Forum » Myślenice

UWAGA - Potrzebna Pomoc - Krew dla Piotra Bały

  • Paweł Kęsek 17 lis 2010

    UWAGA!!!
    Bardzo pilnie potrzebna KREW obojętne jakiej grupy .
    W sobotę wieczorem w Łękach został potrącony piłkarz Orła Myślenice – Piotr Bała.
    Piotr jest w stanie krytycznym. Krew można oddać w Szpitalu w Myślenicach podając, że jest ona dla Piotra Bały.
    Telefon kontaktowy do rodziny Piotra - 794 284 973
    Piotr ożenił się 21 sierpnia, dla tych którzy nie znają go z Nazwiska, dołączam kawałek filmu z jego ślubu w Trzemeśni (być może go poznasz i wtedy mu pomożesz)
    http://vimeo.com/15876763
    hasło: krew

    Msza Święta o zdrowie dla Piotrka w Piątek w Kornatce.

    Jeszcze raz bardzo PROSZĘ o pomoc !!!!!!!

    Rodzina , Zespół Orzeł Myślenice, Zespół Immunitet i Ja.

    PS Proszę co jakiś czas coś wpisać, by ten temat nie zniknął za chwilę

    Cytuj
  • 17 lis 2010

    Bałer, wracaj do zdrowia!

    Cytuj
  • 17 lis 2010

    Witam.Bardzo prosze o jakieś informocje na forum na temat zdrowia Piotra,mam nadzieje ,że już jest poprawa.

    Cytuj
  • 17 lis 2010

    Kurdę kojarzę gościa. Niestety nie mogę oddać krwi, bo się regularnie odczulam :-(((

    LUDZIĘ ODDAJCIE KREW JEŻELI TYLKO MOŻECIE!!!!

    ŻYCZĘ POWROTU DO ZDROWIA!

    Cytuj
  • Paweł Kęsek 17 lis 2010

    Przepraszam że na filmie jest moja reklamówka, ale film był wstawiony miesiąc temu specjalnie dla Młodych Piotrka i Sylwii.
    Myślę że nikt nie będzie mi zarzucał reklamy bo to ani czas ani sytuacja.

    Piotr jest po czterech operacjach głowy w szpitalu w Krakowie. Na razie jest utrzymywany przez lekarzy w śpiączce farmakologicznej.
    Msza święta z tego co rozmawiałem z teściem Piotra (ojcem Sylwii) ma być w Piątek o 7.00 w Kornatce (wejście główne Kościoła może być zamknięte, trzeba wejść tyłem).

    Cytuj
  • 17 lis 2010

    Bałer, wracaj do zdrowia!

    Cytuj
  • 17 lis 2010

    Szkoda ze tak poźno daliście znać ale postaram się jak najszybciej zorganizować kilka litrów na jego konto, krew na ratunek dla Bałera zrobi się.

    Cytuj
  • 17 lis 2010

    poznaje tego chłopaka jutro idę krew odać i zachęcam wszystkich do odania krwi. Piotrek wracaj do zdrowia. ORŁY NIE PODAJĄ SIĘ

    Cytuj
  • basia 17 lis 2010

    Z góry przepraszam ża głupie pytanie,ale gdzie można ta krew oddać, podejżem że w szpitalu ale gdzie konkretnie się kierować. Chłopaka znam ze szkoły, mój rocznik :(

    Cytuj
  • Myślenice 17 lis 2010

    Trudno cokolwiek w tej sytuacji napisać - prosimy tylko, abyście wobec potrzeby naszego kolegi nie przeszli obojętnie i kto tylko może i chce pomóc, to PROSIMY o oddanie krwi.

    Cytuj
  • 17 lis 2010

    Znowu ofiara jakiegoś pijaka za kierownicą ???
    Stacja krwiodawstwa jest na drugi piętrze w głównym budynku szpitala.
    Ja niestety nie mogę oddać - kłopoty ze zdrowiem.

    Cytuj
  • 17 lis 2010

    Kretyn, wyprzedzający z nadmierną prędkością przy ograniczeniu do 40 km/h.

    Cytuj
  • adzygmunt 17 lis 2010

    Znam Piotra od podstawówki. Może to za moją sprawą zajął się bardziej serio sportem. Sam już nie oddam krwi, ale proszę wszystkich pomóżcie chłopakowi.

    Cytuj
  • 17 lis 2010

    Ważna sprawa!!! Kto może, niech odda krew.

    Cytuj
  • 17 lis 2010

    oddajcie krew jak tylko możecie !!!!!!
    Piotrek trzymaj się !!!!!

    Cytuj
  • Dorota Ruśkowska 18 lis 2010

    Nie mogę oddać krwi,ale będę namawiała innych żeby szybko zareagowali.W trakcie rekonwalescencji będzie wymagał sprzętu ułatwiającego powrót do zdrowia.Mogę wtedy pomóc.tel 669151545/telefon dla Rodziny/

    Cytuj
  • 18 lis 2010

    Piotrek wracaj do zdrowia...

    Cytuj
  • 18 lis 2010

    Bardzo mi przykro z powodu wypadku:(
    Nie znam osobiście Piotra,ale znam jego kuzynkę Kingę.
    Nie jestem w stnie oddać krwi,ale jestem całym sercem z rodziną Piotra i będę się za niego modliła.

    Cytuj
  • 18 lis 2010

    Piotrek, wracaj do zdrowia!

    Cytuj
  • 18 lis 2010

    odświeżam wątek zeby każdy mógł przeczytać ten apel!! prośba o oddanie krwi i o modlitwe za Piotra i również za najbliższych szczególnie malzonkę.

    Cytuj
  • 18 lis 2010

    Piotrek trzymaj się .

    Cytuj
  • 18 lis 2010

    No i jak akcja oddawania krwi ? Dużo chętnych ?

    Cytuj
  • 18 lis 2010

    Bałer, wracaj do zdrowia. Jest jeszcze kilka bramek do strzelenia.

    Cytuj
  • Myślenice 19 lis 2010

    Odświeżam wątek...

    Cytuj
  • Paweł Kęsek 19 lis 2010

    Witam.

    Ogromne podziekowania od rodziny Piotra i Sylwi dla wszyskich którym jednak udało się oddać Piotrowi choć kroplę krwi od siebie. Wiem że w myślenickim szpitalu były podobno problemy , ale dużo krwi oddano w Lubniu i panie proszą aby troszeczkę zwolnić, gdyż nie mogą naraz przyjąć jej tak dużo. Proszą o stopniowe oddawanie niewielkimi grupkami (nie wiem jak to strategicznie można rozwiązać, może ktoś poda telefon do punkutu krwiodawstwa w Lubniu i Myślenicach). Krew i tak się nie zmarnuje bo jak nie Piotrowi to pomoże innemu potrzebującemu.

    Jeszcze raz w imieniu rodziny Piotra i Sylwi ogromne podziękowania dla wszystkich za tak zorganizowaną i bezinteresowną pomoc.
    Jednak mamy w naszej okolicy ludzi z ogromnymi sercami, za co tylko mogę Wam pogratulować.
    Dziękuję też Redakcji Miasto-Info za reakcję na mój post na forum i umieszczenie go na stronie głównej.

    Rodzina dziękuje także za dużą "frekwencję" w czasie Mszy Świętej za zdrowie i udane leczenie Piotra.

    Cytuj

Odpowiedz