Forum » Myślenice

KREW

  • 13 gru 2010

    Ludzie w głowie się mi to nie mieści - jedna z jednostek OSP skrzyknęła się i chciała honorowo oddać krew a w stacji krwiodawstwa odbili się od drzwi gdyż nie mają podobno gdzie przechowywać DARU OD LUDZI RATUJĄCEGO CZYJEŚ ŻYCIE - czy jesteście w stanie w to uwierzyć???

    Cytuj
  • 14 gru 2010

    Jesteśmy w stanie. W dzisiejszych czasach już chyba nic mnie nie zaskoczy. Tacy ludzie. No, chociaż jak bym jutro wyszedł przed blok i zobaczył odśnieżone, zadbane drogi to pewnie byłbym zaskoczony. A tak na poważnie- nie rozumiem tego, zjednej strony nawołują aby oddawać krew, a jeśli już przyjdzie parę osób naraz to dla nich pewnie za dużo pracy. Może jakby pojedyńczo, ale tak od razu wszyscy naraz. No coż...

    Cytuj
  • 14 gru 2010

    (012) 261 88 25 RCKIK Kraków tam napisać

    Cytuj
  • 14 gru 2010

    albo zadzwonić:)

    Cytuj
  • 15 gru 2010

    i ja jestem honorowym dawcą - 17 L ,i nie chce mi się wierzyć ...

    Cytuj
  • Myślenicki 20 gru 2010

    To prawda . Był program w TV Kraków w którym o tym mówili. Faktycznie bank krwi w Krakowie jest zapełniony do tego stopnia, że jest obawa utylizacji pewnej ilości zgromadzonej tam krwi, ponieważ grozi jej przeterminowanie. Wzywali też Honorowych Krwiodawców którzy mają termin oddawania krwi w grudniu żeby się wstrzymali i przyszli po nowym roku.

    Cytuj
  • 21 gru 2010

    chodzi o to że szpitale nie operują gdyż NFZ nie przeznacza kasy na ten rok i wszystkie operacje sa przekładane na rok 2011 a skoro nie ma operacji to krwi sie nie zuzywa, nie trzeba miec pretensji do stacji krw. tylko do kochanego rządu i NFZ-tu

    Cytuj

Odpowiedz