Forum » Myślenice

żywe choinki z dowozem - Myślenice

  • 20 gru 2010

    witam!
    pilnie potrzebuję namiary na firmy sprzedające żywe choinki... z dowozem...

    Cytuj
  • Myślenicki 20 gru 2010

    Cześć. Ja dzisiaj przywiozłem piękną choinkę w doniczce ze składu na ul. Ujejskiego. Jak pojedziesz ul Kazimierza Wielkiego to na wysokości placu manewrowego dla nauki jazdy skręć w lewo tam są strzałki to Cię pokierują. Spoko ludzie można utargować parę groszy i wiem że wożą bo przy mnie pakowali przyczepkę i ruszali rozwozić.

    Cytuj
  • 20 gru 2010

    Bulage a po ile mieli te choineczki i czy wysokie mają?

    Cytuj
  • 21 gru 2010

    jesli można wiedziec to ile kosztują te choinki na ujejskiego?

    Cytuj
  • 21 gru 2010

    Dzisiaj tam byłem... ale nie wiem ile... bo już nie ma doniczkowych - a takiej akurat potrzebowałem.
    Gdzieś w m-cach można jeszcze takie dorwać (najlepiej z transportem)? Jeżeli się w cenach orientujecie to też będę wdzięczny!

    Cytuj
  • 21 gru 2010

    czy oni mają jakiś transport? w jakiej cenie?

    Cytuj
  • 22 gru 2010

    od 130 zł w górę OSZALELI CHYBA!!! i to za ciętą...

    1 Cytuj
  • 22 gru 2010

    dziś kupiłam choinke na ujejskiego i ceny są niższe niżtamtego roku. oczywiście cena zależy od wysokości, gatunku... Ja za ładną , nie wielgchną zapłaciłam 50 zł. cena przystępna. nie wim natomiast jak sprwa wygląda z transportem,ale podejrzewam ,że dogadać się zawsze można , w końcu idą święta :)

    Cytuj
  • 22 gru 2010

    na ul ujejskiego nie polecam zdziercy lechowie

    1 Cytuj
  • 22 gru 2010

    50 zł to ciekawe, że jak ja pytałem to taniej niż 130 nie było...

    Cytuj
  • 23 gru 2010

    nisety nie mam paragonu na potwierdenie :) ale zauwazyłąm ,że tam cena zalezy tez odtego kto cie obsługuje, matka liczy strasznie, młody już nie

    Cytuj
  • 23 gru 2010

    [quote=carmen21] witam!
    pilnie potrzebuję namiary na firmy sprzedające żywe choinki... z dowozem... [/quote]
    *****************************************************************************
    haha... a po co dowóz, jeżeli mają być żywe to na pewno same dojdą :)

    Cytuj

Odpowiedz