Forum » Myślenice

Sylwester 2010/2011 na Rynku - będzie coś organizowane?

  • 27 gru 2010

    Tak się zastanawiam czy w tym roku doczekamy się w końcu jakoś lepiej zorganizowanego sylwestra na rynku w tym roku? Ostatni taki naprawdę godny polecenia sylwester był 10 lat temu, z racji roku 2000- do tej pory go wspominam :)
    Może zaapelujemy do naszych władz, żeby w końcu coś podobnego zorganizowały - Myśleniczanie zostali już pozbawieni dni Myślenic z powodu powodzi ( tu przyczyny były niezależne od człowieka), ale teraz można to jakoś zorganizować. Same życzenia i fajerwerki to już przeżytek, nowe-stare władze powinny uczynić coś w kierunku samych mieszkańców - a więc za głosy poparcia zorganizujcie coś innego na tym rynku, więcej atrakcji - w końcu macie co świętować.
    A wy macie jakieś sugestie co do tego sylwestra na rynku, to piszcie, może ktoś ma pomysł co by dodało mu werwy w tym roku?

    Cytuj
  • 27 gru 2010

    Tak mogliby w końcu coś lepszego zorganizować,co roku to samo i tak do znudzenia.

    Cytuj
  • 28 gru 2010

    Mam nadzieje ze poznamy jakies informacje...

    Cytuj
  • 28 gru 2010

    Tak Tak... Zaprosiłem Metalikę, JuTu i Rijanę poza tym będzie 5-cio godzinny pokaz fajerwerków. Doda zgodziła się zatańczyć na rurce. PASUJE WAM !!!

    Cytuj
  • 28 gru 2010

    Burmiszczu-SUPER!:P:D:D Ale brak jeszcze Wiśniewskiego :-)

    Cytuj
  • 29 gru 2010

    Latające butelki, szkła po kostki, pijana bełtająca młodzież, ktoś dostanie po mordzie....mało Wam atrakcji ? ludzie Wam to nigdy nie dogodzi...

    Cytuj
  • M G 29 gru 2010

    [quote=Bolek] Latające butelki, szkła po kostki, pijana bełtająca młodzież, ktoś dostanie po mordzie....mało Wam atrakcji ? ludzie Wam to nigdy nie dogodzi... [/quote]
    Ale to już było... , chcieć więcej szkła , mordobicia , petarda i alkoholu ...

    Przeca wtym roku nigdzie się nie przebąkuje o jakiejkolwiek namiastce imprezy na rynku to nie wiem na co liczycie...
    Do siego..!

    Cytuj
  • 29 gru 2010

    pono będzie jakiś mega odlot pół godziny przed północą, siakaś nowość ma być, lasery cycóś.
    Po za tym bolek ma racje, dobra ustawka nie jest zła :-D

    Cytuj
  • 29 gru 2010

    Vivaldi, co? UFO przyleci? ;D

    Cytuj
  • 29 gru 2010

    no a jak! żeby był odlot musi być i przylot ;-D

    Cytuj
  • 29 gru 2010

    Ciekawe kogo "niebiescy" zabiorą w tym roku :D

    Cytuj
  • adzygmunt 29 gru 2010

    Niebiescy mam rozumieć aniołowie, zabierają na tamten świat grzecznych. A tych na rynku mogą nie wypatrzeć.
    Monitoring miejski im pomoże?

    Cytuj
  • adzygmunt 31 gru 2010

    Pytają mnie znajomi a również sam jestem ciekaw Będzie coś na rynku dzisiejszej nocy?
    Tzn sztuczne ognie, bo o nich młodym najbardziej zależy!

    Cytuj
  • 1 sty 2011

    fragment pokazu fajerwerek
    http://www.youtube.com/watch?v=HU7VXuDgZkU

    Cytuj
  • adzygmunt 1 sty 2011

    Aby nie odstawać od malkontentów, a tu na forum jest ich duzo zapytam:
    jak tę noc przeżyły myślenickie gołębie?
    W Nowym 2011 roku forumowiczom życzę zdrowia! duuużo zdrowia i co tam jeszcze macie w skrytych marzeniach!

