. Każdemu cisnęło by się na usta dlaczego, skoro każdy składnik jest w osobnej misce i osobno jest na talerz nakładany? Słyszysz, że jest to "zarządzenie szefa". Prosisz więc namiar na szefa. Słyszysz, że nie ma szans - szef zabronił. A wogóle to szukaj tego szefa jak watru w polu , gdyż na całym lokalu nie ma wzmianki o tym, kto jest jego włascicielem.
    Opuszczsz lokal śledzony chamskim (nadal z tajemniczego powodu nie pozbawionym satysfakcji) uśmieszkiem obsługującego i dwa następne dni zastanawiasz się, za kogo ci się oberwało od leniwej obsługi.

    30 3 Cytuj
  • 22 mar 2015

    Polecam DAMIR na Rynku obok Cydronu !! Jak dla mnie najlepszy kebab w Myślenicach.

    6 14 Cytuj
  • 4 lip 2015

    Kebab Turcja -Polecic czy nie?
    Od zawsze mój ulubiony kebab... jednak z pewnych względów coraz rzadziej tam zaglądam...
    Kiedyś zamówiłam wraz z mężem na wynos kebaby... w kebabie była zapałka..
    Inna sytuacja zamówiliśmy kebaba i tortille, miałam kawałki mięsa tłuste i nie wiem skąd KOŚĆ?!!!!!! Mój mąż nie wierzył dopóki sam swojej tortilli nie ugryzł i wyrzucił całą do kosza..
    Bardzo też nie podoba mi się zachowanie pracujących tam KOBIET, wraz z siostrą byłyśmy tam po jedzenie ok. 1 miesiąc temu i siostra poprosiła aby nie dano jej do panini kapusty pekinskiej a do zestawu kebab zamiast kapusty to surówki, Młoda dziewczyna opalona o ciemnych włosach jak na zlość dała MASĘ tej pekinskiej.. i do panini i do zestawu.
    Ostatnio dzwoniliśmy z mężem po kebab na dowóz ok 7 razy , telefon nie zostal odebrany (bylo to w poludnie maly ruch) wiec postanowilismy pojechac samochodem i wtedy zdziwieni jakie pustki zamowilismy po kebabie a telefon caly czas dzwonil i dzwonil i jedna do drugiej z dziewczyn tam pracujacych ,,nie odbierajmy"..
    A ostatnio ok tygodnia temu moj maz byl po kebaby, sobie zamowil 2 a mi 1. Mój kebab był wielkosci kajzerki!! bylo 5 malutkich kawalkow miesa..1 kukurydzy ziarnko, ani pomidora ani ogorka.. nawalone sosu i sama pekinska. Mam zdjecia na telefonie.. dodam pozniej...I Co teraz ? jak POlecic ten kebab...

    10 2 Cytuj
  • 4 lip 2015

    Kebab Turcja to już nie to co kiedyś. Zmieniająca się ekipa, co chwila nowe dziewczyny, każda robi kebaba/tortille po swojemu. Ostatnio kupowałam tortillę to dziewczyn dała tak mało kapusty i mięsa, do tego dwa ziarnka kukurydzy że miałam ochotę odmówić zakupu bo tortilla była pusta. Przecież nowych pracowników należy najpierw porządnie przeszkolić nim zaczną obsługiwać klientów, a tam każda dziewczyna robi sobie kebaba po swojemu. Co mnie jeszcze tam odstrasza to te ścinki mięsa które leżą sobie obok opiekaczy czasem sporo oddalone ( a muchy przeciez latają ) i też często trafiają się w mięsie takie spalone ścinki które smakują jak zwęglone kości. Również próbowałam się do nich dodzwonić nieraz i graniczy to z cudem, po czym jechałam do Turcji a tam pustki.

    8 1 Cytuj
  • 4 lip 2015

    Nie polecam kebaba na rynku w miejscu gdzie kiedyś była poczta. Chyba, że ktoś lubi tłuste mięso. Nie wiem co oni to mają za mieso ale dla mnie było obrzydliwe. Choć byłam głodna połowe musiałam wyrzucić...mimo, iż nie lubię tego robić.

    3 2 Cytuj
  • 5 lip 2015

    Ja uwielbiam kebab z istambułu naprawdę jest smaczny,jednak co do obsługi to zgadzam się z wypowiedzią powyżej ..Panowie którzy tam pracują jeszcze pół biedy do przeżycia są,ale Panie są tragiczne..zwłaszcza ta z czarnymi długi włosami..swoją miną i wzrokiem wprost zabija!

    16 2 Cytuj
  • 6 lip 2015
    mevao napisał/a:

    Kebab Turcja to już nie to co kiedyś. Zmieniająca się ekipa, co chwila nowe dziewczyny, każda robi kebaba/tortille po swojemu. Ostatnio kupowałam tortillę to dziewczyn dała tak mało kapusty i mięsa, do tego dwa ziarnka kukurydzy że miałam ochotę odmówić zakupu bo tortilla była pusta. Przecież nowych pracowników należy najpierw porządnie przeszkolić nim zaczną obsługiwać klientów, a tam każda dziewczyna robi sobie kebaba po swojemu. Co mnie jeszcze tam odstrasza to te ścinki mięsa które leżą sobie obok opiekaczy czasem sporo oddalone ( a muchy przeciez latają ) i też często trafiają się w mięsie takie spalone ścinki które smakują jak zwęglone kości. Również próbowałam się do nich dodzwonić nieraz i graniczy to z cudem, po czym jechałam do Turcji a tam pustki.

    nie przepadam za kebabem ale z tortillą miałem podobne wrażenie ze gorsza niż kiedyś

    4 Cytuj
  • 31 lip 2015

    Ja osobiście zawsze trafiam na miła obsługę ze strony dziewcząt. Są sympatyczne, uśmiechnięte.

    1 2 Cytuj
  • 31 lip 2015

    najlepszy kebab jest w Sułkowicach :D przynajmniej są surówki a nie sama kapusta i po dwa plasterki pomidora i ogórka

    3 1 Cytuj
  • 31 lip 2015

    Kebab Istambuł
    Bardzo fajne miejsce z sympatyczna obsługa, panie zawsze uśmiechnięte. Jedziecie jest dość tanie... Najemy i napijemy się ja jakies 15zeta. Co najważniejsze lokal utrzymany w czystości. Jestem na tak. Lokal godny polecenia.

    6 5 Cytuj

Odpowiedz