Forum » Myślenice

Stacja narciarska Myślenice góra Chełm

  • 5 lut 2012

    @betabeta zaraz traffka i cvn oskarżą Cię o reklamę!! Zmieszają z błotem i dowiesz się, że jesteś właścicielem jakiegoś orczyku!! :):):):):):):)

    5 6 Cytuj
  • 5 lut 2012

    Olać! malkontentów. Świetną sprawą dla Myślenic są te stoki i wypada tylko korzystać.
    Narzekacie, że w Myśleniach mało się dzieje - zlikwidujmy stok, zamknijmy halę, kino, zawróćmy Rabę i wtedy dopiero będzie płacz.

    7 3 Cytuj
  • 6 lut 2012

    [quote=gość: mikołaj] Narzekacie, że w Myśleniach mało się dzieje - zlikwidujmy stok, zamknijmy halę, kino, zawróćmy Rabę i wtedy dopiero będzie płacz. [/quote]
    Heheh, a czy komuś chodzi o likwidację tego co już istnieje? -Niech 'rynek' (klienci) sam weryfikuje słuszność inwestycji, tak w przypadku kina cyfrowego, strzelnicy, jak i stoku. Albo się utrzyma, albo przepadnie, mam tylko nadzieję, że w przypadku niepowodzenia ktoś (dzierżawca albo Lasy Państwowe) zadba o zalesienie tej wyciętej połaci. A w dyskusji poszło o coś zupełnie innego, lecz ci którzy piszą o malkontenctwie oczywiście nie śledzą wcześniejszych postów i stąd takie wnioski.
    xxx będąc osobą związana ze stokiem nie powinien udzielać się na forum. Mógłby pisać w kwestiach technicznych (narty, ubiór, technika jazdy), ale kiedy on za każdym razem wrzuca garść informacji związanych z samym stokiem to wniosek może być tylko jeden. Na tym portalu przedsiębiorcy mogą reklamować się w innych miejscach i to jest w porządku.
    Ja chcę zobaczyć trawkę:)

    3 7 Cytuj
  • 6 lut 2012

    Droga traffko
    Nie Ty decydujesz kto i na jakim forum powinien się udzielać. Swoje dyktatorskie zapędy zachowaj dla siebie. A ja jako narciarz i mieszkaniec Myślenic nie uważam aby w tym, że piszę co słychać na Stacji było cokolwiek nie stosownego.Owszem jestem pracownikiem stacji, ale nie przedsiębiorcą jak sugerujesz. A zwykłym pracownikiem, i nie mam żadnych profitów z tego, że udzielam się na tym forum. Jeżeli tak bardzo nie podoba Ci się moją "działalność" masz moim zdaniem dwie opcje: 1. Zgłoś sprawę administratorom 2. Przestań odwiedzać to forum.
    Pozdrawiam

    10 4 Cytuj
  • 6 lut 2012

    Traffka to co napisałaś/łeś jest głupie. Co Ci przeszkadza, że ten pan pisze tu coś na temat co się dzieje na stoku? Po pierwsze jest to watek, który dotyczy stoku i wszystkiego co z nim zwiazane, nie służy tylko do krytykowania! Po drugie nie każdy ma dostęp do Facebooka, gdzie dokładnie te same informacje sa publikowane. Po trzecie na stronie stoku informacje moga być przekazywane z lekkim opóźnieniem. Po czwarte to jest dobre i dla stoku i dla Myślenic, że ktoś to właśnie tu reklamuje, bo masa osób spoza naszego miasteczka może wejść, poczytać, przyjechać i zostawić trochę kasy lokalnym przedsiębiorcom!

    9 2 Cytuj
  • 6 lut 2012

    [quote=gość: Ada] Traffka to co napisałaś/łeś jest głupie. Co Ci przeszkadza, że ten pan pisze tu coś na temat co się dzieje na stoku? Po pierwsze jest to watek, który dotyczy stoku i wszystkiego co z nim zwiazane, nie służy tylko do krytykowania! Po drugie nie każdy ma dostęp do Facebooka, gdzie dokładnie te same informacje sa publikowane. Po trzecie na stronie stoku informacje moga być przekazywane z lekkim opóźnieniem. Po czwarte to jest dobre i dla stoku i dla Myślenic, że ktoś to właśnie tu reklamuje, bo masa osób spoza naszego miasteczka może wejść, poczytać, przyjechać i zostawić trochę kasy lokalnym przedsiębiorcom! [/quote]

    Nic dodać, nic ująć!!!

    xxx - pisz dalej nt stoku, warunków, etc. - bo są przydatne podejrzewam wielu czytelnikom/narciarzom.