    Cytuj
  • 1 sty 2011

    adzygmunt jak ci się chce tak spamować na tym ubogim myślenickim forum ? 3 posty do 1 odpowiedzi to chyba tylko ty potrafisz napisać. a impreza na rynku w tym roku fatalna, mało ludzi, a ci co byli, o ich stanie upojenia alkoholowego lepiej się nie wypowiadać (większość to gówniarstwo poniżej 16 roku życia), pokaz fajerwerków niezwykle krótki, choć chwilowo widowiskowy, a zachowania policji jak zwykle nieudolne - na moich oczach przy policjantach gość wjechał pod prąd, oni zdążyli mu tylko pomachać swoją świecącą czerwoną pałką - mam nadzieję że skorzystają z myślenickiego monitoringu i złapią tego nieodpowiedzialnego kierowcę.

    szczęśliwego nowego 2011 roku.

    Cytuj
  • 1 sty 2011

    seba
    trafnie to ująłeś. Ten gość jest jak alfa i omega,wszędzie ma coś do powiedzenia.
    toż to naprawdę mistrz spamu :)) Nieźle się uśmiałem... :))
    Życzę wam wszystkiego najlepszego w Nowym Roku
    i pozdrawiam :))

    Cytuj
  • 1 sty 2011

    nie żebym bronił, bo chłopa nawet nie znam ale zauważcie, że merytorycznie adzygmunt pisze konkretami na sporo wyższym poziomie niż osądzacie, zatem trudno to do spami zaliczyć ;)

    Na rynku cóż....jak to na rynku mózgojebne jabcoki widać działały na młodzież, do tego "Feuerwehr-ki" były skromniutkie, ale cóż gmina oszczędza, bo zadłużona po uszy sobie tylko wiadomymi inwestycjami. Zatem wina i igrzysk dłuuuugo nie zobaczymy ;)

    Cytuj
  • 1 sty 2011

    Jestem na forum jakiś czas i czytam wypowiedzi innych forumowiczów na bieżąco. Adzygmunt wnosi konkretne, merytoryczne treści do tematów/dyskusji. Nie zgadzam się z opinią, że spamuje.

    Cytuj
  • Marek Kosiba 1 sty 2011

    Chciałbym pokazać moje najnowsze zdjęcia z Sylwestra na Rynku w Myślenicach, ale ponieważ mam zakaz zamieszczania tutaj jakichkolwiek linków i zdjęć z Myślenic, powiem jak do nich dotrzeć, bez podawania linków. W wyszukiwarkę google (interia, onet itp) należy wpisać moje imię i nazwisko. Na pierwszym miejscu w wynikach wyświetli się moja strona, należy tam wejść i kliknąć zakładkę "Panoramas". Dla ułatwienia panorama Myślenic jest samej górze, wystarczy w nią kliknąć i oglądać dekoracje na Rynku i pokaz fajerwerków.

    Cytuj
  • 1 sty 2011

    dlaczego masz zakaz? Przesz to info o miasto.
    Dla mnie rewelacja !

    http://www.gigapano.net/myslenice/sylwester2010.html

    Cytuj
  • 1 sty 2011

    Kiedy jechałam dziś wieczorem przez miasto, to samym środkiem ulicy biegł w panice niewielki piesek. Widać było, że jest spłoszony hukiem wystrzeliwanych raz po raz petard. Ciekawe ile psów zaginęło przez te odgłosy z wojny rodem. Niestety większość ludzi patrzy tylko swojej uciechy i nie zastanawia się jakie to będzie miało konsekwencje dla braci naszych mniejszych. Dlatego nie lubię sylwestra i staram się zasnąć grubo przed północą, by nie musieć wysłuchiwać tych okropnych huków.

    Cytuj
  • 1 sty 2011

    Luna, rozumiem, że chciałabyś uratować wszystkie cierpiące zwierzęta od złego losu.
    Więc może zacznij od niejedzenia jakiegokolwiek mięsa, bo zwierzęta w ubojniach przechodzą wszelkiego rodzaju cierpienia. Od fizycznych przez psychiczne - to niestety fakt.
    A jeżeli nie zamierzasz przestać jeść mięsa, to daruj sobie te żenujące postulaty o pieskach i wilkach, bo wychodzisz na hipokrytę.

    Cytuj
  • 2 sty 2011

    cyniku a czy ty jadasz pieski i wilki?

    Cytuj

Odpowiedz