Forum » Myślenice

Kebab w Myślenicach - który najlepszy?

  • 21 sie 2011

    [quote=Gascan] W neo były fajne duże kebaby, teraz poziom im drastycznie spadł, a ceny w góre :/ [/quote]
    O ile dobrze wiem to przynajmniej od pól roku cena wszystkiego taka sama :?? chyba, że teraz jakoś podnieśli. Ja tam z NEO zadowolony jestem.

    2 1 Cytuj
  • 22 sie 2011

    No chyba nie jedliscie duzych kebabow naprawde duze i dobre sa obok trio w green barze

    1 5 Cytuj
  • 23 sie 2011

    kiedyś około pół roku temu jadłam kebaba w raz dwa trzy i strasznie był niedobry, w ytm tygodniu kumpel przywiózł mi też z tamtąd kebaba i niebo w gębie...........:):):) nie wiem o cokaman

    4 Cytuj
  • 27 sie 2011

    co do 123 to zależy kto aktualnie tam je robi , są ludzie i ludziska , tak samo z kierowcami
    niedługo do polski na kilka dni i na pewno będę się obiadał w 123 :)

    2 1 Cytuj
  • 27 sie 2011

    witam
    widzę ,że odkąd zmienił sie właściciel z Alibi to same dobre opinie pewnie sam właśćiciel robi sobie reklamę:)

    1 1 Cytuj
  • Stanisław 27 sie 2011

    To, żę dobre opinie to nie znaczy, że już sobie robi samoreklame, a złe że niszczy konkurencje. Nie dajmy się zwariować, bo przy takim toku myślenia temat można zlikwidować.

    Co do Kebaba to w turcji jest bardzo duży i smaczny, za przystępną cene.
    W neo już nie zjem ponieważ się pogorszyły, ceny podnieśli, czas oczekiwania wydłużył.

    Pozdrawiam

    2 3 Cytuj
  • 27 sie 2011

    Oceniam kebaby w skali 1-10.

    Turcja : 10/10 - dla mnie zdecydowanie najlepsze kebaby jakie jadłem w Polsce. Fajnie doprawione mięso, bardzo dobre sosy (choć nie każdemu będą odpowiadały), ale co najlepsze - BUŁKA. Bułka do kebaba jset znakomita! Oprócz tego mają pyszne panini i frytki - polecam. Reszty nie jadłem, ale muszę się skusić na jakąś zapiekankę lub tortilę.

    Raz dwa trzy : 9/10 Kebab numer 2 w Myślenicach. Ogólnie w smaku podobne do Turcji, ale pozostają ten jeden krok w tyle. Kebaby mają gorsze niż w Turcji, panini mniej więcej na takim samym poziomie.

    Te dwie firmy zdecydowanie przodują w Myślenicach. Oprócz znakomitego jedzenia oferują dowóz i fajne miejsce do zjedzenia (nie mówię, że inne kebaby w myślenicach tego nie mają, ale są znacznie gorsze...)

    Kebab na ul. Kościuszki - 3/10/ Fajna atmosfera, ale kebab żylasty, zdarza się, że spalony. Sos niedobry.

    NEO :5/10 - fajne miejsce, możliwość dowozu. Panini duże, ale wypchane sałatkami i bez poplamienia się nie obejdzie, bo wszystko cieknie, ale ogólnie nie jest źle. Zapiekanki drogie, ale dobre. Ale na pewno nie polecam kebabów - bułka jak papier, twarda, płaska. Mięso jakby ścinki kurczaka.

    2 3 Cytuj
  • 19 wrz 2011

    idąc do gimnazjum widzę jak codziennie mają dostawę mięsa. a poza tym pomyśl sama, gdyby mięsą grzali tydzień to uwierz że po 2 dniach ono by waliło smrodem na kilometr ;)

    2 1 Cytuj
  • 19 wrz 2011

    [quote=gość: jjj] idąc do gimnazjum widzę jak codziennie mają dostawę mięsa. a poza tym pomyśl sama, gdyby mięsą grzali tydzień to uwierz że po 2 dniach ono by waliło smrodem na kilometr ;) [/quote]
    oczywiście chodzi tutaj o neo

    1 2 Cytuj
  • 20 wrz 2011

    Kebap to syf!!!!
    "Kebab" to tez syf,tylko polski wynalazek(mieso wieprzowe itd.)

