Forum » Myślenice

komis rtv?

  • 16 lis 2010

    czy jest w Myślenicach taki komis czy też inne miejsce w którym można zakupić dekoder do cyfry? NIECHODZI mi o autoryzowanego dealera!!!!!!!!!!!!

    Cytuj
  • 16 lis 2010

    podejrzewam ze jak pojdziesz do jakiegos sklepu rtv np do mediaexpert czy do Kaznicy to kupisz. jezeli nie ma na polce to napewno przywioza. chodzi ci o taki ktory mozna do netu podpiac tak?

    Cytuj
  • 16 lis 2010

    [quote=alantos]podejrzewam ze jak pojdziesz do jakiegos sklepu rtv np do mediaexpert czy do Kaznicy to kupisz. jezeli nie ma na polce to napewno przywioza. chodzi ci o taki ktory mozna do netu podpiac tak?[/quote]
    nie nie!! chodzi mi o dekoder satelitarny do odboiru cyfry!! ja mam starego philipsa który po zmianie przez cyfrę sygnału odmawia posługi!!! a chciałem kupic w cyfrze dekoder ale tam jest tak wszystko pogmatwane że niemogłem go kupić!!! jestem abonentem płace rachunki ale NIE!! muszę wysłać pismo z Prośbą o wydaniu pozwolenia na zakup !! a taki c..j niebęde się prosił! więc potrzebuje kupić dekoder żeby chociaż dociągnąć jakoś do końca umowy!! a pózniej bay bay!! więc jak ktoś ma jakąś informacje lub własny dekoder na zbyciu to proszę o info!

    Cytuj
  • 16 lis 2010

    zawsze do konca umowy mozesz dekoder wynajac. hd kosztuje chyba ok 10 zl na miesiac. ewentualnie jak bardzo chcesz miec na wlasnosc to do kolezki nad arkadami mozna podbic albo na przeciw sklepu ogrodniczego szpakiewicza jest serwis rtv latosiewicza i on napewno tez ci np z gieldy przywiezie

    Cytuj
  • 16 lis 2010

    [quote=alantos]zawsze do konca umowy mozesz dekoder wynajac. hd kosztuje chyba ok 10 zl na miesiac. ewentualnie jak bardzo chcesz miec na wlasnosc to do kolezki nad arkadami mozna podbic albo na przeciw sklepu ogrodniczego szpakiewicza jest serwis rtv latosiewicza i on napewno tez ci np z gieldy przywiezie[/quote]
    no to jutro sprawdzę co tam maja!! dzięki za info!

    Cytuj

Odpowiedz