Forum » Myślenice

Przeprosiny Pana Zalubowskiego i redakcji SEDNA

  • 11 lis 2010

    Dziękuję za przeprosiny. Sprawa jest zamknięta.

    Cytuj
  • 11 lis 2010

    Wacławek, przeprosiłeś. Wystarczy :o)

    A Tobie Cyrku to radzę od dawna. Zajmij się malowaniem bo przy innych czynnościach... straszliwie paskudzisz...

    Cytuj
  • 11 lis 2010

    A ja myślę, że temat kampanii wyborczej zaszedł juz stanowczo za daleko. Ludzie mieli sie tu wypowiadać jako mieszkańcy a większość wypowiada się jako strony. Panie i Panowie... niestety wychodzi prawdziwa natura wszystkich ludzi wytaplanych w lokalnej polityce. Wszyscy jestescie siebie warci. Ja sam także nie jestem bez winy w tych dyskusjach, dlatego wycofałem się z tej zapaskudzonej piaskownicy wyborów ciesząc się, że nie znam sie na tym i po przeczytaniu kilku tematów poświęconych takim czy innym zaułkom lokalnej polityki, nadal nie wiem nic. Trochę mi tylko wstyd że napisałem kilka postów w tych zakłamanych i pełnych zawiści tematach. Pozdrawiam:)

    Cytuj
  • 11 lis 2010

    lakukaraiczia, nie demonizuj. Wacławek potrafił przeprosić, Cyrk potrafił przyjąć przeprosiny. Co prawda gdyby politycy i kandydaci na polityków potrafiliby wykazać się podobną odpowiedzialnością jak Wacławek i Cyrk, to byłoby już absolutnie komfortowo ale nie oczekujmy od nich zbyt wiele, wszak to tylko politycy. Dobrze, że chociaż użytkownicy forum potrafili podać sobie ręce i to jest budujące, a jak wiadomo przykłady potrafią biec również z dołu, więc jest szansa na postępy :o)

    Cytuj
  • Zdzichó Kowal PJN 11 lis 2010

    Dobrześ Pan Pcimian pogonił kota Panu Zaluboski, gdzie artystyczność nie nadaje siem do samorzomdu!
    pozdrawiam
    Zdzichó
    ps. Porzyczrze Pan Panie Pcimianinie Panu Zdzichó jakie dwieście złotyh! Odda siem. Słowo samorzomdowe!
    ps. Pan Pcimianin mus przystojnoś gdzie siem tu zaprezemtowało tako imteligemtnoś, arze miło do poczytania. Odrazu znać rze jakie studia ukończono albosz najmniej matura.

    Cytuj
  • 11 lis 2010

    Kolega Rafał poszedł o jedno zdanie za daleko. Mimo tego wydaje mi się, że intencje jego powinny być zrozumiałe: w odpowiedzi na obelgi próbował podkreślić wagę SEDNA i przypomnieć kto na jego łamach się pojawiał. Wniosek z tego wypływający był oczywiście nieco naciągany.
    Pcimiokowi chciałabym tylko zwrócić uwagę, że propozycja ujawnienia danych wyszła od samego sprawcy, więc nie jest to chyba wymuszenie.

    Cytuj
  • 11 lis 2010

    @gretaJ - a dane som niefołszywki. poskanowaoł dowud łosobisty. bo inaczy skond wisz rze som dane niefołszywe.

    Cytuj
  • 23 maj 2011

    hmm, od kiedy Iwona Dobrzyńska-Bicz z całym szacunkiem ma tytuł profesora? Przeoczyłam coś?

    Cytuj
  • 23 maj 2011

    Aga4511: a ty do lekarza mówisz "panie lekarzu", "pani lekarz"?

    Wydaje mi się że formy zwyczajowe zwracania się do pewnych osób są całkiem dozwolone, tym bardziej kiedy wszyscy wiedzą jaki "tytuł naukowy" dana osoba ma. Akurat w "naszym" myślenickim (i pewnie przeważającej większości pozostałych...) LO panuje taki a nie inny zwyczaj.

    Tak więc powiedz nam, proszę, jaki cel ma Twoje czepianie się i trollowanie na forum? Bo wyśmiewanego przez Ciebie powyżej szacunku, którym może ktoś tą panią darzy, raczej Ci to nie przysporzy.

    (P.S. Szkołę skończyłem 6 lat temu, bdb za powyższy wpis juz nie dostanę :( pozdro600)

    Cytuj

Odpowiedz