Forum » Myślenice

Drogowcy spali do południa..

  • 13 gru 2010

    Wybory wygrane więc można dalej odpierdzielać fuszerkę...

    Cytuj
  • 13 gru 2010

    A gdzie ty widzisz tę fuszerkę? Bo Maślerz odśnieża dobrze.

    Cytuj
  • 13 gru 2010

    Gdyby wszędzie odśnieżał Pan Maślerz byłoby cacy,ma sprzęt i odpowiednich ludzi ale tak się sklada że czasami to nie wystarczy do wygrania przetargu?????Z tego co słyszałem niektóre drogi odśnieżają "firmy" mające jakiś ciągnik i muzealną wywrotkę z pługiem.
    Ale to pikuś w stosunku do tego co podały dzisiaj media-nasz sojusznik zza oceanu nie mógł dojechać na poligon ze słynnymi rakietami Patriot i ćwiczenia przełożono.To są dopiero jaja.

    Cytuj
  • 13 gru 2010

    to jest dramat !!! ... podejrzewam ze ktos jednak wzial pieniadze zeby bylo odsniezone ... i wygral jakis przetarg ... a teraz co ? ... kto jest odpowiedzialny za to co sie dzieje na drogach w Myslenicach i okolicach ? ... chyba ktos powinien cos z tym zrobic ... wszyscy placa podatki ... tylko po co ? sniegu co raz wiecej .... a nikogo to nie obchodzi ... Kowalski sie nie skarzy ... Kowalski sobie jakos poradzi ... jak Kowalski podatki placi ... i do wyborow idzie ... to wszystko ok ... ale zeby tak cos dla Kowalskiego .... no po co ? ... najwyzej noge zlamie ... auto rozwali ... to sie bedzie swoimi problemami zajmowal ... a nie wypisywal protesty na forum :) ... za tym chyba idzie jakas wyzsza idea ? :) .... ktos zdecydowanie powinien zrobic z tym porzadek !!!! ... no tak ... tylko nikt sie chyba za bardzo do tego nie poczuwa ... hahahaha ... nie moja sprawa ... niech zrobi ktos inny :) ... panie burmistrzu !!!! ??? ... gdzie pan jest ??? ... czyzby jakis zasluzony wypoczynek po trudnych wyborach ... na jakiejs slonecznej wyspie ? .... (za nasze pieniadze :)

    Cytuj
  • 13 gru 2010

    a jak przyjdzie odwilz ... i snieg stopnieje ... to bedzie tyle gadania ... jak to burmistrz i inni urzednicy ... dzielnie opanowali sytuacje kryzysowa ... :) ... i jak to wszyscy walczyli z zima ... ciekawe czy sobie medale jakies przyznaja ???

    Cytuj
  • 13 gru 2010

    No fakt panie gościu, Maślerz odśnieża już stosunkowo niedużo ale DOBRZE, na własne oczy widziałem jak jego pług przejeżdżał koło nas w nocy dwa razy ! nie licząc rano i w ciągu dnia. No ale pamiętam jak nie tak dawno ktoś pluł na niego , że za dużo robót w gminie robi więc pewnie ma znajomości. Więc pewnie woli teraz robić poza gminą. No ale lepiej jak kto taniej zrobi oszczędności są a może odwilż przyjdzie.....
    No ale to nasza swojska mentalność - zamiast wybierać swoje miejscowe firmy bierze się byle co byle tanio (a i tak wychodzi do d.....)

    Cytuj
  • 13 gru 2010

    Jak na spotkaniu przedwyborczym spytano pana burmistrza co zamierza zmienić po wyborach - to odparł, że nic bo skoro go wybiorą to znaczy, że jest taki dobry, że nic nie musi zmieniać... Więc ja się pytam gdzie są służby miejski, gdzie jest straż miejska. Objechałem dziś miasto i prawie żaden chodnik nie jest drożny, ludzie nie mają jak dojść do domów, do urzędu skarbowego - chodzą jezdnią stwarzając zagrożenie. Jechałem w stronę Dobczyc i od skrzyżowania z ul. K. Wielkiego nie ma wcale poboczy - widziałem jak dziecko z tornistrem cudem uskoczyło spod rozpędzonego tira zjeżdżającego z Borzęty do śniegu ponad kolana ... to woła o pomstę do nieba. Panie Burmistrzu ja na Pana nie głosowałem ale szkoda, że więcej takich nie było!!!

