Forum » Myślenice

Kebab w Myślenicach - który najlepszy?

  • 28 lip 2009

    Silwio-"w Turcji sama kapucha a mięsa jak na lekarstwo" ,Nusiek-"w Turcji może trochę za dużo mięsa".Siądzcie razem,poprzekładajcie sobie kapustę i mięso nawzajem,tak pół na pół.Wtedy każdemu dogodzi.Smacznego.

    Cytuj
  • 28 lip 2009

    Prawdę rzekłeś Silwio.W zasadzie to jem u nich tylko panini.Z rzadka ciche grusze siedzą - tortillę. :)

    Cytuj
  • 29 lip 2009

    moim zdaniem najlepszy kebab jest w "Alibi" koło szkoły na ul.Reja ..

    polecacie "turcje" ? mam nadzieje że się w krótce przekonam ^^

    Cytuj
  • M G 29 lip 2009

    [quote]moim zdaniem najlepszy kebab jest w "Alibi" koło szkoły na ul.Reja ..[/quote]

    Hessuss...
    Następny 'zbłąkany żołądek'... :D

    Cytuj
  • 29 lip 2009

    TURCJA TO JEST TO... KEBAB BARDZO DOBRY PANINI JESZCZE LAPSZE A W SŁOWIE "RESZTUNIA DLA PANA" SIĘ ZAKOCHAŁEM... i o to chodzi by z ochotą przychodzić na pyszne jedzenie i przy okazji zawiesić oczko na pięknych niewiastach...

    Cytuj
  • 29 lip 2009

    WSZĘDZIE TEN KURCZK I KURCZAK... POSTANOWIŁAM SPRÓBOWAĆ KEBABA W NOWYM PUNKCIE W MYŚLENICACH... MYŚLE SOBIE A SPRÓBUJE TEGO Z WIEPRZOWINY... PODCHODZE DO OKIENKA CZYTAM RAZ DWA I COS TAM...DOSTAJE KABABA JEM...A RACZEJ PRÓBUJE GO ZJEŚĆ...
    I O W MORDE.. JAKI SYF...
    1.BUŁKA ZIMNA NIEDOPIECZONA
    2.MIESO??? YYYY JAKIE MIESO???? JAKIES PRZYPALONE SKWARY PEWNIE Z HIPERMARKETU
    3.SOSY ???? MATKO BOSKA CHROŃ... MDŁE
    4. 2 RODZAJE SAŁATY...A PO CO TO KOMU
    MYŚLE SOBIE GŁODNA JESTEM TO ZJEM... UWIERZCIE GDYBYM TAM CZEŚCIEJ CHODZIŁA TO BANKOWO CHUDNE PRZYNAJMNIEJ 5 KILO TYGODNIOWO
    A CO NAJWAŻNIEJSZE I NIEPODWAŻALNE !!!!!!!! CHOROWAŁAM 3 DNI ,,, NIE WIEM CZY TO BYŁ DZIEŃ DLA BULIMIKA CZY JAK ???/ ALE NAPEWNO KNAJPA DLA BULIMIKÓW NAPEWNO JEST BO DLA NORMALENEGO PRZECZUWACZA I DEGUSTARORA POTRAW POWINNA BYĆ TABLICZKA Z OSTRZEŻENIEM

    Cytuj
  • 29 lip 2009

    no cóż jak chcemy zjeść dobrego kebaba to tylko z baraniny i zrobiony przez rdzennych TURKÓW. CO DO MYŚLENIC DO DOBRY JEST W TURCJJI
    Z PRZYKROŚCIĄ STWIERDZAM ŻE TEN W RYNKU KIEDYŚ BYŁ O WIELE LEPSZY I PRZYZNAĆ MUSZĘ ŻE JEŚLI SZEF ZROBI TO NIE MA ...**UJA WE WSI BO JEST BARDZO DOBRY A JEŚLI JEGO ŻONA...TO NAPRAWDE LEPIEJ POCZEKAĆ AŻ ZMIENI SIĘ ZMIANA ;)HEHE

    Cytuj
  • 29 lip 2009

    [quote]TURCJA TO JEST TO... KEBAB BARDZO DOBRY PANINI JESZCZE LAPSZE A W SŁOWIE "RESZTUNIA DLA PANA" SIĘ ZAKOCHAŁEM... i o to chodzi by z ochotą przychodzić na pyszne jedzenie i przy okazji zawiesić oczko na pięknych niewiastach...[/quote]

    OLO.. MASZ RACJE TA "RESZTUNIA" hehe to robi furrore...tak mi to wpadło w ucho że kiedyś sam przez chyba nie wiem co walnąłem tekstem do mojego szefa "resztunia" hahaha no jajcarsko jest w TEJ TURCJI... KEBAB DOBRY ALE PANINI MI BARDZIEJ SMAKUJE
    NIEBIESKOOKA MÓWI RESZTUNIA... NO OCZKA TO MA PIĘKNE..I NIE TYLKO ;)

    Cytuj
  • 29 lip 2009

    WEDŁUG MNIE W DNI MYŚLENIC POWINNI ZROBIĆ Z TEGO JAKIEŚ SHOW MOŻE JAKIŚ KONKURS NA NAJLEPSZEGO KEBABA I SPOSÓB JEGO PODANIA WTEDY WSZYSCY MOŻE BYLI POGODZENI I USATYSFAKCJONOWANI... ODPOWIEDNIE JURY OCENY .... JEST ZABAWA JEST KEBAB :)

    Cytuj
  • 30 lip 2009

    Tak na prawdę to w Myślenicach nie ma dobrego kebaba...

