Forum » Myślenice

Stacja narciarska Myślenice góra Chełm

  • 18 lut 2010

    witam wszystkich !! za panem adz zdrowia i jeszcze raz zdrowia moze gdyby byl w kasku nie bylo by tych glupich -he he -postow? no a tak z innej beczki ,wiem ze to pytanie do gestora ,leczwiem ze tez czytaja te posty wiec - gdzie mozna zobaczyc widoki z kamerki w karczmie ,bo szukalem na wiele sposobow a i pracownicy karczmy tez za bardzo niewiedza. czasami czuje sie inwigilowany ;) zreszta kazdemu nalezy sie troche prywatnosci !! pozdrawiam !!

    Cytuj
  • 18 lut 2010

    adzygmunt to napisał Hemingway,
    ale wracając do tego co napisał przed Tobą Gość to podpisuję się pod jego postem obiema rękami

    Cytuj
  • adzygmunt 18 lut 2010

    "Pogłoski o mojej śmierci były mocno przesadzone" Mark Twain :)

    Cytuj
  • 18 lut 2010

    czy nie mozna stwierdzic kto napisal ta nieprawde?????/tzn.o smierci narciarza/
    jest to ponizej wszystkich zasad...
    czy nie mozna okreslic ID komputera...
    takich ludzi trzeba pietnowac...

    Cytuj
  • adzygmunt 22 lut 2010

    Krusiek jak się ma zjeżdżalnia? "Zapytowywują" mnie znajomi!

    Cytuj
  • 22 lut 2010

    [quote=krusiek]czy nie mozna stwierdzic kto napisal ta nieprawde?????/tzn.o smierci narciarza/
    jest to ponizej wszystkich zasad...
    czy nie mozna okreslic ID komputera...
    takich ludzi trzeba pietnowac... [/quote]

    Być może też został/a wprowadzony/a w błąd.

    Cytuj
  • 23 lut 2010

    dzisiaj rano bylo wspaniale....rowniotko--gladziutko--pusciutko...i najtaniej w okolicy...w poludnie zaczeli usypywac muldki ---to zjechalem....i tyle pozdrow.....

    Cytuj
  • 23 lut 2010

    do cygnusa..........zdania nie zmieniam----to dranstwo.........

    Cytuj
  • 25 lut 2010

    no to siepraw będzie miał konkurencję :)

    Cytuj
  • 10 mar 2010

    Jakie warunki w ostatnich dniach na stoku? patrząc na kamerki wyglada bardzo zachęcająco.

    Cytuj
  • 16 mar 2010

    byłem wczoraj i mimo opadu było pysznie !!!! dzisiaj też się wybieram bo z tego co widziałem to w nocy ratrakowali !!

    Cytuj
  • 16 mar 2010

    było by lepiej gdyby ta szkółka "zawodników " pamiętała że nie są sami na stoku!!! a tak to nie dość że wpadają w kołowrotki jak szaleni to jeszcze ani przepraszam a jak im kobieta zwróciła uwagę to tylko śmiech usłyszała!! może by panowie instruktorzy zwrócili im uwagę ???? wszak ja po to płace by mieć z tego przyjemność a obsypanie śniegiem przy kolejce i głupie drwiny dzieciaków do przyjemności raczej nie zaliczam !!!

    Cytuj
  • 17 mar 2010

    niestety to jest młodzież ze szkółki -siepraw ski -i faktycznie "troszkę" przesadzają !!! zwłaszcza że się im wmawia że są mistrzami -niektórzy fakt jeżdżą super !! nie znaczy to jednak że mogą szaleć !!! miłego dla wszystkich !!!

    Cytuj
  • 18 mar 2010

    nauczono ich jezdzic --na piatke
    a zachowania ich uczy "ktos inny" i moze zapomnial

    Cytuj
  • 19 mar 2010

    dokładnie tak p.krusiek-to co dzisiaj też na stoku ? miłego dla wszystkich!

    Cytuj
  • 21 mar 2010

    mimo ze sobota --tłumow nie bylo...a stok rano--miodzik i sloneczko jak w dolomitach..a dzisiaj--jak przyjada znajomi tez bedziemy.....

    Cytuj
  • 21 mar 2010

    troszeczkę popadało ale nie znaczy to że jazdy nie było !!! żal tylko że na dzisiejszą noc zapowiadają opady deszczu bo ratrak może narobić więcej szkód niż pożytku !!! kierownik ma więc pytajniki bo od jego decyzji zależy czy będziemy jeżdzić dwa dni czy może dwa tygodnie !!! pozdrowienia dla wszystkich !!

    Cytuj
  • 25 mar 2010

    jakie sa warunki na stoku ?? jezdzil ktos???

    Cytuj
  • adzygmunt 26 mar 2010

    Czy nie lepiej przenieść się na szaflarskie termy?
    Góry w ŚNIEGU jak na dłoni, słoneczko opala,ciepła woda do moczenia i pływania /mocno ograniczona możliwość/ Teraz to jest to!!!

    Cytuj
  • 26 mar 2010

    a nie lepiej z termami poczekać aż " czas " nas dogoni ??? ;) na wygrzewanie kości zawsze jest pora !!! a jesli chodzi o waruny to są ok. śniegu sporo a stok na sobotę będzie ratrakowany ! na temat warunkow to najlepiej wie p.krusiek bo codziennie walczy !! pozdrowienia dla wszystkich !!

    Cytuj
  • 26 mar 2010

    temat jest o stacji narciarskiej Góra Chełm, a nie o termach w Szaflarach ty lamusie adzygmunt...
    A gdzieś w innym temacie szczekałeś na kogoś że nabija sobie posty piszać bzdury..
    spojrz w lustro jak sam jesteś plytki...

    Cytuj
  • adzygmunt 26 mar 2010

    "A gdzieś?", tzn gdzie, mógłbyś wskazać?
    Nie napiszę >odszczeknąć<, bo może byś się obraził?
    Musiały Cię mocno zaboleć posty w dziale "Sport". Brak argumentów w dyskusji rodzi agresję. Z pozycji "kolegi", co mi pochlebiało zszedłem na lamusa.
    W lustrze wyglądam ok. Twoje na pewno kłamie.Chyba, że masz te z bajki >lustereczko powiedz przecie kto jest naj....* na świecie?
    Mój post o Szaflarach i o stacji narciarskiej Chełm łączył... śnieg. To taka paralela :P

    * najgłupszy, najbrzydszy, najpiękniejszy, najmądrzejszy, najsłodszy, najmilszy - niepotezbne skreslić!

    Cytuj
  • 27 mar 2010

    Hmmm.. Jeśli chodzi o lamusa, użycie tego zwrotu były błędem z mojej strony, za który chciałbym Ciebie przeprosić..
    Takie sformułowania nie wnoszą nic do dyskucsji...
    Pisałem pod wpływem impulsu..Więc jeszcze raz napisze ADZYGMUNT PRZEPRASZAM za to niefortunne sforumułowanie...
    Weź poprawkę na to że jestem tutaj nowy i uczę się tego forum..
    Nie chciałem Cie obrazić.
    mam nadzieję że jeszcze podyskutujemy na tym forum..

    Sypię głowę popiołem i pozdrawiam
    Corleone

    Cytuj
  • 27 mar 2010

    no no !!!! chłopy przystopujcie bo jeszcze ktoś pomyśli że to forum "niszowe" ;) !!! pozdrowienia

    Cytuj

Odpowiedz