    Cytuj
  • 14 gru 2010

    Ja mam pytanie ,jeżeli dbam o swoją posesję, odmiatam swój wjazd ,to dlaczego mam niespodzianki: rano odmiatam wyjeżdżając do pracy , wracając z pracy nie mogę wjechać na swoją posesje bo SŁUŻBY drogowe zostawiły mi niespodziankę , nasyp półmetrowy i co muszę zostawić samochód na drodze i odśnieżyć , a wiadomo jakie mogą być konsekwencje na tak śliskiej drodze.

    1 Cytuj
  • 14 gru 2010

    Józku ale od kiedy ulica Kazimierza Wielkiego jako droga powiatowa podlega burmistrzowi? A droga na borzętę to chyba nawet wojewódzka jest... Umiecie tylko pluć na lewo i prawo nic więcej

    Cytuj
  • 14 gru 2010

    Gościu, u nas to samo - ulica wąska, odśnieżamy chodnik i wjazd, ale po każdym pługu wszystko od nowa zasypane. Wychodzi na to, że nie ma sensu odśnieżać, ale jak ludzie mają chodzić? Po ulicy?? Samochody mają problem, żeby się wyminąć, bo tak wąsko odśnieżone.
    My też zostawiamy samochód na drodze i odśnieżamy wjazd po SŁUŻBACH.

    Cytuj
  • 14 gru 2010

    Maślerz sam o sobie pisze

    Cytuj
  • 14 gru 2010

    On nie ma czasu na pisanie,a posta pisała osoba której Maślerz nie zna .Pokarzcie na naszym terenie drugą taką firmę która ma odpowiedni sprzęt i tak wykonuje swoje obowiązki.

    Cytuj
  • 14 gru 2010

    Czy może służby miejskie , /nasz powiat/ by się zainteresowały co zrobić z tym śniegiem można by było go wywozić . ? Bo nikt o tym nie pomyśli, a było by to ułatwieniem dla nas wszystkich .

    Cytuj
  • 14 gru 2010

    [quote=gość: gość] Maślerz sam o sobie pisze [/quote]
    No tak.... kiedyś dawno temu ...... przed wyborami..... uznano, że jestem Andrzej Żelazna Reka z Wodociągów. Teraz kiedy ośmieliłem się pochwalić Maślerza to uznano, że jestem Maślerzem. Co niektórzy na tym forum to mają ciekawe podejście do życia .... (ciekawe co będzie jak pochwalę Rydzyka ???)
    A Maślerz odśnieża REWELACYJNIE !!! nawet przed bramami potrafi tak zgarniać śnieg, że nie blokuje wjazdów, a drogi są odgarnięte i posypane!!! Szkoda, że nie wygrał więcej, tylko wtedy forumowe kundelki ujadałyby, że UKŁAD, MACHLOJE, PRYWATA, ZNAJOMOŚCI ITD.!!!!
    A po drugie czy nie za dużo tu paniki??? Trochę śniegu i już tyle pretensji !!! W końcu to tylko woda w proszku i tyle!

    Cytuj
  • adzygmunt 14 gru 2010

    Nie zgadzam się, nie zgadzam, byś śnieg nazywał woda w proszku. Juz lepiej poetycko pisał Cygnus o trzech płatkach roztopionego śniegu: "trzy łzy zimy".

    Cytuj
  • 14 gru 2010

    A Maślerz odśnieża REWELACYJNIE !!! nawet przed bramami potrafi tak zgarniać śnieg, że nie blokuje wjazdów, chyba u Ciebie wesoły strażak, bo u mnie jest na odwrót ,ja odgarniam wjazd a służby mi zasypują metrową zaspą.

