Forum » Myślenice

Stacja narciarska Myślenice góra Chełm

  • 8 sty 2013

    spółek artemida jest bodajże 11. wszystkie mają tych samych zarządzających i wszystkie są zarejestrowane pod tym samym adresem.
    grzebiąc dalej można się doszukać ciekawych powiązań pomiędzy tymczasowo zarządzającymi SN Myślenice, a wieloma nie tylko krakowskimi firmami, działającymi pod wspólnym szyldem kkw financial advisory.

    dziwię się, że takim ludziom na sucho uchodzą machloje... przecież gołym okiem tutaj widać przekręty.

    9 1 Cytuj
  • 8 sty 2013

    a moze nowy własciciel cos nowego wniesie ?? ciekawe kiedy rusza .. a co z armatkami i ratrakiem? one były stacjio czy paska?

    1 1 Cytuj
  • 8 sty 2013

    armatki na pewno nie wchodziły w skład "majątku" spółki eco-sport.

    łatwo teraz wnosić, jak się już nie ma długów i ktoś wykonał za Ciebie najgorszą robotę. obecnie stacja ma przygotowany stok (wyrównany), dwie trasy zjazdowe, karczmę (odnowioną wraz z apartamentem do wynajęcia) oraz, co chyba jest najważniejsze - reklamę.

    4 2 Cytuj
  • 9 sty 2013

    i co dzieje sie cos na stoku ? bedzie jazda w tym tyg ?

    2 Cytuj
  • 9 sty 2013

    @helmut Raczej nie odpala w tym tygodniu

    1 1 Cytuj
  • 9 sty 2013

    a cos sie tam dzieje?

    1 Cytuj
  • 9 sty 2013

    Nic się nie dzieje

    2 3 Cytuj
  • 9 sty 2013

    Na jaki okres jest podpisana dzierżawa z A34? Kiedy jest spodziewana licytacja majątku Eco-Sport?

    3 Cytuj
  • 9 sty 2013

    w nocy ktos wywiozl drugi ratrak????

    2 2 Cytuj
  • Katarzyna Reklińska 9 sty 2013

    Tak podobno do lasu ...istne jaja !

    1 Cytuj
  • 10 sty 2013

    cos wiadomo kiedy ruszy ???

    2 1 Cytuj
  • 10 sty 2013

    No stoku nic się nadal nie dzieje:/ Nie śnieżą, nie ratrakują. Nie ma też żadnej obsługi poza ochroną. Jak na razie zapewnienia zarządcy stoku się nie sprawdzają i raczej nie ruszy w tym tygodniu.

    5 1 Cytuj
  • Marcin 10 sty 2013
    xxx napisał/a:

    No stoku nic się nadal nie dzieje:/ Nie śnieżą, nie ratrakują. Nie ma też żadnej obsługi poza ochroną. Jak na razie zapewnienia zarządcy stoku się nie sprawdzają i raczej nie ruszy w tym tygodniu.

    jaki zarządca, taki stok:)

    1 Cytuj
  • 10 sty 2013
    xxx napisał/a:

    No stoku nic się nadal nie dzieje:/ Nie śnieżą, nie ratrakują. Nie ma też żadnej obsługi poza ochroną. Jak na razie zapewnienia zarządcy stoku się nie sprawdzają i raczej nie ruszy w tym tygodniu.

    Owszem jakieś prace poniekąd na stoku i jego okolicach się odbywają (sam byłem świadkiem takowych). Nie przeinaczajmy faktów. Coś się dzieje. Jednak ciągle to mało.

    Cytuj
  • 10 sty 2013

    disgustado nie wiem jakie prace widziałeś. Może opowiedz? Ja jestem tam codziennie i jakoś nie widzę by cokolwiek się zmieniało lub zmierzało do uruchomienia stacji

    4 1 Cytuj
  • 10 sty 2013

    A może by tak zmienić syndyka? Czy ktoś kontroluje jego działania i decyzje skoro reprezentuje interesy skarbu państwa?

    2 Cytuj
  • Marcin 10 sty 2013
    walker napisał/a:

    A może by tak zmienić syndyka? Czy ktoś kontroluje jego działania i decyzje skoro reprezentuje interesy skarbu państwa?

    "zmienić syndyka" - dobre :))))))))

    Cytuj
  • 10 sty 2013
    xxx napisał/a:

    disgustado nie wiem jakie prace widziałeś. Może opowiedz? Ja jestem tam codziennie i jakoś nie widzę by cokolwiek się zmieniało lub zmierzało do uruchomienia stacji

    Nie wiem co to za prace były bo było po prostu ciemno. Pracowali w okolicy 3/4 wysokości jedynki. W lesie na linii biegnącej w kierunku stoku też prace się odbywały. Nie zatrzymywałem samochodu i nie pytałem ich co robią bo mnie to raczej nic nie obchodzi.

    1 Cytuj
  • 11 sty 2013

    xxx - coś za bardzo jesteś stronniczy ;) a może poczekamy na rozwój wypadków ;) ? może będzie nie za gorzej ;) ? wiem że wszystko może ;) ! ale miejmy nadzieje ;) czas pokarze ;)!!!!

    2 Cytuj
  • 11 sty 2013

    juz jest... jest piatek i sie zastanawiam gdzie jechac .... a mam pod nosem gorke ktora dzieki mroza co byly nocami przez 2 tyg powinna miec 2 trasy... a na razie zadnej nie ma ...

    1 Cytuj
  • 11 sty 2013
    disgustado napisał/a:

    Nie wiem co to za prace były bo było po prostu ciemno. Pracowali w okolicy 3/4 wysokości jedynki. W lesie na linii biegnącej w kierunku stoku też prace się odbywały. Nie zatrzymywałem samochodu i nie pytałem ich co robią bo mnie to raczej nic nie obchodzi.

    pewnie ktos cos wywozil....

    Cytuj
  • 11 sty 2013
    Helmut napisał/a:

    juz jest... jest piatek i sie zastanawiam gdzie jechac .... a mam pod nosem gorke ktora dzieki mroza co byly nocami przez 2 tyg powinna miec 2 trasy... a na razie zadnej nie ma ...

    Helmut, Ty pisz po polsku, co ?

    1 Cytuj
  • 11 sty 2013
    majcinek napisał/a:

    disgustado napisał/a:Nie wiem co to za prace były bo było po prostu ciemno. Pracowali w okolicy 3/4 wysokości jedynki. W lesie na linii biegnącej w kierunku stoku też prace się odbywały. Nie zatrzymywałem samochodu i nie pytałem ich co robią bo mnie to raczej nic nie obchodzi. pewnie ktos cos wywozil....

    Po co fryzjer? -Włosy same dęba stają:-D

    Cytuj
  • 11 sty 2013

    Czy będzie jakaś nowa strona stacji? Na razie śledzę dawną stronkę ale w związku ze zmianą właściciela stacji przestała być już aktualizowana z wiadomych względów. Także widok z kamerki zatrzymał się jakiś czas temu.

    Cytuj
  • 11 sty 2013

    Walker, nie ma się co łudzić, że z obecnym dzierżawcą ta stacja ruszy.
    Już po tych kilku dniach widac jak są przygotowani do tematu. W najbliższym miesiącach stacja zapewne trafi w jeszcze inne ręce i wtedy może będzie nadzieja na sezon 2013/2014.
    Oczywiście Artemida musi na tej operacji coś ugrać...

    1 Cytuj

Odpowiedz