    2 1 Cytuj
  • 20 wrz 2011

    największy syf to Istambuł

    1 2 Cytuj
  • 20 wrz 2011

    ja uważamm ze najlepszy kebab jest w green barze, ładny wystrój, miła obsługa i bardzo dobre jedzenie

    1 4 Cytuj
  • 21 wrz 2011

    [quote=gość: krisc] Kebap to syf!!!!"Kebab" to tez syf,tylko polski wynalazek(mieso wieprzowe itd.) [/quote]

    Takiego właśnie "syfa" można zjeść w 123

    2 1 Cytuj
  • 28 paź 2011

    najlepszy kebab to na rzeneślniczej tam właściciel to nie długo będzie na zakopiankę wychodzić i podawać kebaby hahahahah śmiech na sali puste krzesła kebab paskudny

    3 3 Cytuj
  • 28 paź 2011

    kebab w 123 na ul. piłsudskiego to dziadostwo. Byliśmy z kumplem klika razy i dostaliśmy samą kapustę pekińską oraz 4 kawałki mięsa - szczyt to przecież nie kebab. Ci kucharze z 123 powinni się przejechać na kebab do Skawiny i spróbować jak smakuje kebab.Nigdy więcej tam nie zjem.

    2 4 Cytuj
  • 28 paź 2011

    potwierdzam mieso i kapusta nic wiecej.. jedyne co to sos ostry mają całkiem dobry

    3 Cytuj
  • 28 paź 2011

    wszystkie te kebaby chamburgery i inne fastścierwo to syf nakręcony chemicznymi dodatkami. Jakim trzeba być matołem, żeby takie śmieci żreć i jeszcze się tym zachwycać.

    4 5 Cytuj
  • 3 lis 2011

    nie sądzicie ze smak kebabów turcja od jakiegos czasu jest zupełnie inny?
    Nie wiem czy to od tego ale mi sie wydaje ze ten sos pomidorowy jest jakis taki słodki i z posmakiem curry. Bardziej mi przypomina keczup niż sos. Ale byc moze to jakies nowe rpzyprawy do miesa.
    mi w każdym razie jakoś teraz tam kebab nie podchodzi

    3 3 Cytuj
  • 3 lis 2011

    najlepszy kebab to na rzeneślniczej tam właściciel to nie długo będzie na zakopiankę wychodzić i podawać kebaby hahahahah śmiech na sali puste krzesła kebab paskudny

    1 1 Cytuj
  • 3 lis 2011

    Zdecydowanie najlepsza Turcja.

    2 3 Cytuj
  • 3 lis 2011

    lubię być u WŁODKA,lubię WIMBLEDON i truskawki i szampan z MONTE CARLO itp.itd,a przy okazji coś zjem i naprawdę dobrze..pozdrawiam

    2 2 Cytuj
  • 4 lis 2011

    Aż,żal nieraz czytać,co tu niektórzy wypisują.Jakość mięsa i inne pierdoły.Rzecz prosta,nie smakuje,nie podchodż drugi raz.kazdy ma inne odczucie jak cos chce zjeść,jak powinno smakować itp.przecież nie każdemu dogodzi z osobna,każdy ma inne wymagania i upodobania.I moi drodzy z jednym sie zgodze.jakość miesa ma duże znaczenie,jak niektórzy piszą,niby że w każdym smakuje inaczej,szkoda tylko że 90%kebabów w myślenicach zaopatruje sie w mięso u tego samego dostawcy.W większości już już jadłem maja swoje zalety i wady,ale ogólnie niczym sobie.123 całkiem niezłe,w turcji też dobrze smakowało w nawet w armado próbowałem i choć to pizzeria to całkiem całkiem,w alibi też da sie zjeść.co do neo to zraziłem sie troche,ale może poprawili sie.szkoda tylko że połowa osób które piszą te komentarze to znajomi albo właściciele tych gastronomi,które tak zachwalają

    4 1 Cytuj
  • 4 lis 2011

    A ja potrafiłam jadać w 123 co drugi dzień, ale niestety, odkąd zmienił się właściciel i mniej dniówek mają chłopaki, nie potrafię tam niczego tknąć, a szczególnie, jak jedzenie przygotowują kobietki. Mięso spalone, czy gumowe - im to obojętne, ładują jak leci, a chłopaki jakoś potrafiły wybrać co lepsze -.-' W NEO dostałam ostatnio dużo zieleniny, ale sos ostry i tak mają przepyszny :) A co do kebaba w pizzerii A...(nie wiem jaka nazwa, nie chcę mylić) koło komisu z książkami, kababa jadłam pierwszy i ostatni raz. Paskudne, zimne i zarówno dodatków jak i mięsa jak na lekarstwo, fuj.

    1 Cytuj
  • 4 lis 2011

    to w 123 zmienił się własciciel?
    już sie kebab nie opłaca ze go opylili dalej?

    Cytuj
  • 4 lis 2011

    Rodzina rodzinie przekazała, z tego co słyszałam.

    1 Cytuj

Odpowiedz