    7 2 Cytuj
  • 6 lut 2012

    traffka--zalogoj sie na tym forum a nie-pisz pod anoninem-- zobaczymy pogadamy--czy bylas kiedys na stoku-na ogol tak jak ty pisza ludzie nie czujacych nart--a jezdzi na nich w polsce 3 miliony ludzi -rozmowa z toba jak ze slepym o kolorach--pozdrawiam i zapraszam na stok -jestem prawie codziennie....

    8 2 Cytuj
  • 6 lut 2012

    piątka dla Ady , kciuk w górę dla xxx-mena.

    3 1 Cytuj
  • 6 lut 2012

    Krusiek-podziwiam za wytrwałość.Pozdrowienia od starego znajomego z czasów budowy stacji.

    3 1 Cytuj
  • 6 lut 2012

    Byłem wczoraj. Do pełni szczęścia brakuje mi tylko nieco niższych cen (za wyciągi i w karczmie) i odrobiny naturalnego śniegu, bo sztuczny jest taki jakiś szorstki i szybko się lodzi. Ale o to mozna mieć prośbę tylko do matki natury albo Pana Boga, ażeby coś sypnął jeszcze z nieba. Proponowałbym nieco tańsza herbatę, a zestawy obiadowe do 20 zł. Np. 19,90... Herbata 3,5-4 zł. Myślę, że byłoby więcej chętnych. W końcu nie przyjeżdża tutaj Warszawka a Krakusy jak wiadomo są z natury oszczędni delikatnie mówiąc. Wiadomo, że jest to biznes sezonowy ale z drugiej strony gdyby było taniej to człowiek częściej by tam wpadał i chętniej coś zakupił. Herbatka za 5zł dobra była co prawda dobra jak i kawa za 7 zł tez ładnie podana i z prawdziwego ekspresu. Zatem plus zdecydowany za poprawę ilości i jakości obsługi. Widać że nowy gospodarz się stara, ma pojęcie o tym co robi i nie żałuje środków.
    Na plus nocna mroźna piękna atmosfera, cisza ,las i efektowne widoki na okoliczne jodły i świerki. Dwójka to świetne uzupełnienie jedynki. Zawsze marzyło mi się nią zjechać. Jest to fajna alternatywa dla głównej trasy. Jest urozmaicona a na koniec przypomina już prawie Nosal...:)

    6 1 Cytuj
  • 6 lut 2012

    p.s. do prawdziwej pełni szczęścia mogłaby się pojawić jeszcze nartostrada. Fakt, że z racjonalnego punktu widzenia byłby to zapewne to spory koszt utrzymania dodatkowego wąskiego wprawdzie 1,5km odcinka. Ale skoro został on wyposażony w system naśnieżania oraz oświetlenie (ukradzione bodajże) to też byłaby to fajna alternatywa dobra na weekendy kiedy jest tłoczniej. Wtedy można by zostawić auto pod stara kolejką, wjechać nią na górę a na koniec zjechać nartostradą podobną do tej z Goryczkowej...

    4 2 Cytuj
  • 6 lut 2012

    Ja również byłem wczoraj na "naszym" stoku. Jeśli chodzi o mnie- to REWELACJA.

    4 2 Cytuj
  • 6 lut 2012

    Cóż xxx i być może też krusiek mają widać przyzwolenie społeczne na wpisywanie się tutaj, prawie sami zwolennicy wpisywania się tutaj xxx znaleźli. Dodam tylko, że istnieje strona stacji narciarskiej na której aktualne warunki podejrzeć można, są też bezpośrednie dane kontaktowe. Ale to jak widać chyba nie wystarcza... Teraz przynajmniej wiadomo, że mamy do czynienia z załogą stacji narciarskiej a obiektywność informacji to niech już sobie każdy zainteresowany sam ocenia.

