Forum » Myślenice

Stacja narciarska Myślenice góra Chełm

  • 26 gru 2009

    moze browarek wieczorem w karczmie np o 6 (taki zlot forumowiczow??????)

    Cytuj
  • 26 gru 2009

    Zamiast siedzieć w karczmie lepiej pojeździć.. warunki są super (trzeba tylko naostrzyć sprzęt)

    Cytuj
  • 26 gru 2009

    znaczy się jest oficjalnie otwarty ?

    Cytuj
  • 26 gru 2009

    no dzień dobry vivaldi ty się chyba z choinki urwałeś lol

    Cytuj
  • 26 gru 2009

    rozwiń merytoryczną wypowiedź i konkretną odpowiedź....

    w sumie sam sobie dałem rade i sprawdziłem.

    Cytuj
  • 26 gru 2009

    vivaldi nie graj takiego mądrali ty ważniaku

    Cytuj
  • 26 gru 2009

    kolego, zapytałem ale nie dopisałem możliwych odpowiedzi TAK,NIE,NIE WIEM (* niepotrzebne skreślić) i się pogubiłeś ? Wystarczyło prosto odpowiedzieć, bo nie wiedziałem, że jest otwarte. Nie było tu nic z mądrałowania.

    Cytuj
  • 26 gru 2009

    Witam wszystkich
    Mam pytanie czy w tym sezonie można wyjechać na parking pod dolną stacje trasy nr1 ??

    Cytuj
  • 26 gru 2009

    krzychu, oczywiście że tak kosztuje to tylko pięć stówek i dwa pkt jak Cię drapną. Wiem bo to przerabiałem :)

    Niby można ale nie można...

    Cytuj
  • 26 gru 2009

    Dziękuje za odpowiedź, troszkę robi sie mały zamęt sezon wstecz można było a w tym sezonie nie można troszkę tego nie rozumiem :D

    Cytuj
  • 26 gru 2009

    sezon temu też też się płaciło jak busiarz musiał zarobić :D

    Cytuj
  • 26 gru 2009

    \Nio chyba, że tak pytałem, ponieważ w poprzednim sezonie spokojnie śmigałem do góry wybieram sie jutro i nie wiedziałem jak sprawa wygląda.

    Cytuj
  • 26 gru 2009

    byłem dzisiaj na górze. W tamtym sezonie nawet mnie Policjanci widzieli jak odbierałem syna ale bez reakcji. Nie dość , że kiepsko przędą z wyciągiem (nie darzy się od kilku sezonów) to jak nie popuszczą z Policją (tu ukłon do gminy) to po kilku mandatach pożegnają się z kasą przyjeżdżającą z Krakowa. Myślę jednak , że ten parking pod wyciągiem to preludium do zniesienia zakazu - ok, niech biorą piątke za wjazd na dole ale własnym autem do góry dobrze byłoby śmignąć, tam się przebrać i termos zostawić.

    Cytuj
  • 27 gru 2009

    lepiej żeby dzisiaj i jutro stok dośnieżyli !!!!!!!

    Cytuj
  • 27 gru 2009

    fffff a jak sobie to wyobrażasz?? jak mają dośnieżyć jak jest plusowa temp.??
    weź pomyśl czasem zanim zaczniesz głupoty pisać bo forum zaśmiecasz. Dopuki nie ma minusowych temperatur to nic nie zrobią bo po prostu sie nie da!!

    Cytuj
  • 27 gru 2009

    xxx a może w tą noc nie bło minusowych temperatur w M-ce było -3 więc na stoku powinni naśnieżać

    Cytuj
  • 27 gru 2009

    xxx lepiej popatrz się na prognozy jeśli chcecie utrzymać się do sylwestra ze śniegiem to lepiej go troche doróbcie

    http://www.gfspl.rootnode.net/gempl/gfsgem/gfsgem.php

    i kupcie sobie nowe termometry :P

    Cytuj
  • 27 gru 2009

    a dlaczego nie naprawićie prognozy na swojej stronie internetowej dane nieaktualne temperatura z maja

    http://www.zima.zarabiesport.pl/pl_,snowwatch.php

    Cytuj
  • 27 gru 2009

    fff po pierwsze -3 to trochę za mało żeby śnieżyć będzie ok -5 to pewnie zaczną, poza tym skoro tak dobrze znasz się na śnieżeniu i wiesz kiedy zacząć to pewnie zdajesz sobie sprawę, że temperatura to JEDEN z czynników. Pozostaje jeszcze wiatr i wilgotność powietrza. Jeśli tego nie wiesz to może poczytaj zanim znowu pozaśmiecasz forum. Wrzucanie linków do mapek pogodowych i wzorowanie się na nich ma się nijak do rzeczywistości. To że na jakiejś stronie pisze -3 nie oznacza, że na stoku było -3 a wątpię żebyś w nocy biegał po stoku ze swoim zajebistym termometrem i sprawdzał temperaturę. A po drugie to ze stokiem łączy mnie tyle, że nim jeżdżę wiec jeżeli piszesz "chcecie", "kupcie" i "naprawcie" to raczej do obsługi (proponuje formularz na zarabiesport.pl) a nie do mnie

    Cytuj
  • 27 gru 2009

    xxx gdzie ty masz jakiś formularz na zarabiesport ???

    Cytuj
  • 27 gru 2009

    Zazwyczaj wszelkie formularze kontaktowe dla niepoznaki umieszczane są w menu kontakt. Jeśli masz problemy żeby go znaleść to proszę
    http://www.zima.zarabiesport.pl/pl_,kontakt.php
    Miłego pisania pierdół :)

    Cytuj
  • 27 gru 2009

    ...a ja myślałem, że jeździ się po stoku, a nie nim...

    Cytuj
  • 27 gru 2009

    dzisiaj rano stok byl -"jak na puchar swiata"---
    gladziutki jak stol--i w miare twardy..
    OBY TAK DALEJ

    Cytuj
  • 27 gru 2009

    powinni dzisiaj w nocy armaty na górze i na łączce uruchomić

    Cytuj
  • 27 gru 2009

    Patrząc na aktualny rozkład temperatur w małopolsce chyba mamy inwersje. Niestety..

    Cytuj

Odpowiedz