Forum » Myślenice

Stacja narciarska Myślenice góra Chełm

  • 12 sty 2013

    el Jimador jak są przygotowani do tematu? od ok 10 dni nie moga ruszyć, nie mają prądu a stoki nietknięte. Jak na razie nic się tam nie dzieje, a jedyni pracownicy którzy tam są to ochrona i pełnomocnik artemidy

    4 3 Cytuj
  • 14 sty 2013
    xxx napisał/a:

    el Jimador jak są przygotowani do tematu? od ok 10 dni nie moga ruszyć, nie mają prądu a stoki nietknięte. Jak na razie nic się tam nie dzieje, a jedyni pracownicy którzy tam są to ochrona i pełnomocnik artemidy

    Nie bronię nikogo w tej sytuacji. Pasek do ideałów również nie należał. xxx na pewno będzie bronił chlebodawcy bo ma w tym interes. Moim zdaniem sytuacją na SN Myślenice powinna się już dawno zająć prokuratura i przetrzepać wszystkie osoby związane z tym miejscem. Od prezesów byłych i obecnych po kierownictwo byłe i obecne. Eco Sport był zarządzany niegospodarnie i wszyscy, którzy na SN Myślenice pracowali o tym dobrze wiedzą. Za Paska też cudów nie było (oświetlanie drugiego stoku podczas gdy nie był on użytkowany - dla przykładu). Przy SN Myślenice przewaliło się na boku niewyobrażalną masę pieniędzy. A nadleśnictwu nie miał kto zapłacić. Natomiast xxx nie pisz o "wysportowanych facetach" i dantejskich scenach wyolbrzymionych jak kazanie ojca Rydzyka. disgustado wie dużo, dużo wiedział i dużo wiedzieć będzie...

    3 7 Cytuj
  • 15 sty 2013

    disgustato paka bronie tylko tam gdzie uważam, Jednak on a były zarząd to jak niebo i ziemia. Zupełnie nie rozumiem twojego zarzutu o oświetlanie dwójki.
    A wysportowanych facetów widziałem i miałem z nimi do do czynienia.

    4 Cytuj
  • 15 sty 2013

    A z mojej strony wygląda to tak, że właściciele stacji narobili długów, w tym również w stosunku do Nadleśnictwa i Gminy, po czym zwinęli interes. Pojawił się dzierżawca, który wyłożył gotówkę na rzeczy najpotrzebniejsze (ktoś musiał opłacić zaległości za prąd na przykład) i doprowadził do tego, że wyciąg zaczął przynosić korzyści. Tyle, że nie wszystkim. I to chyba "nie wszystkich" zabolało najbardziej, skoro takie, a nie inne działania i w taki, a nie inny sposób zostały przeprowadzone.
    Skoro Eko Sport działał niegospodarnie i narobił m.in. Lasom tylu długów, to trzeba było z Eko Sportem sprawy załatwiać i od nich się pieniędzy domagać... Co do tego ma dzierżawca?

    Ile osób w dyskusji, tyle zdań na jeden i ten sam temat ;)

    12 1 Cytuj
  • 15 sty 2013

    Czarm masz bardzo dużo racji w tym co piszesz

    8 1 Cytuj
  • 15 sty 2013

    I taka jedna myśl mi się nasunęła jakiś czas temu... Artemida 34 tak strasznie spieszyła się z przejęciem stoku i całej infrastruktury i nie wzięła pod uwagę tego, że NIE DA SIĘ takich spraw (praw własności, praw użytkowania, kwestii finansowych) załatwić w ciągu jednego tygodnia, to chyba nie świadczy dobrze o kompetencjach ludzi, którzy mają z jej ramienia zajmować się stokiem...
    Wygląda to tak, jakby ktoś chciał zrobić na złość Panu Paskowi, tyle, że sam trochę się na tym przejechał. A tracimy na tym wszyscy.

    10 Cytuj
  • 15 sty 2013

    Widziały gały co brały, ma na pewno prawników, widział w co się pakuje i to mnie dziwi, że wchodził mimo tego? Jaki miał w tym interes?
    Ojj, strasznie kręcicie wszyscy wokół tego stoku, wszystkich bez wyjątku do jednego wora wrzucam włącznie z nowym dzierżawcą. Czyż nie tak jest? -Nawet się nie tłumaczcie jeden po drugim, bo mydlicie nieźle.

