Forum » Myślenice

Ile można

  • 8 lis 2010

    Ile można pitolić o polityce, burmistrzach, radnych, ile? Na pierwszej stronie zakładki Myślenice zaczyna przybywać tematów około wyborczych, to jest jakaś paranoja, nic więcej się w tej naszej pipidówie nie dzieje?

    Cytuj
  • adzygmunt 8 lis 2010

    Rozrzucone są tematy "wyborcze" Myślę ze redakcja powinna je scalić z urzędu. Mnie ilość tych wątków przeszkadza. Gubię się w nich.
    Redakcjo scal je. Ile można tego czytać, czy się chce czy nie!

    Cytuj
  • 8 lis 2010

    Tego sie chyba nie da zrobić....

    Cytuj
  • adzygmunt 8 lis 2010

    Przeglądam fora dużego miasta tam jest porządek Wszystko co o wyborach jest w temacie wybory. I wiem że moderatorzy tną bezlitośnie! Mogą tam, można u nas!

    Cytuj
  • 8 lis 2010

    W NOWRMALNYCH miastach, tudzież mniejszych pipidówach obok tablic ogłoszeniowych są rozlokowane DODATKOWE tablice poświęcone TYLKO wyborom samorządowym 2010.

    U nas - jakoże nie można nas zaliczyć nawet do małej pipidówy a jedynie do mega śmieciowiska - na tablicach ogłoszeniowych plakatami wyborczymi zakleja się nawet BIEŻĄCE nekrologi (!)

    Czy gmina jest aż tak zadłużona, że nie stać jej na parę kawałków płyt na dwóch nogach ???? !!!

    Cytuj
  • 8 lis 2010

    w normalnych miastach miejsce nekrologow jest przy kosciolach a nie na tablicy ogloszen!

    Cytuj
  • 8 lis 2010

    Ciekawe jest to co piszesz Mer, a jak umrze żyd to też mają powiesic nekrolog przy kościele?

    Cytuj
  • adzygmunt 9 lis 2010

    Nekrolog, stale inny, wisi w Rynku na drzewie obok perfumerii. Biedne drzewo kłute szpilkami. Stale także na tablicy ogłoszeń koło sklepu Zoo na Kościuszki.
    Mer gdzie ty mieszkasz? Zacznij naprawiać zwyczaje, jestem za. A już na pewno powinny one być zdejmowane po pogrzebach a nie wisieć smętnie aż przyroda lub następny nieszczęśnik się ulituje!

    Cytuj
  • 9 lis 2010

    Bardzo fajny nowy temat. Zupełnie bez związku z wyborami...

    Cytuj
  • 9 lis 2010

    Ten temat to krzyk rozpaczy, a może głos rozsądku....chodzi o odcięcie się, bo ja się odcinam.

    Cytuj
  • 9 lis 2010

    cygnus kup sobie myslenicka. sam zobacz co dali na pierwsa strone:

    http://www.gazeta.myslenice.pl/serwis/index.html

    i luzik, oni potrafia wyluzowac w najgoretszym okresie w kampanii

    Cytuj
  • 9 lis 2010

    "parę kawałków płyt na dwóch nogach" - to by dopiero straszyło. Oczywiście popieram ideę ale jak już coś stawiać to żeby to było ładne, wpisane w krajobraz, a nie kolejne prowizorki.

    Cytuj
  • 9 lis 2010

    Przecież te tablice tylko na czas kampanii. I przyznam, że by się przydały. Ekipy plakatujące za nic mają zawieszone klepsydry i zaklejają je nie bacząc na daty pogrzebów na nich widniejące. Z tego co mi się przypomina nie powinno się tego robić. Trochę mogliby się zastanowić. Ale jak czytam, że kleją plakaty po nocy to się nie dziwię, że mają to w d....

    Cytuj
  • 10 lis 2010

    Podobnie jak ulotki wyborcze wpychane pod samochodowe wycieraczki. Ci kulturalni kierowcy wrzucają je do kosza lub biorą poczytać propagande, ale ile z tych ulotek "lata" po mieście.

    Cytuj
  • 12 lis 2010

    Ciekawe czy jest szansa na forumową cisze przedwyborczą. Było by pięknie.

    Cytuj
  • M G 12 lis 2010

    O.o Cisza przedwyborcza na tym forum , ja proponuje od poniedziałku , ciekawe którzy politykierzy odważyli by się zamilknąć..?

    Cytuj
  • adzygmunt 12 lis 2010

    Podpisuję się oboma rękami

    Cytuj
  • 12 lis 2010

    Podczas wyborów prezydenckich była tutaj cisza wyborcza, więc mam nadzieję, że teraz też tak będzie

    Cytuj
  • 19 lis 2010

    Już liczę minuty do ciszy, bo takiego szamba na tym forum do tej pory nie było.

    Cytuj
  • adzygmunt 19 lis 2010

    Znasz życie. Jeśli redakcja nie będzie kosiła równo z ziemią wszystkich postów to dalej będzie ich tyle jak wylot roju pszczół z barci.

    Cytuj
  • 19 lis 2010

    Nie wiem czy cisza wyborcza wyklucza pisanie postów o tematyce wyborczej na forum.
    Może dopuszczać do pisania tylko zalogowanych?

    Cytuj
  • 19 lis 2010

    [quote=Greta J.]Nie wiem czy cisza wyborcza wyklucza pisanie postów o tematyce wyborczej na forum.
    Może dopuszczać do pisania tylko zalogowanych?
    [/quote]

    A co koleżanka może powiedzieć na temat tego nagrania z tematu Kampania wuborcza?
    Jakiś montaż czy prawda?

    Cytuj
  • PatrycjA 20 lis 2010

    Cisza wyborcza - temat został zamknięty

    Od północy z piątku na sobotę obowiązuje cisza wyborcza aż do zakończenia głosowania. Prosimy o dostosowanie się do obowiązującego prawa i przepisów.

    Szczegółowe informacje: www.pkw.gov.pl

    Cytuj
  • 22 lis 2010

    Moze za kilka tygodni forum wróci do normy/formy, kurz opadanie zostanie tylko niesmak i to na kilka lat.

    Cytuj
  • adzygmunt 22 lis 2010

    Dokładnie na cztery!

    Cytuj

Odpowiedz