Forum » Myślenice

Kwiaciarnia w Myślenicach

  • 7 sie 2012

    NIE POLECAM DEKORACJI ISMENY!!!! byłam na weselu u znajomej i owszem może bukiet ślubny piękny --- ale dekoracja BRUDNA!!! Kwiaty w stojakach obrzydliwe- jak już się płaci za wystrój to niech to już ma wygląd ( i to nie małe pieniądze!!! ) ...;/

    7 6 Cytuj
  • 8 cze 2014

    Czy ktos sie orientuje czy kwiaciarnia na rynku w takiej budce została gdzies przeniesiona?

    Cytuj
  • 18 wrz 2014

    Witam- czy ktoś się orientuje,co do kwiaciarni na Pazdana? Nie wiem, może z rok tam jest. Ten Amarylis to to samo ,co na Słonecznej? Zamawiał ktoś tam, potrzebuje bukiet ślubny, i inne rzeczy na wesele.

    4 Cytuj
  • 18 wrz 2014

    Na Rzemieślniczej ( blisko dworca, naprzeciwko paznokci) babeczka robi ładne bukiety.

    1 2 Cytuj
  • 22 kwi 2015

    NIE POLECAM Kwiaciarni ISMENA - CENY z KOSMOSU ( mega marża ) - Generalnie jestem Zdegustowany i Oszukany !! !! !!
    Generalnie omijajcie szerokim łukiem tę kwiaciarnię!!

    5 4 Cytuj
  • 15 cze 2015

    Czytając wasze komentarze zainteresowała mnie kwiaciarnia Sabiny na rynku. Jak ta kwiaciarnia się nazywa i gdzie dokładnie na tym rynku się znajduje?

    1 3 Cytuj
  • 1 cze 2017

    Bukiet zaręczynowy - którą kwiaciarnie polecacie ?

    Cytuj
  • 2 cze 2017

    Ja kupowałem w tej kwiaciarni co jest w janie. Ceny takie jak wszędzie ale bardzo ładnie kobitka go zrobiła.

    Cytuj

Odpowiedz