Forum » Myślenice

Stacja narciarska Myślenice góra Chełm

  • 19 lut 2012

    Fajny Gościu! chyba nie do końca wiesz co piszesz, na Chełmie na parkingu psa z kulawą nogą nie widziałem a klienci kombinowali jak i gdzie zaparkować. W Laskowej czterech parkingowych na pięknie odśnieżonym parkingu elegancko ustawiało samochody. Nawet w Kasince lepiej dbają o klienta choć osobiście uważam, że czasem też odwalają manianę ale w czwartek parkingi były OK a i po południu potrafią zrobić przerwę na ratrakowanie. Jeszcze raz ci powtarzam, że dla mnie jest rzeczą nie zrozumiałą dlaczego przy takich środkach sprzętowych nie da się przygotować parkingu. Poprzedni właściciel zabezpieczał transport z dolnego parkingu ale niestety tu też się zawiodłem i chyba nie tylko ja bo więcej klientów krążyło poniędzy dolnym i górnym parkingiem.
    Co do warunków na przebudowanym stoku to się niestety nie mogę wypowiadać bo nie było mi dane go wypróbować, poprzednie zróżnicowane ukształtowanie całkiem było fajne i urozmaicone. W godzinach rannych zanim się muldy potworzyły to na prawdę jazda była bez trzymanki...

    4 2 Cytuj
  • 19 lut 2012

    józek trzpień- popieram w 100% właśnie wróciłam z Laskowej parking 1 klasa!!!

    6 2 Cytuj
  • 20 lut 2012

    Czy ktoś się orientuje jaki jest aktualny rozkład jazdy busów z centrum Myślenic pod stok? Niestety nie mam auta, a stary rozkład pewnie już nie jest aktualny. Będę wdzięczna za odpowiedź :)

    2 Cytuj
  • adzygmunt 20 lut 2012

    Stary rozkład się rozłożył, a nowy jeszcze nie wyłożył!

    2 1 Cytuj
  • 20 lut 2012

    Po co rozkład - wracamy do pogody sprzed mrozów, dzień coraz dłuższy, słońce coraz mocniejsze. Wiosna się zbliża :-)

    4 1 Cytuj
  • 20 lut 2012

    Poważnie pytam :)
    Znalazłam coś takiego: http://www.myslenice.rozkladyjazdy.pl/busy

    Ten bus do Buliny przejeżdża koło stoku? Tam później nie ma drogi (chyba że zrobili, a nie nanieśli na mapę jeszcze). Innej opcji nie widzę.

    1 Cytuj
  • adzygmunt 20 lut 2012

    Bus do Buliny, ja bym napisał na Bulinę w sumie nieważne skręca w lewo 200m za mostem. Tobie per pedes "pieszkom, pieszkom" pozostanie marsz wzdłuż parku i pod wyciąg do dwóch km?

    1 4 Cytuj
  • 20 lut 2012

    Dzięki. O to mi chodziło.
    Był w zeszłym roku taki bus który przejeżdżał zaraz obok stoku. Zaczynał kurs na Słowackiego, kierunek Chełm. Nie mogę poszukać tego rozkładu.
    Można i pieszo, ale kawałek jest, zwłaszcza jak się narty niesie.

    1 Cytuj
  • 20 lut 2012

    Szukaj busa do miejscowości Chełm,jeszcze jeździ.

    1 1 Cytuj
  • 20 lut 2012

    myslenice -chelm
    poniedzialek -piatek:8.15-11.15-13.40x-14.30x-15.40-17.15-18.15-19.15---x-wdni nauki szkolnej

    5 1 Cytuj
  • 20 lut 2012

    Dzięki wielkie! :)

    2 1 Cytuj
  • 24 lut 2012

    Ale pustki na tym stoku macie, hihihih
    Patrze teraz przez lornetkę i ledwie 4 osoby
    buuuuuuuuuuu

    4 11 Cytuj
  • 24 lut 2012

    możesz się śmiać ale warunki są wyśmienite jak już dawno nie było. Przed chwilą wróciłem.

    6 3 Cytuj
  • 24 lut 2012

    [quote=gość: sroka] Ale pustki na tym stoku macie, hihihih
    Patrze teraz przez lornetkę i ledwie 4 osoby
    buuuuuuuuuuu [/quote]
    A ja jestem jedną z tych 4 osób i patrzę przez lornetkę na ciebie i straszną pustkę widzę - w twojej mózgownicy .........buuuuuuuuuuu

    7 4 Cytuj
  • 24 lut 2012

    3 marca na Chełmie zawody o puchar burmistrza. Szczegóły na myslenice.pl.
    Pewnie zaraz posypią się na mnie gromy:):):) za kryptoreklamę:)

    4 6 Cytuj
  • 24 lut 2012

    :-D w tym momencie właśnie stok jest pusty, żywej duszy nie widu :-D

    4 8 Cytuj
  • 24 lut 2012

    [quote=xxx] 3 marca na Chełmie zawody o puchar burmistrza. Szczegóły na myslenice.pl.
    Pewnie zaraz posypią się na mnie gromy:):):) za kryptoreklamę:) [/quote]
    Napisalibyście lepiej jakie narty wybrać, coś ciekawszego niż pisanie o zawodach na cześć ostrego. Rodzinka na urzędzie + układ, buuuuuu

    5 4 Cytuj
  • 24 lut 2012

    Stok pusty

    2 6 Cytuj
  • 24 lut 2012

    Sroka konusie no i co z tego że pusto???

    5 1 Cytuj
  • 24 lut 2012

    No i co z tego że pusty? Przeszkadza Ci to w czymś?

    8 Cytuj
  • 25 lut 2012

    3 osoby na stoku

    3 7 Cytuj
  • 26 lut 2012

    Sroka czy ty jesteś jakimś lornetkowym onanistą, że się tak podniecasz ilością osób na stoku? Może teraz spójrz?

    6 Cytuj
  • 26 lut 2012

    [quote=gość: anty-sroka] Sroka czy ty jesteś jakimś lornetkowym onanistą, że się tak podniecasz ilością osób na stoku? Może teraz spójrz? [/quote]
    Teraz to piszesz, kiedy ledwie widać stok :-D

    1 2 Cytuj
  • 26 lut 2012

    To może się przejdź i zobacz jak tam jest a nie cichaczem z domu ludzi podglądaj

    5 Cytuj
  • 27 lut 2012

    ...sroka PALANT.... :)

    5 1 Cytuj

Odpowiedz