Forum » Myślenice

Kiedy likwidacja asfaltowni?

  • 6 gru 2010

    Czy ktoś orientuje się kiedy w końcu ma być zlikwidowana asfaltownia na Słowackiego. Przypominam sobie, że miała działać na czas remontu Zakopianki. Zamiast tego powiększyła swoją objętość co wielokrotnie było już poruszane na forum. Są jakieś nowe wiadomości na ten temat?

    Cytuj
  • 7 gru 2010

    A to źle, że ludzie mają zatrudnienie?
    Ochrona środowiska - bla, bla, bla.
    Kto NIE chodzi w skórze z niedźwiedzia, NIE je owoców i mrówek i NIE mieszka w szałasie, niech NIE odpisuje.

    1 Cytuj
  • 7 gru 2010

    A ile onkolodzy będą mieć roboty w Myślenicach za jakieś 10-15 lat.
    Ho ho ho.....

    Cytuj
  • 7 gru 2010

    [quote=gość: Krzaczek] A to źle, że ludzie mają zatrudnienie?[/quote]

    10 osób ma zatrudnienie, może 15 ??

    A ile ludzi truje ??????????

    Cytuj
  • 7 gru 2010

    Ja mam cichą nadzieję, że stanie się to co na Bysinie ,tylko skuteczniej ,bo inaczej to trudna sprawa, ja nie wiem czemu Myślenice tak nas zatruwają , czy nie można inaczej, jest przykład DOBCZYC tyle miejsc pracy ,że z Myślenic ludzie tam pracują tam Burmistrz nie otwiera śmietniska , asfaltowni itd.......tylko myśli głową a nie jak nasz włodarz.

    Cytuj
  • 7 gru 2010

    Wypowiadał się (chyba w Sednie) właściciel lub szef asfaltowni, ze ma pozwolenia na działanośc na trzy lata od daty jej rozpoczęcia i termin upływa na wiosnę 2011 roku.
    Musimy tego przypilnować, żeby rzeczywiście na wiosnę sie zwinął

    1 Cytuj
  • 7 gru 2010

    Nie porównujcie starej otaczarni na bysinie z czasów Gomułki do tego co od podstaw postawił Poldim. O onkologów się nie martwcie, bo będą mieli mnóstwo roboty dzięki temu co jemy... i dzięki tym co palą namiętnie. Asfaltownia to betka... ale najłatwiej zwalić winę.
    Fakt że reprezentacyjnie nie wygląda i miejsce władze wybrały średnie...

    Cytuj
  • 7 gru 2010

    Ja mówiłem o otaczarni-smolarni-śmierdzialni-trucicielu z Bysiny bo trudno nazwać tego czegoś 'otaczarnią', to jakaś manufaktura ze średniowiecza..

    Truje nie tylko Bysinian !
    Powinni to już dawno zamknąć !

    Cytuj
  • 7 gru 2010

    a kto podejmie takie działania, aby zniknęła??? Wszyscy umywają ręce.

    Cytuj
  • 7 gru 2010

    Proponuje porozmawiać z Waszym radnym...

    Cytuj
  • 8 gru 2010

    Ja proponuje przenieść otaczarnie do Drogini lub Osieczan

    Cytuj
  • 8 gru 2010

    banda nierobów siedzą przed kompami i wypisują jakieś pierdoły niczym kononowicz nic nie bedzie wszystko zamknijcie wszystko was truje to wy... do buszu. a chipsy, pepsi itp rzeczy jak spożywacie to jest ok? to was nie truje

    Cytuj
  • 8 gru 2010

    załamka weź sobie to na swoje podwórko i stań sie wybawicielem ludzkości, rurę odprowadzającą dym wpuść sobie do sypialni albo podłącz bezpośrednio do tyłka ... baranie ty

    Cytuj
  • 8 gru 2010

    Edmundzie zapomniałeś dodać aby załamka nie zapomniała o tych chipsach i pepsi może dłużej przeżyje w nowym środowisku. Załamka pisze o bardzo poważnych sprawach w porównaniu do naszych pierdół. Zastanawiam się, że wg tego co pisze on/ona, na kompie jest również nierobem a może mega nierobem.

    Cytuj
  • 8 gru 2010

    Marko napisał "Fakt że reprezentacyjnie nie wygląda i miejsce władze wybrały średnie..." No to o to przecież chodzi! Gdyby usytuowano ją na jakimś uboczu to nie było sprawy. Inna sprawa jak niektórzy twierdzą, nie obyło się bez smrodku wokół jej powstania o czym już pisano wielokrotnie na forum ale było i (oby wkrótce) minęło. go%u015B%u0107 (gołąbek?) jeśli to prawda to trzymamy za słowo.

    Cytuj

Odpowiedz