Forum » Myślenice

Kontener na ubrania

  • 15 sty 2011

    Gdzie w Mcach znajdują się kontenery na niepotrzebne ubrania? Dzięki

    Cytuj
  • 15 sty 2011

    chyba nie ma, w głogoczowie masz jeden w "centrum"

    1 Cytuj
  • 15 sty 2011

    na terenie firmy rpgk jest ustawiony jeden

    1 Cytuj
  • 16 sty 2011

    http://demotywatory.pl/szukaj?q=unicef chyba nie o taki kontener chodzi ?

    Cytuj
  • 16 sty 2011

    na pewno o taki bo raczej innych u nas w Myślenicach nie było. I to najprawdziwsza prawda bo gdy oglądam ciuchy w ciuchlandzie nad lisem to odnoszę wrażenie że z takowych kontenerów one są,

    1 1 Cytuj
  • o.Tadeusz 16 sty 2011

    [quote=gość: ...] na pewno o taki bo raczej innych u nas w Myślenicach nie było. I to najprawdziwsza prawda bo gdy oglądam ciuchy w ciuchlandzie nad lisem to odnoszę wrażenie że z takowych kontenerów one są, [/quote]
    dlatego już ich niema w naszym mieście pewna firma z okolic kielc robiła dobrą kasiore na tym

    Cytuj
  • 8 kwi 2013

    Czy na dzień dzisiejszy w Myślenicach są jakieś kontenery na ubrania (i gdzie) bo jakoś ich nigdzie nie widzę a zrobiłam wiosenne porządki w szafie

    Cytuj
  • 8 kwi 2013
    m-ceanka napisał/a:

    Czy na dzień dzisiejszy w Myślenicach są jakieś kontenery na ubrania (i gdzie) bo jakoś ich nigdzie nie widzę a zrobiłam wiosenne porządki w szafie

    Od razu podrzuc do sklepu Wtorpolu, te pojemniki i tak sa ich, wiec oszczedzisz im transportu.

    1 1 Cytuj
  • 8 kwi 2013

    majcinku jeśli nie masz nic mądrego do powiedzenia to nie włączaj się do wątku. Mało mnie obchodzi co się stanie z tymi ciuchami i jakoś obawa przed tym że ktoś zarobi na tym kilka złotych mnie nie zmusi do przetrzymywania niepotrzebnych rzeczy.

    4 2 Cytuj
  • 8 kwi 2013

    Myslalem ze chcialas po prostu oddac je w jakims szczytnym celu, dla ludzi potrzebujacych czy cos. Chcialem tylko zebys miala swiadomosc ze te pojemniki nie naleza juz do PCK.

    1 Cytuj
  • 8 kwi 2013
    adr napisał/a:

    Gdzie w Mcach znajdują się kontenery na niepotrzebne ubrania? Dzięki

    wita,koło cmentarza w Polance jest kontener na odzież

    3 Cytuj
  • 8 kwi 2013

    Chcąc oddać ubrania w "szczytnym celu" muszę sama znaleźć taką osobę ponieważ zbiórki PCK są tylko 2 razy w roku. Ubrania po dzieciach, ładne i nie zniszczone to nie problem. Gorzej z moimi ponieważ czasami mam wrażenie że ci potrzebujący mają lepsze ciuchy niż mogło by się wydawać.

    2 Cytuj
  • 8 kwi 2013

    wita,koło cmentarza w Polance jest kontener na odzież[/cytat]

    Dziękuje

    2 Cytuj
  • 9 kwi 2013

    w Bysinie na przystanku koło kościoła jest

    1 Cytuj
  • 9 kwi 2013

    to w myślenicach nie ma żadnego kontenera? w okolicznych wioskach prawie wszędzie stoją

    1 Cytuj
  • 9 kwi 2013

    kontener jest na ul Średniawskiego na wysokości Domu Ludowego

    2 Cytuj
  • 10 kwi 2013

    a moze tu w ogloszeniach-ODDAM ZA DARMO-albo na tablica.pl

    1 Cytuj

Odpowiedz