    Cytuj
  • 30 lip 2009

    Widać, że kebab TURCJA się dobrze rozwija, skoro powstało nowe stoisko z kebabami na Zarabiu :)

    Cytuj
  • 30 lip 2009

    w Myślenicach nie ma dobrego kebaba. ale jeśli już umieram z głodu albo nie chce mi się jechać do Kalwarii to wybieram Turcję. Chociaż nie pasuje mi tam że dają prawie samą kapustę pekińską a mięso jest w takich ogromnych kawałkach. Sosy pyszne (właśnie podobne do tych w Kalwarii- Istambuł;))

    Cytuj
  • 30 lip 2009

    Nie wiecie dlaczego koło "Turcji" nad jazem daje po nozdrzach jak z Betlejem. Co najmniej jakby w jakiejś oborze te kebaby robili.

    Cytuj
  • 30 lip 2009

    hehee w sam raz miejsce turcji koło "jazu" ten wyszczekany chłopaczek tam idealne pasuje... widać że jego ambicje siegają tylko kebaba turcji struś kebab i końskie łajno prosto z turcji hahahaaa

    Cytuj
  • 30 lip 2009

    wczasowicz i perl- zajmijcie sie hodowla pluskiew albo pielegnacja uzywanych pieluch, bo wasze prymitywne teksty nie robia wrazenia nawet na fanach "Mody na sukces"

    Cytuj
  • 30 lip 2009

    oj jaka mąrda riposta nie ma co... wyczuwam urażone alter ego hehee

    Cytuj
  • 30 lip 2009

    wojna kebabów jak nic ! ja powiem tyle TYLKO TURCY ROBIĄ NORMALNE KEBABY
    A CO DO PANI SZEFOWEJ Z TURCJI I PANA Z RAZ DWA TRZY TO SĄ SIEBIE WARCI NIBY KOLEDZY ALE NÓZ BY SOBIE WBILI W PLECY GDYBY MOGLI. ALE WIEM JEDNO GDY DUZYMI ŁYŻKAMI PROBUJE SIĘ JESC SZYBKO MOZNA SIE UDŁAWIĆ A KTO PODKŁADA KOLEDZE ŚWINIE SAM ŚWINIĄ SIĘ STAJE... ZYCIE... GDZIE DWÓCH SIE BIJE TAM TRZECI KORZYSTA !!!!!!!!!!!!

    1 Cytuj
  • 30 lip 2009

    byłam w Turcji po waszych namowach i muszę stwierdzić że miałam na drugi dzień takie wzdęcia i torsje po tej bułce z kapustą pekińską że jeszcze dziś się dziwię jak wasz żołądek może znieść to świństwo uważające się za kebaba

    Cytuj
  • 30 lip 2009

    [quote]byłam w Turcji po waszych namowach i muszę stwierdzić że miałam na drugi dzień takie wzdęcia i torsje po tej bułce z kapustą pekińską że jeszcze dziś się dziwię jak wasz żołądek może znieść to świństwo uważające się za kebaba[/quote]
    Wrażliwa kobietka nam się trafiła :d Dziwne że nikomu innemu się nic nie dzieje. A możeto kłamstwo, bo jesteś z konkurencji? :D

    1 Cytuj
  • 30 lip 2009

    [quote=F15H3R napisał:[hr][quote]]byłam w Turcji po waszych namowach i muszę stwierdzić że miałam na drugi dzień takie wzdęcia i torsje po tej bułce z kapustą pekińską że jeszcze dziś się dziwię jak wasz żołądek może znieść to świństwo uważające się za kebaba[/quote]
    Wrażliwa kobietka nam się trafiła :d Dziwne że nikomu innemu się nic nie dzieje. A możeto kłamstwo, bo jesteś z konkurencji? :D[/quote]

    KOLEŻANKA CHYBA SIĘ NIE ZNA NA KULINARII BO PEKIŃSKIEJ NIE SERWUJE SIE W TURCJI JAK JUŻ COŚ TO MŁODA BIAŁA KAPUSTKA... ZGWAŁCONNE KUBKI SMAKOWE HAHAHA

    Cytuj
  • 30 lip 2009

    [quote]byłam w Turcji po waszych namowach i muszę stwierdzić że miałam na drugi dzień takie wzdęcia i torsje po tej bułce z kapustą pekińską że jeszcze dziś się dziwię jak wasz żołądek może znieść to świństwo uważające się za kebaba[/quote]

    proponuje nie pić za dużo actimela i po torsjach ...hehehe

    Cytuj
  • Euzebiusz Konstantynopolitanczykiewicz 30 lip 2009

    turcja jest wporzo

    Cytuj
  • Agnieszka Jabłońska 31 lip 2009

    Jak w Myślenicach to tylko w Turcji po lewej stronie jak się idzie na Zarabie...w Krk nigdzie mi tak nie smakuje kebab jak własnie tu w Mc w Turcji. Pamiętam swojego I kebaba na rynku z 2 lata temu, z baraniny, myślałam ze się porzygam tak waliło tym mięsem baranim - nie zjadłam go, bo mi nie podszedł...później zakochałam się w Turcji i teraz jak na kebaba to tylko tam...a są tez kebaby na Zarabiu w tych budkach drewnianych, jedliście- dobre?

    Cytuj
  • 1 sie 2009

    bardzo dobre tam są!

    Cytuj
  • Euzebiusz Konstantynopolitanczykiewicz 2 sie 2009

    wczoraj rekord - 45min czekania w kolejce na panini w turcji na zarabiu..

    Cytuj

Odpowiedz