Forum » Myślenice

Kebab w Myślenicach - który najlepszy?

  • 4 lis 2011

    popieram Oj tam... dobrze prawi. Ja jak mam ochotę na kebaba z 123 i widzę że robi baba czy ten właściciel to od razu odniechciewa mi się jeść i muszę zrezygnować z mojej zachcianki...

    2 Cytuj
  • 6 lis 2011

    Ja osobiście nie narzekam ze w 123 pogorszyła się jakość mięsa i jest go mniej, gdyż dość długo u nich i jadam. A jedynym plusem tego jest to iż teraz wpadam tam nie ma kolejek, zamawiam szybciutko i jestem zadowolony. Trzymać tak dalej i nie przejmować się wpisami z konkurencji wierny smakosz i klient 123.

    2 1 Cytuj
  • 11 sty 2012

    Dość dawno nie jadłam kebaba, przejadł się jednym czasem , a teraz wróciła mi chęć..Gdzie polecacie się wybrać?
    Turcja dalej taka oblegana?:)

    2 1 Cytuj
  • 11 sty 2012

    Zdecydowanie Turcja. Nadal stawiają na jakość i chwała im za to. Z tego co byłem, z reguły zawsze jest parę osób, ale po prostu zależy o której godzinie przyjdziesz, bo zdarza się, że nie ma nikogo a po chwili przyjdzie 10 osób :) Pozdrawiam!:)

    2 2 Cytuj
  • 11 sty 2012

    ja wole hot-doga od szefa

    8 1 Cytuj
  • 11 sty 2012

    Najlepszy kebab to koło Przystani :)

    4 6 Cytuj
  • 11 sty 2012

    turcja
    bo CZYSTO i dobre kebaby
    Niestety wcześniej preferowałam inny punkt gastronomiczy z kebabami ale jak zobaczyłam usyfione wszytsko to już tam nie jadam

    4 3 Cytuj
  • 11 sty 2012

    koło przystani , koń by się uśmiał . . . .

    2 4 Cytuj
  • 13 sty 2012

    1,2,3 rządzi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    4 5 Cytuj
  • 14 sty 2012

    [quote=gość: pabloso] 1,2,3 rządzi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [/quote]

    Wiesz jadam Tam nadal ale czy rządzi to raczej pojecie względne i przestarzale teraz przynajmniej można tam przyjść w 5 min. dostać jedzenie i w spokoju jeść. Nie wiem czy tak jest na co dzień gdyż bywam tam 2 razy w tygodniu ale jak do tej pory bez zmian w tej kwestii.

    2 Cytuj
  • 14 sty 2012

    a za 3 zeta ? dobry? bo jest!!!albo będzie niedługo....:)

    2 Cytuj
  • 16 sty 2012

    co sie z nimi stało ze teraz tam takie pustki? kiedyś tak byli oblegani ze stało sie w kolejce po 10 minut

    1 1 Cytuj
  • 16 sty 2012

    za dużo kebabów w Myślenicach i brakuje dobrego mięsa więc jadą na "padlinie":)

    2 1 Cytuj
  • 16 sty 2012

    a wiec chodzi o mięso?

    1 Cytuj
  • 16 sty 2012

    123 kiedyś był dobrym kebabem, teraz większość to kapusta, mięso często przypalone, turcja miała świetne tortille byliśmy koło południa w sylwestra dostaliśmy zmiażdżone 2 placki zupełnie nie przypominające tortilli być może wina tych nowych 2 lasek które tam obsługują. Kiedyś jeszcze istambuł miał dobry kebab ale odkąd zmienił się właściciel byłem tam tylko raz i prędko się nie przekonam by tam wrócić. Tyle kebabów w całym mieście i trudno zjeść dobrego

    4 3 Cytuj
  • 16 sty 2012

    hmm ostatnio jadłam w Turcji pannini - niebo w gębie - polecam. Kebaba jadł mąż i również zachwalał.

    5 6 Cytuj
  • 17 sty 2012

    zgodze sie tylko w zależnosci kto tam robi kebab, jesli faceci to jest ok , natomiast te 2 kobitki nie potrafią zrobic tortilli. Za słabo zawinieta przypomina placek a nie ruron i wtedy sie przypala

    5 1 Cytuj
  • 17 sty 2012

    nie polecam turcji oszukuja na miesie itp

    4 1 Cytuj
  • 17 sty 2012

    gdzie ten bar turcja dokładnie /.....

    1 Cytuj
  • 18 sty 2012

    Ale moder wyciął w pień wczorajszą dyskusję... ciekawe.

    4 Cytuj
  • 18 sty 2012

    cenzura

    6 1 Cytuj
  • 18 sty 2012

    na tym forum jest totalna cenzura a napisz tylko co o burmistrzu nie tak to wykasuje cenzor z prl-u natychmiast

    7 1 Cytuj
  • 18 sty 2012

    beznadzieja.......... lepiej nic nie pisać! i tak zostanie usunięte

    7 1 Cytuj
  • 18 sty 2012

    nie można na tym forum krytykować TURCJI, bo zaraz wpisy są wywalane:/

    8 3 Cytuj
  • 18 sty 2012

    coraz bardziej mnie zniechęca to forum
    nigdzie nie spotkałam sie z taką cenzurą jak tu

    6 1 Cytuj

Odpowiedz