    4 6 Cytuj
  • 6 lut 2012

    [quote=gość: cvn] Cóż xxx i być może też krusiek mają widać przyzwolenie społeczne na wpisywanie się tutaj, prawie sami zwolennicy wpisywania się tutaj xxx znaleźli. Dodam tylko, że istnieje strona stacji narciarskiej na której aktualne warunki podejrzeć można, są też bezpośrednie dane kontaktowe. Ale to jak widać chyba nie wystarcza... Teraz przynajmniej wiadomo, że mamy do czynienia z załogą stacji narciarskiej a obiektywność informacji to niech już sobie każdy zainteresowany sam ocenia. [/quote]

    Widzisz to ja Ci mogę zaręczyć, że krusiek nie jest pracownikiem stacji, ale jest za to seniorem wśród użytkowników stoku, a xxx sam Ci napisał, że jest pracownikiem. Dlaczego tak Cię irytuje, że piszą o stoku, że xxx wkleił super zdjęcia? Czyżby zawiść? Czy nie lepiej jest wiedzieć jakie są warunki na stoku? Informacje xxx są bardziej aktualne niż strona stacji i chyba o to chodzi :)

    7 1 Cytuj
  • adzygmunt 6 lut 2012

    Taki- gość krusiek jest do tego co napisałeś najstarszym uczestnikiem tego tematu. Ten to umie trzymać formę!!!

    7 2 Cytuj
  • 7 lut 2012

    O Kruśku nie można mówić że jest seniorem bo nie dość że kondycję ma jak 20 latek (ciekawe czy ktoś z was jest w stanie prawie codziennie jeździć na nartach?) to i wygląd co najwyżej 50 latka. :) Więc gdyby ktoś wypatrywał na stoku seniora to go nie odnajdzie:)

    3 1 Cytuj
  • 8 lut 2012

    Nie wiem czy wiecie ale Krusiek otwierał stok w Myślenicach:) Zjechał jako pierwszy:)

    5 2 Cytuj
  • 8 lut 2012

    Pozdrawiam Kruśka, xxx i walkera :)

    6 2 Cytuj
  • 8 lut 2012

    Nie napisze, że dziś dzien otwarty na stacji bo to podobno by była kryptoreklama i traffka z cnv niezdrowo by się podniecili:p

    13 5 Cytuj
  • 8 lut 2012

    Oj, xxx - nie napiszesz, a piszesz.

    5 12 Cytuj
  • 8 lut 2012

    traffka--bylas dzis na stoku ---tanio i ...wspaniale.....
    jak nie --to co ty tutaj robisz????

    5 2 Cytuj
  • 8 lut 2012

    Żeby tak zawsze ( tanio ) było i takie warunki jak dziś . Zimno ale ekstra !

    4 1 Cytuj
  • Finezyjny Gość 8 lut 2012

    Sugerując się kosztami dojazdu do innych stacji, warunkami tam napotkanymi i zapleczem gastronomicznym to "nasza" stacja stanowi bardzo dużą konkurencję dla innych stacji narciarskich. Obsługa stoków bardzo ok, zarówno jak obsługa zaplecza gastronomicznego również bardzo pozytywna :)
    Nie ma co narzekać, nie ważne czyja jest to stacja. Ważne, żeby takie miejsca powstawały na obszarze Myślenic. Jest to korzystne dla każdego mieszkańca.

    36 1 Cytuj
  • Finezyjny Gość 8 lut 2012

    [quote=adzygmunt]Woda z Raby przechodzi przez te rurę. Ok Mam pytanie, czy jest ona w jakiś sposób filtrowana? Czy przez nią nie mogą przepływać ryby?
    Wyolbrzymiając problem napiszę. W Australii znaleziono na spalonej przestrzeni /trawy, krzewy/ spalonego nurka w kombinezonie. Szybko połączono dwa fakty zaginiony na oceanie płetwonurek i czerpanie wody przez samoloty do zbiorników do gaszenia pożaru. Miał chłop pecha!!! ;O[/quote]
    zdjecie

    22 1 Cytuj
  • 9 lut 2012

    nic nie kumam --cos sie komus chyba pomylilo w adresie--o jaka rure chodzi

    2 Cytuj

Odpowiedz