Forum » Myślenice

Kebab w Myślenicach - który najlepszy?

  • 27 cze 2009

    A ,bo nie macie co jeść,tylko samo dziadostwo a potem wam brzuchy rosną.

    Cytuj
  • 27 cze 2009

    Kiedyś w sklepie kupowałem najbardziej prostacki zestaw do oglądania filmu w domu,tj.Pepsi i chipsy.Znajoma kasjerka zapytała mnie dlaczego objadam się takim świństwem.Odpowiedziałem jej,że nie jadam tego codziennie,a i tak kiedyś umrę,więc przynajmniej szczęśliwszy o te kilka paskudnych (naprawdę!) fast-foodowych zapychaczy.
    A wczoraj jadłem kolejny raz pizzę z Alibi.Kolejny raz była przepyszna i kolejny raz miałem problemy z zaśnięciem.Ale co tam,przynajmniej mam motywację do poćwiczenia. :D

    Cytuj
  • 28 cze 2009

    proszę :*
    nie połam sobie tylko tipsów :*

    Cytuj
  • Filip 28 cze 2009

    Wg mnie najlepszy kebab jest na zarabiu , koło hali ( nowo otwarty )
    Polecam wszystkim;)

    1 Cytuj
  • 2 lip 2009

    Moi mili. Jak możecie twierdzić, że kebab wieprzowy lub z mikrofali jest KEBABEM?? Duża, gorąca bułka, dobre wypieczone mięso drobiowe, trochę sałaty oraz pyszne sosy - to można dostać w Myślenicach. Tylko nie wszyscy wiedzą gdzie...

    Cytuj
  • 3 lip 2009

    Ali jak masz coś głupiego powiedzieć to lepiej się nie oddzywaj.
    Jedź na wakacje do turcji i sprawdź z czego jest zrobiony orginalny KEBAB ,więc nie mów że wieprzowy nie jest Kebabem.A tak na marginesie to najlepsze kebeby są na Zarabiu oraz w Turcji. (Zarabie bardzo smacznie i tanio ale trzeba jeść pod chmurką-Turcja droższa ale pod dachem)

    Cytuj
  • 3 lip 2009

    Co do kebaba na Zarabiu. Chwaliliscie, ze dobry, poszlam i nabawilam sie niezlych problemow zoladkowych :| w smaku niezly ale wg mnie za duzo miesa i troche tluste...

    Cytuj
  • 4 lip 2009

    drodzy myśleniczanie ,nie długo do was wracam z piramidą która była pierwszym kebabem grill w Myślenicach na słonecznej ,prosto z Arabii przez bagatele w Krakowie i znów do Myślenic ,wracam z oryginalnością i smakiem

    Cytuj
  • 5 lip 2009

    Nie zamierzam bronić tu kebabów ze Słonecznej, ani innej "arabii" bo to nie moja bajka, dostrzegam jednak błędne myślenie w poście powyżej. Konkurencja charakteryzuje się tym, że wygrywa lepszy, a nie ten, kto był wcześniej na rynku. To, że rynek nie utrzyma niezliczonej ilości budek z kebabami nie oznacza automatycznie, że zbankrutuje ta otwarta na ostatku.

    Cytuj
  • 5 lip 2009

    ale ma najcieżej, bo nie ma wyrobionej pozycji - dziękuje.

    Cytuj
  • 5 lip 2009

    Początki zawsze są trudne, ale prawda jest taka, że pójdzie X osób z czystej ciekawości. Jeśli jedzenie okaże się dobrze na pewno polecom swoim znajomym, itd. Myślę, że w niedługim czasie dobry produkt może zaskarbić sobie rzeszę zwolenników :)

    Cytuj
  • M G 6 lip 2009

    Nowy kebab na zarabiu ok , całkiem dobry (ale bez jakiegoś wielkiego szału)
    Oczywiście wieprzowy najlepszy! Polecam ;)

    Cytuj
  • 7 lip 2009

    w Myślenicach mozna zjesc dobrego kebaba tylko w dwoch miejscach, na zarabiu w Turcji oraz na kościuszki u p.Kmery(zalezy kto robi kebaba, wlasciciel i dwoch chlopakow jak robia kebab jest pyszny, a jak robia dwie panie wlascicielki to ..... juz mniej pyszny):)

    Cytuj
  • 7 lip 2009

    magic86
    kebab Turcja nie jest na Zarabiu, więc zdecyduj się o co Ci chodzi :)

    Cytuj
  • 7 lip 2009

    hmmm mysle ze wszyscy wiedza o co chodzi, ale skoro jestes ograniczony to ci napisze wyraznie, chodzilo mi o :
    Bar Kebab "Turcja"
    ul. Piłsudskiego 22
    32-400 Myślenice
    Województwo małopolskie

    mam nadzieje ze juz skumales i nie zajelo ci to zbyt wiele czasu:)

    Cytuj
  • 8 lip 2009

    To jeszcze dodam numer telefonu do Turcji 505 43 43 13.Tylko uprzedzam, 505 to nie jest kierunkowy na Zarabie. :D

    Cytuj
  • 8 lip 2009

    hahaa i jakos wspolnymi silami(mam nadzieje) przyblizylismy mu lokalizacje tegoz kebaba:)

    Cytuj
  • 8 lip 2009

    Niekoniecznie.Jezeli koles mieszka na Chelmie,to dla niego Zarabie jest w rynku.W koncu- ZA RABA! :D

    Cytuj
  • 8 lip 2009

    Nie prościej napisać że naprzeciwko cybucha?

    Cytuj
  • 8 lip 2009

    Macie racje. Wg mnie kebaby, te co jadłem są w kolejności następującej:

    1.Kebab "Turcja"
    2.Kebab u p. Kmery na Kościuszki
    3.Kebab w budce na zarabiu koło Dalinu

    Cytuj
  • 8 lip 2009

    Macie racje. Wg mnie kebaby, te co jadłem są w kolejności następującej:

    1.Kebab "Turcja"
    2.Kebab u p. Kmery na Kościuszki
    3.Kebab w budce na zarabiu koło Dalinu

    Cytuj
  • 8 lip 2009

    1.Turcja
    2.Rynek
    3.nad Jazem

    to mówiłem ja, Jarząbek Wacław

    Cytuj
  • 8 lip 2009

    Mi osobiście smakuje w "turcji", nie przepadam za tym koło rynku bo maja nie dobry sos łagodny (za dużo majeranku,czy czegoś takiego zielonego) i nie moge przeżyć jak mieszają czerwoną kapuste z surówka z marchewki fuuuuu. Zresztą nie ma co dyskutować każdy ma swoje smaki :)

    Cytuj
  • 8 lip 2009

    F15H3R
    dziecko moje, Ty nie jedz tyle tego świństwa bo będziesz wyglądał jeszcze gorzej niż teraz

    Cytuj
  • 10 lip 2009

    Jak czytam to forum to myślę że gosciu F15H3R jest podstawiony przez 'Turcję"
    lub jest na jej etacie ,tak im w tyłek włazi.A co do rankingu to:
    1.Zarabie-Kiosk (smak)
    2.Turcja (nastrój)
    3.I w myślenicach już nikt.

    Cytuj

Odpowiedz