    Cytuj
  • 14 gru 2010

    Faktycznie lepiej to brzmi panie ADZ !!!! Szkoda tylko, że trzy łzy zimy wywołują tyle łez w związku z odśnieżaniem....

    Cytuj
  • 14 gru 2010

    A poważnie to zastanawiam się na ile jesteśmy przygotowani na wiosenną powódź (nie daj Boże!!!)
    Żeby choć gmina kupiła urządzenie do ładowania worków dla straży (podobno są już takie ), ciekawe też na ile naprawiono wały na Dolnym Przedmieściu ??

    Cytuj
  • 14 gru 2010

    [quote=gość: gość] A Maślerz odśnieża REWELACYJNIE !!! nawet przed bramami potrafi tak zgarniać śnieg, że nie blokuje wjazdów, chyba u Ciebie wesoły strażak, bo u mnie jest na odwrót ,ja odgarniam wjazd a służby mi zasypują metrową zaspą. [/quote]

    No to zadzwoń do niego i powiedz mu o problemie i tyle , telefon gdzieś na forum jest.... u nas jest kilka bram i wjazdów pod rząd i jakoś da się......

    Cytuj
  • 14 gru 2010

    Drogi gościu i tu się z tobą zgodzić nie mogę ponieważ burmistrz jest włodarzem MiG i po mimo, że drogi te nie podlegają pod niego to ma w ręce aparat wykonawczy w postaci Straży Miejskiej, która ma obowiązek pilnować i upominać a nawet karać za niedopilnowanie odśnieżania.
    A ulice które wymieniłem były akurat przykładowe - dziś jest o wiele lepiej ale....

    Cytuj
  • 14 gru 2010

    boże wieczni malkontenci, bardzo dobrze, że komus zasypują wjazd, bo przynajmniej ruszy d... od komputera i odgarnie raz za czasu podjazd.
    śnieg i już macie problemy, boże ludzie ogarnijcie się bo śmiać mi się chce.
    Co ma jeździć i podnosić co 10 metrów spychacz aby nikomu nie zasypać podjazdu?
    Weźcie się do roboty wreszcie !!!!!

    Cytuj
  • 14 gru 2010

    W sumie to masz rację maksiu! To może nie powinni odśnieżać żeby wjazdów nie zasypywać ???

    Cytuj
  • 15 gru 2010

    [quote=gość: wesoły strażak] gość: gość napisał/a:Maślerz sam o sobie pisze No tak.... kiedyś dawno temu ...... przed wyborami..... uznano, że jestem Andrzej Żelazna Reka z Wodociągów. Teraz kiedy ośmieliłem się pochwalić Maślerza to uznano, że jestem Maślerzem. Co niektórzy na tym forum to mają ciekawe podejście do życia .... (ciekawe co będzie jak pochwalę Rydzyka ???)A Maślerz odśnieża REWELACYJNIE !!! nawet przed bramami potrafi tak zgarniać śnieg, że nie blokuje wjazdów, a drogi są odgarnięte i posypane!!! Szkoda, że nie wygrał więcej, tylko wtedy forumowe kundelki ujadałyby, że UKŁAD, MACHLOJE, PRYWATA, ZNAJOMOŚCI ITD.!!!!A po drugie czy nie za dużo tu paniki??? Trochę śniegu i już tyle pretensji !!! W końcu to tylko woda w proszku i tyle! [/quote]

    Zgadzam się że w Myślenicach ładnie odśnieżone i widać że robi porządna firma tego pana. A za to w Bysinie ostatnio slizgawica była niezła - tam robi jakiś Bart-drog i tylko sypie czarnym żużlem co nic nie daje bo sie pod spodem robi lód.
    Ktoś to powinien sprawdzać bo nie może tak być że tą samą robote jedni robią dobrze a drudzy partaczą.

    Cytuj
  • 15 gru 2010

    Chętnie wymienimy p. Macieja Zająca na p. Maślerza

    Cytuj
  • 15 gru 2010

    A pewnie kase biorą jedną :) różnice w jakości jak widać duże

    Cytuj

Odpowiedz