Forum » Myślenice

Kebab w Myślenicach - który najlepszy?

  • Luiza 11 lip 2009

    Ja niestety nie powiem, który kebab najlepszy, bo nie lubię kebabów...

    Cytuj
  • 16 lip 2009

    na chwile obecna najlepszy kebab wg mnie jest w nowo otwartej budce raz dwa trzy na zarabiu.... i swietna bulka i zawsze cieple miesa i estetycznie zrobiony ...

    Cytuj
  • 17 lip 2009

    Tak potwierdzam że najlepszy kebab to "raz dwa trzy " z zarabia.
    Jedzenie super i ten ich nowy nabytek SMART też jest super.Ciekaw jestem czy malowany na zamówienie -kolor bomba

    Cytuj
  • 17 lip 2009

    NAJ NAJ NAJ NAJ TURCJA W MYŚLENICACH!!! POLECAM

    Cytuj
  • 17 lip 2009

    SZEFOWA ,,RAZ DWA TRZY" PRZYCHODZI DO TURCJI ŻEBY ZJEŚĆ COŚ DOBREGO-)-)-)

    Cytuj
  • 18 lip 2009

    patrzcie 2 posty wyżej ciekawe czy NELL i N ELI to 2 różne osoby a co za przypadek ze niki bardzo podobne

    i do tego godzina 23:45 prawe przyjść po pracy , kąpiel i siadać na kompa na nadgodziny :)

    Cytuj
  • 18 lip 2009

    Widze, że całe myślenickie forum żyje tematem kebabów i pizzerii, czy nie macie innych ciekawszych tematów?

    Cytuj
  • 18 lip 2009

    [quote]Widze, że całe myślenickie forum żyje tematem kebabów i pizzerii, czy nie macie innych ciekawszych tematów?
    [/quote]
    Rany co za gość... to wątek o kebabach więc gadamy o kebabach.

    Cytuj
  • 25 lip 2009

    Kebab raz dwa trzy to kicha! Niedopieczone mięso, mało sosu. Zerzygać się idzie gdy widzisz i czujesz zamiast mięsa ... żyłki ;/ FUJ! Robią na ilość nie na jakość!!!

    Cytuj
  • 25 lip 2009

    Zapomialem dodać, że bułki są przypalone...

    Cytuj
  • 26 lip 2009

    Dla mnie tragedia to ten lokal na ul. Piłsudskiego tzw "Turcja". Z kebabem to ma tyle wspólnego co Wisła z Ligą Mistrzów. Nie będę tu robił nikomu reklamy, ale jest w waszym mieście jeden (przynajmniej) dobry lokal z kebabem z którego jestem zadowolony.

    1 Cytuj
  • 26 lip 2009

    Kicha z tym "RAZ,DWA,TRZY..."
    Nie dosc ze właścicielka próbowała podkupić pracownika/pracownice z kebaba "TURCJA" to na dodatek nasłała sanepid.
    Szkoda gadać... Nie chce robić reklamy dla Turcji, ale kebaby tam są zdecydowanie naj naj naj! :)

    1 Cytuj
  • 26 lip 2009

    Ja się zgodzę z wczasowiczem. W Turcji jest sama kapucha (du...sko chce rozerwać),a mięsa jak na lekarstwo.Nie reklamuję nikogo ,ale mam swój ulubiony lokal.
    pozdr

    Cytuj
  • 27 lip 2009

    [quote=Silwio]Ja się zgodzę z wczasowiczem. W Turcji jest sama kapucha (du...sko chce rozerwać),a mięsa jak na lekarstwo.Nie reklamuję nikogo ,ale mam swój ulubiony lokal.
    pozdr[/quote]

    Zawsze możesz powiedziec że chcesz mało kapusty albo wcale, mowe Ci odjęło? Poza tym mięsa jest tan wystarczająco dużo. Ja właśnie bede polecaćź Turcje bo na prawde warto tam póść i zjeść ;)

    Cytuj
  • 27 lip 2009

    W Turcji kebab najlepszy. Może trochę za dużo mięsa ale jest super.
    W Raz Dwa Trzy... wogole nie smakuje. Kapusta jakaś dziwna, mięso niedopieczone, bułki spalone.

    Cytuj
  • 27 lip 2009

    W Turcji kebab najlepszy. Może trochę za dużo mięsa ale jest super.
    W Raz Dwa Trzy... wogole nie smakuje. Kapusta jakaś dziwna, mięso niedopieczone, bułki spalone.

    Cytuj
  • 27 lip 2009

    [quote]Kicha z tym "RAZ,DWA,TRZY..."
    Nie dosc ze właścicielka próbowała podkupić pracownika/pracownice z kebaba "TURCJA" to na dodatek nasłała sanepid.
    Szkoda gadać... Nie chce robić reklamy dla Turcji, ale kebaby tam są zdecydowanie naj naj naj! :)[/quote]

    takie pytanie Skąd ty masz takie info niby przecież wątpię zęby mówili w kościele :)??

    1 Cytuj
  • 27 lip 2009

    [quote]takie pytanie Skąd ty masz takie info niby przecież wątpię zęby mówili w kościele :)??[/quote]
    A może to znajomy/znajoma tej osoby z Turcji?

    Ciekawe jak Raz, dwa, trzy zdałoby test sanepidu :D Skoro sami tak wojują to może im nasłać...

    Cytuj
  • 27 lip 2009

    Dla F15H3R-a na Zarabie bez mamy za daleko, więc nie ma mu się co dziwić :)
    Ja uważam, że rzeczywiście Turcja to ma tyle z kebabem wspólnego co wisła z ligą mistrzów :]
    Jak to mówią
    - cosik gdziesik by się chciało, ale umiejętności za mało :)

    Cytuj
  • 27 lip 2009

    Przepięknie powiedziane "...tyle co wisła z ligą mistrzów". Brutalna prawda.
    Ale akurat jedzonko robią dobre w Turcji.Według mnie. :)

    Cytuj
  • 27 lip 2009

    [quote=Silwio]Dla F15H3R-a na Zarabie bez mamy za daleko, więc nie ma mu się co dziwić :)
    Ja uważam, że rzeczywiście Turcja to ma tyle z kebabem wspólnego co wisła z ligą mistrzów :][/quote]
    Albo twoja stara z wiernością ;)

    1 Cytuj
  • 27 lip 2009

    Kaper- panini ok, ale kebab dno

    Cytuj
  • 27 lip 2009

    raz dwa trzy .. ssą pały

    Cytuj
  • 27 lip 2009

    Nie wierze ze Nell i N Elli To dwie rózne osoby ;)

    Włascicielka Turcji najedza na 123 . Ciekawe dlaczego ? Moze sie dowiemy od nell ?

    Innego kebaby zyją swoim zyciem i nie wchodza sobie w parade . Tylko Turcja i 123.

    W kebabie mozna powiedziec czego sie chce więcej a czego mniej!

    Nie rozumiem śmiesznych postów pt" SZEFOWA ,,RAZ DWA TRZY" PRZYCHODZI DO TURCJI ŻEBY ZJEŚĆ COŚ DOBREGO-)-)-) " Co to kogo obchodzi:) Temat główny jest: Kebab w myślenicach a nie Szefowa 123 itd

    1 Cytuj
  • M G 27 lip 2009

    -->ktoś
    Nie rozumiesz dlaczego Turcja najeżdża na 123 ?
    Popatrz na mapę Myślenic. :D

    1 Cytuj

Odpowiedz