Forum » Myślenice

Stacja narciarska Myślenice góra Chełm

  • 8 lis 2014

    Kto wie... Pewnie okaże się niedlugo

    1 Cytuj
  • 8 lis 2014

    To też temat wstydliwy dla burmistrza tak jak Dalin.

    2 4 Cytuj
  • 8 lis 2014

    Nie wiem czy dla Burmistrza skoro to prywatna inicjatywa i interes.

    4 2 Cytuj
  • 21 lis 2014

    co tma z nasza stacja? bedzie działac w tym sezonie? jakos trawa nie wykoszona wiatr hula .... .

    3 Cytuj
  • 21 lis 2014

    W mediach trąbią, że stację kupił Pasek.

    1 Cytuj
  • 22 lis 2014

    Ma działać, podobno ujęcie wody wyczyszczone i na stoku tez się coś dzieje.

    2 Cytuj
  • 23 lis 2014

    Gminna wieść niesie , że na pewno stok będzie czynny w tym sezonie.

    1 Cytuj
  • 23 lis 2014

    na górnej staji stoją armatki a tydzeń temu ich nie było to znaczy że się coś dzieje

    3 1 Cytuj
  • 27 gru 2014

    Na Chełmie śnieżą:) a tak przy okazji to mają nową stronę gdzie w końcu działają kamery:)

    www.mysleniceski.pl

    1 1 Cytuj
  • Samanta Rigerr 27 gru 2014

    Nie mogę znaleźć tych kamerek. jak wchodzę tam gdzie pisze kamerki to otwierają mi się zdjęcia z dolnej stacji i górnej.

    2 Cytuj
  • Pablo 27 gru 2014

    Spójrz na datę... przecież jest prawidłowa. Po co filmy do Inernetu wciskać i zapychać tym łącze, które przecież kosztuje. Gdyby nagle 300 ludzi oglądało taki filmik to by im było potrzebne łącze o niebagatelnej przepustowości. Odświeżane często zdjęcie obrazuje to samo, a kosztuje sporo mniej... :)

    2 Cytuj
  • 30 gru 2014

    Piątek o 15 rozpoczynają sezon 2014/15 :)

    2 3 Cytuj
  • 30 gru 2014

    xxx Dzisiaj 9:16
    Piątek o 15 rozpoczynają sezon 2014/15 :)
    Napiszcie w liczbie pierwszej czy na otwarcie będą jakieś promocje. Poza tym powinniście podać informację przede wszystkim na swojej stronie internetowej, a nie na forum dyskusyjnym, lub na fejsie i na dodatek w liczbie trzeciej. Uważam, że większość Waszych klientów zasięga informacji ze strony internetowej z pierwszej ręki

    3 4 Cytuj
  • Bartek Bartkowski 30 gru 2014

    z tym stokiem zawsze problem nawet na ich oficjalnej stronie nigdy nie da sie znalezc informacji na czas...

    5 5 Cytuj
  • 30 gru 2014

    A o to chyba powinniście mieć pretensje do admina strony, a nie do mnie że, na stronie nic nie ma.
    Poza tym informacja jest na stronie

    6 3 Cytuj
  • mysleniczaninzdziada 30 gru 2014

    a ja nie mam tych wszystkich fejsbukow i od lata mam problem ze znalezieniem aktualnych informacji na stronie stoku na chelmie. zawsze musze znajomych wypytywac albo szukac po forum. nie rozumiem czy tak ciezko przygotowac informacje i wyslac na swoja strone i przy okazji do mediow zeby sie ludzie dowiedzieli? a piniądze to biora za jazde

    5 9 Cytuj
  • 30 gru 2014

    od 2 lat jest ten sam adres gdzie można znaleźć informacje o warunkach, godzinach itp wiec nie wiem w czym masz problem.
    Na materialach reklamowych masz numery telefonów, adresy, maile wszystko co potrzeba zeby sie dowiedzieć. Możesz też zadzwonić, podejść napisać do Informacji Turystycznej w Myślenicach a nie męczyć znajomych

    8 5 Cytuj
  • 30 gru 2014

    Coś nie ma szczęścia ta nasza stacja. Otwarcie zapowiedziane na piątek, a według prognoz od piątku odwilż...

    4 3 Cytuj
  • 30 gru 2014

    Coz takie teraz zimy,od kilkunastu lat mamy faze cieplego klimatu,ostatnia taka faza to bodajze sredniowiecze,trwala kilkaset lat.W okolicach Krakowa rozkwitaly winnice.Ja osobiscie dziwie sie determinacji nowego wlasciciela w staraniach o ten stok,ale kazdy ma wlasny punkt widzenia i swoje wlasne kalkulacje.

    5 2 Cytuj
  • 15 mar 2015

    Mało kto widzę teraz pisze o stacji. A tu teraz fajnie widać pewną przewagę usytuowania Chełmu nad Harbutowicami. Tam częściowo zachodni stok powoduje szysze zanikanie pokrywy. U nas mimo wiosennej aury stok nadal działa

    5 1 Cytuj
  • 31 gru 2015

    Co się dzieje na Chełmie? Wczoraj zaczęli śnieżyć, a dziś pomimo że jest odpowiedni mróz wszystkie armatki nieczynne. Czy w pojeździmy w 2016 roku?

    1 1 Cytuj
  • 31 gru 2015

    Pewnie jak zwykle problemy na ujęciu wody na Rabie.
    Ale chyba coś rusza, jedna armatka właśnie została odpalona.

    2 1 Cytuj
  • 28 sty 2016

    Wybralem sie ostatnio przyjrzec jak sie sprawy maja na wyciagu. Z racji tego, ze ferie to ruch jest, ale nie z tego powodu zabieram glos. Co za partoki lataja te same dziury i co rok g...o z tego! Dziadostwo! Tuz przed wjazdem do lasu od strony Zarabia nadzialem sie na takie miny ze dlon sie sciska i bym tych fachowcow od siedmiu bolesci pognal gdzie pieprz rosnie!!! Wie ktos co za firma co rok wykonuje taka fuszerke? Technologie sa teraz takie, ze tego typu dziura zalatana raz powinna nie stanowic problemu na cale lata, tak jest np. w Niemczech! Jesli ja jadac nastepnym razem cos na tych minach urwe, wzywam na miejsce policje, niech spisza protokol i skarze to dziadostwo. Jesli komus z was sie to zdarzy radze zrobic podobnie.

    13 Cytuj
  • 3 sty 2017

    Czy jest planowane uruchomienie stacji??? Od kilku dni pomimo sprzyjających warunków niewiele się dzieję. Dookoła wszyscy już wystartowali a tutaj cisza..

    1 Cytuj
  • 3 sty 2017
    el Jimador napisał/a:

    Czy jest planowane uruchomienie stacji??? Od kilku dni pomimo sprzyjających warunków niewiele się dzieję. Dookoła wszyscy już wystartowali a tutaj cisza..

    Właśnie...czy ktoś wie dlaczego Chełm nie działa?

    1 Cytuj

Odpowiedz