Forum » Myślenice

najlepszy ciucholand w myślenicach:)???

  • aga 12 lut 2014

    Jak w temacie, mieszkam od niedawna w Myślenicach, możecie mi polecić jakiś ciucholand, w miarę nie drogi ?

    5 Cytuj
  • 12 lut 2014
    Ona25 napisał/a:

    Wiecie jak na takie panienki mówią?? Wyżej srają, niż dupę mają!!

    a pieniążki na shopping od mamusi i tatusia

    10 3 Cytuj
  • Bogdan Banat 13 lut 2014

    Nie takie Damy ubierają się w szmateksach a potem mówią ze kupiły za parę stówek gdzieś w galerii albo za granica

    10 2 Cytuj
  • aga 13 lut 2014

    Byłam dzisiaj w Dyskoncie, ciuchów co nie miara, ceny nawet dostępne, JEDYNY ALE WAŻNY MINUS - BRAK PRZYMIERZALNI - !!!

    10 1 Cytuj
  • 4 mar 2014

    Zapraszam na rynek 12a kolo jubilera ,od 1 marca prosperuje sklep perelka z odzieza uzywana damska i dziecieca ktory przeniesiono z ul galczynskiego 'duzo nowosci:-)

    3 6 Cytuj
  • 5 mar 2014
    anel1902 napisał/a:

    Zapraszam na rynek 12a kolo jubilera ,od 1 marca prosperuje sklep perelka z odzieza uzywana damska i dziecieca ktory przeniesiono z ul galczynskiego 'duzo nowosci:-)

    Byłam, kupiłam i zapewne wrócę nie raz

    5 5 Cytuj
  • 5 mar 2014

    Ja byłam w poniedziałek po nowej dostawie w nowym sklepie koło green baru, miła pani i kupiłam coś dla siebie i dla dziecka.

    15 1 Cytuj
  • aga 7 mar 2014

    A ja odkrywam nowe ciucholandy :)
    Jak wspominałam wcześniej nie jestem z Myślenic, a co za tym idzie nie znam wszystkich ulic...
    Ostatnio byłam na ciuchach w sklepie ( za rondem na Kazimierza ) po prawej stronie w kierunku Rynku, ciuchy nie powiem fajne, ale ceny dość wysokie ...
    Zajrzałam również do sklepiku na przeciw stacji Orlen, akurat trafiłam na wyprzedaż, byłam mile zaskoczona :)
    Mają bardzo dużo dziecinnej odzieży... Polecam, na pewno tam wrócę :)

    1 Cytuj
  • 28 sie 2014

    najlepszy ciucholand jaki znam to werona - :)

    1 Cytuj
  • 28 sie 2014

    Nie polecam ciucholandu na ulicy reja po lewej stronie w kierunku rynku po schodkach obok zielarskiego, ciuchy niby fajne mieli, ale uwaga mają MOLE zobaczcie co tam lata. Już nigdy tam nic nie kupię. Jak się zorientowałam co tam lata jak szybko tam weszłam to tak szybko stamtąd wyszłam.

    2 5 Cytuj
  • 29 sie 2014
    justynao napisał/a:

    Nie polecam ciucholandu na ulicy reja po lewej stronie w kierunku rynku po schodkach obok zielarskiego, ciuchy niby fajne mieli, ale uwaga mają MOLE zobaczcie co tam lata. Już nigdy tam nic nie kupię. Jak się zorientowałam co tam lata jak szybko tam weszłam to tak szybko stamtąd wyszłam.

    Nie opowiadaj głupot bo to najlepszy ciuchland w mieście ubieram się tam regularnie, ciuchy piorę po zakupie i nie mam problemu z molami. Jeśli jesteś konkurencją to w żałosny sposób próbujesz zniechęcić klientki tego sklepu.A sklep nie ma równych sobie zarówno pod względem jakości towaru wyboru jak i obsługi która jest przemiła.

    3 5 Cytuj
  • 29 sie 2014

    Tak obsługa przemiła ale to co przyniesiesz z ciuchami to już nie takie miłe - dziękuje bardzo - a konkurencją nie jestem.

    2 2 Cytuj
  • 29 wrz 2014

    Gdzie stoją w Myślenicach kontenery na używane ubrania, widziałam taki niedawno koło cmentarza na Polance ale już go nie ma.

    1 Cytuj

Odpowiedz