    2 1 Cytuj
  • 15 sty 2013
    maktor napisał/a:

    Widziały gały co brały, ma na pewno prawników, widział w co się pakuje i to mnie dziwi, że wchodził mimo tego? Jaki miał w tym interes?
    Ojj, strasznie kręcicie wszyscy wokół tego stoku, wszystkich bez wyjątku do jednego wora wrzucam włącznie z nowym dzierżawcą. Czyż nie tak jest? -Nawet się nie tłumaczcie jeden po drugim, bo mydlicie nieźle.

    Jaki miał interes? Chciał zarobić, jak każdy ;)
    Tyle, że zarabiać można na wiele sposobów.

    1 Cytuj
  • 15 sty 2013
    maktor napisał/a:

    Ojj, strasznie kręcicie wszyscy wokół tego stoku, wszystkich bez wyjątku do jednego wora wrzucam włącznie z nowym dzierżawcą. Czyż nie tak jest? -Nawet się nie tłumaczcie jeden po drugim, bo mydlicie nieźle.

    Święta prawda.

    2 Cytuj
  • 17 sty 2013

    chodzą plotki że w weekend stok ma ruszyć

    1 3 Cytuj
  • 17 sty 2013
    DjKiller napisał/a:

    chodzą plotki że w weekend stok ma ruszyć

    tylko który? :/

    4 Cytuj
  • 17 sty 2013

    ... ten nad Snajperem.
    Burmistrz ma wnosić "na barana" narciarzy do góry, nadleśniczy zwozi śnieg z okolicznych lasów, autem ma doświetlać stok.
    Na sobotę ma być wszystko gotowe, zapowiadają się wyśmienite warunki.
    Warszawka odwołuję ferie na Podhalu i melduję się w Myślenicach, całe pole namiotowe w Primie już wynajęte.

    13 4 Cytuj
  • 17 sty 2013

    to na burmistrz schudnie ,powinni razem z nadleśniczym nosić i prosić o przebaczenie

    11 3 Cytuj
  • 20 sty 2013

    Myślenice plotkować lubią:) A plotka okazała się być niewypałem:) Djkiller miał słabe informacje:)

    3 9 Cytuj
  • 20 sty 2013

    no i czemu się cieszysz, że nie ruszyło w weekend? Ludzie chcą jeździć na nartach.

    6 3 Cytuj
  • 20 sty 2013

    Wcale się nie ciesze, że stok nie ruszył. Sam chętnie dziś bym pojeździł na desce. Śmiać mi się tylko chce z ulubionego sportu myśleniczan czyli z plotkowania:)

    7 4 Cytuj
  • 20 sty 2013

    Artemida, typowe psy ogrodnika, sami nie jeżdżą to i innym nie dadzą

    8 4 Cytuj
  • 21 sty 2013

    Taki fenomen tylko u Nas, ferie w pełni, przygotowany, naśnieżony, świetny stok - zamknięty na kłódkę !!!

    17 Cytuj
  • 23 sty 2013

    no i co tma dobrego sie dzieje jakies znaki ze cos sie ruszy na stoku?
    bedzie on czynny??

    2 Cytuj
  • 23 sty 2013

    Dokładnie Helmut, Miała być szumna i szybka zmiana dzierżawcy (czy też właściciela) a tu cisza i spokój. Ferie małopolskie na finiszu a zima pomału idzie do przodu w kierunku wiosny. Jak tak dalej przyjdzie to zrobi się ciepło, śnieg stopnieje i już nie będzie miało sensu uruchamianie stacji...

    9 Cytuj
  • 25 sty 2013

    w ten weekend raczej sie do myslenic na narty nie wybierac?? cos sie tam dzieje na stoku w ogole ??

    1 3 Cytuj
  • 25 sty 2013

    Tak trwają przygotowania do Igrzysk Olimpijskich w 2022 roku.

    14 Cytuj
  • 25 sty 2013

    tak widziałem snieg zaczynaja zbierac..

    7 Cytuj
  • 26 sty 2013

    Przeczytajcie sobie artykuł i wyciągnijcie wnioski
    http://www.dziennikpolski24.pl/pl/region/region-myslenicki/1258979-przez-konflikt-na-chelmie-narciarze-sa-ciagle-w-lesie.html
    Szykuje się ciekawy scenariusz,z artykułu wynika że jeżeli przetarg odbędzie się przed 31 marca to prawo pierwokupu ma spółka założona 2 dni po upadłości Eco Sportu z kapitałem..5 tys złotych.
    Ale fajny kraj z takim kapitałem to nie rozkręcisz straganu z pietruszką a oni maja zamiar prowadzić stację narciarską?
    Pytanie bardzo trudne -kiedy odbędzie się przetarg?
    Ten sezon warto odpuścić aby cena spadła.

    13 1 Cytuj

Odpowiedz