Forum » Myślenice

Spotkanie z dziewczyną w Myślenicach

  • 24 gru 2010

    Umówiłem się z dziewczyną w Myślenicach, ale teraz pytanie czy są tu jakieś ciekawe miejsca gdzie mógłbym ją zabrać? Mówiąc szczerze byłem w Myślenicach może ze 2 razy ale przejazdem :-) Z góry dziękuje za pomoc :)

    Cytuj
  • basia 24 gru 2010

    To żes się wpakował. Tu nic nie ma, tzw. syf kiła i mogiła. Zmień miejsce jak nie chcesz stracić dziewczyny

    1 Cytuj
  • 24 gru 2010

    strata dziewczyny nie zależny od miejsca, bardziej od inwencji twórczej ;) hyhyhy
    jedną trzeba do galerii zawieźć innej kupić jabcoka a jeszcze innej wystarczy spacerek za rękę na Ukleinę. "Nie ważne jak zaczyna, faceta poznaje się po tym jak kończy"

    A na poważnie : faktycznie wyboru na wsi nie ma za dużego, ale wszystko kwestia gustu i upodobań.

    1 Cytuj
  • Sergiusz kuc 24 gru 2010

    z dziewczyną proponuję spodkać się na dworcu pks a potem iść gdzieś do jakiejś knajpy lub restauracji :)

    Cytuj
  • 24 gru 2010

    No cóż ,wszystko zależy od tego w czym gustuje twoja wybranka i co ją interesuje. Miejsc jest kilka, chociaż ja osobiście wolałabym spędzić randkę poza Myślenicami :)
    Pozdrawiam

    Cytuj
  • 25 gru 2010

    za zabrdzo dobrego miejsca zes nie wybral na randke :\\ chyba ciekawych miejsc tu niema chyba ze wycieczka na gore chelm :P

    Cytuj
  • 25 gru 2010

    Ale opowiadacie głupoty :(
    Lulek zajrzyj tutaj:
    http://myslenice.org.pl/
    potem pokaż dziewczynie wszystkie te miejsca, a na konie weź ją na kawę do 7-ki

    Cytuj
  • 25 gru 2010

    Polecam nowo otwartą pizzerię Da Grasso, świetna atmosfera i wystrój- dobra herbata ;)

    Cytuj
  • 25 gru 2010

    Niektórzy to chyba upodobali sobie robienie do własnego gniazda... Ludzie opamiętalibyście się, słoma z butów wam wystaje i to przed ludźmi z poza naszego regionu.

    1 Cytuj
  • basia 25 gru 2010

    No fakt, region u nas taki że ho ho ho ho...

    Cytuj
  • 25 gru 2010

    Zabierz dziewczę do 'spontiusza"to napewno będzie twoja (od żołądka do serca) :D

    1 Cytuj
  • 25 gru 2010

    [quote=gość: Rav] Niektórzy to chyba upodobali sobie robienie do własnego gniazda... Ludzie opamiętalibyście się, słoma z butów wam wystaje i to przed ludźmi z poza naszego regionu. [/quote]...szczerość jest zaletą, obłuda ślepym zaułkiem.

    a co do tematu tak na prawdę dla mądrych m-ce i czas nie mają znaczenia. Ja potraktowałem wątek niepoprawnie dla pytającego, bo humorystycznie a w sumie : "ad venerem quicumque voles attingere suam, si modo duraris, praemia digna feres"

    Cytuj
  • 26 gru 2010

    a ja myślałem, że wątek dotyczy chęci poznania jakiejś fajej dziewczyny w Myślenicach;)

    Cytuj
  • 26 gru 2010

    W Myślenicach pełno fajnych dziewczyn, może w ten sposób? Zawsze to kolejna alternatywa.

    http://www.youtube.com/watch?v=mmcGb_p7gIU&feature=related

    :-D

    Cytuj
  • Jagienka Mur. 26 gru 2010

    Dziewczyna będzie szczęśliwa, że ją gdziekolwiek zabierzesz, oderwiesz od kompa. Chyba, że to wirtualna dziewczyna, taka zadowoli się twoimi marzeniami /hi, hi, hi/. Na poważnie jest gdzie pospacerować i nie zrobić dziury w kieszeni.

    Cytuj
  • 26 gru 2010

    Weź laske do Barana na piwo, ul -3go Maja. Pub z klimatem ;)

    Cytuj
  • 26 gru 2010

    [quote=Bolek] Weź laske do Barana na piwo, ul -3go Maja. Pub z klimatem ;) [/quote]
    ooootototo i przy świecach romantycznie można posiedzieć ;)

    Cytuj
  • basia 26 gru 2010

    a i towarzystwo u Barana niczego sobie! Tak, to jest naprawdę bardzo dobry pomysł

    Cytuj
  • 26 gru 2010

    Jeśli nie znasz Myślenic, to jeszcze nie wiesz, że lokal zwany "U Barana" nie nadaje się na randkę;)

    1 Cytuj
  • 26 gru 2010

    Krótka piłka. Moje propozycje:

    -DaGrasso

    -Stek

    - 7 smaków

    -Green Bar

    -Cammora

    Różne ceny, różne klimaty, wytstrój.

    Cytuj
  • 27 gru 2010

    Nie do Barana a do piwiarni Romuś jak już coś :P

    Cytuj
  • 27 gru 2010

    albo do "śpika", tam jest cool !

    Cytuj
  • 27 gru 2010

    Nie polecam Stek'a z powodów czysto gastronomicznych.

    Cytuj
  • 27 gru 2010

    A jak się nazywa dziewczyna ? Koleś co ty nie wiesz co masz z dziewczyną robić i gdzie ją zabrać. Jak takie pytania zadajesz na forum publicznym to moze odpuść sobie tą randkę.

    Cytuj
  • 27 gru 2010

    Weź ją do In Vito. Ja tam zawsze dziewczyny biorę bo: nie ma dużo ludzi, a jeśli jacyś są to z klasą, ceny wcale nie jakieś wysokie (za 60 zł dwie osoby zjedzą smaczną kolację z lampką wina do tego) , fajny klimat, blisko centrum. A potem spacer przez rynek, nawet pod lipkę można iść, a co! ;) No mówię o dziewczynie co ma co najmniej 17 lat, bo 13 latki do restauracji nie bierz...

    1 Cytuj

Odpowiedz