Forum » Myślenice

pobieranie krwi u dzieci - gdzie najlepiej?

  • 18 sty 2011

    Przejrzałam kilka stron tematów i nie zauważyłam takiego, więc pytam - gdzie pójść do pobrania krwi z dzieckiem żeby nie przeżyć horroru (z jakim już raz się spotkałam) p.t. "nie udało się, spróbujemy się jeszcze raz wkłuć"... będę bardzo wdzięczna za info.

    Cytuj
  • 19 sty 2011

    Telefonika Myślenice polecam

    3 Cytuj
  • 19 sty 2011

    ja polecam szpital. byłam tam już 3 razy z córką (teraz ma 10 miesięcy) i ani raz nie płakała, raz się nawet nie obudziła;)

    4 Cytuj
  • 20 sty 2011

    [quote=gość: kikaa] ja polecam szpital. byłam tam już 3 razy z córką (teraz ma 10 miesięcy) i ani raz nie płakała, raz się nawet nie obudziła;) [/quote]
    niesłychane. Ja mam traumę związaną z pobraniem krwi u dzieci- za każdym razem jest dziki wrzask, szarpanie, chyba ze dwa razy wyszliśmy z niczym, bo dziecko (6-letnie) nie uspokoiło sie na tyle, żeby można było się wkłuć. Koszmar.

    1 Cytuj
  • 20 sty 2011

    Również polecam telefonikę - jeśli chodzi o dzieci tylko tam .

    4 Cytuj
  • 25 sty 2011

    Zdecydowanie najlepszą specjalistką jest Pani Kęsek z oddziału dziecięcego. Robi to z tego co wiem dobrych kilkanaście lat. Chodziliśmy do niej z dzieciakami zawsze, bo nigdy nie zdarzyło się, żeby coś poszło nie tak. Moment i gotowe. Świetna pielęgniarka i przesympatyczna kobieta.

    2 Cytuj
  • 25 sty 2011

    w krakowie na ulicy siemaszki jest specjalna pracownia dla dzieci--sprawdzona

    3 Cytuj
  • 26 sty 2011

    Tez polecam diagnostykę w Telefonice, juz kilka razy byłem z dzieckiem i zawsze było bardzo dobrze.

    3 Cytuj
  • 8 kwi 2011

    Szpital w Myślenicach radzę omijać szerokim łukiem dla dobra dziecka! Pielęgniarki w ogóle nie wiedzą co robią,dziecko z płaczu się zanosiło,a w domu przez dwa tygodnie się w nocy zrywało...krwi i tak nie pobrały a po trzy palce u obu rączek były poprzekłuwane!!!!

    4 Cytuj
  • 8 kwi 2011

    najlepiej jest u wampira

    1 Cytuj
  • 10 kwi 2011

    popieram wpisy dot. Telefoniki (a dokładniej chyba firmy Diagnostyka która tam się znajduje) - byłam w ubiegłym tygodniu z moim synem - totalnym histerykiem jeśli chodzi o igły, zastrzyki itp. - pani która tam pobiera krew jest absolutną mistrzynią świata! Błyskawicznie się wszystko odbyło i jak twierdzi dziecko - bezboleśnie.

    4 Cytuj
  • 10 kwi 2011

    TELEFONIKA....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    BARDZO SYMPATYCZNA I LUDZKA PANI....POBIERAJĄCA KREWKĘ !
    POZDRAWIAM JĄ PRZY OKAZJI

    3 Cytuj
  • 10 kwi 2011

    To juz dawno nie jest Telefonika jesli chodzi o ścisłość!
    I swch wyłącz caps loka!Nie musisz krzyczeć :]

    1 1 Cytuj
  • 11 kwi 2011

    też polecam pobrać w telefonice.
    Szpitalny punkt omijaj szerokim łukiem.
    Po pierwsze, kiedy byłam z maleńkim dzieckiem to jedna pani powiedziała, że ona od takiego małego dziecka nie umie pobrać (przynajmniej szczera) i musiała dopiero kogoś szukać kto to zrobi.
    Po drugie, przez wiele miesięcy wychodziło , że dziecko ma duże niedobory żelaza. Z badania na badanie, mimo podawanych leków, wychodziły co raz gorsze wyniki. W końcu pani doktor kazała zrobić badanie w innym miejscu I co? i okazało się, że dziecko ma idealne wyniki.

    4 Cytuj
  • 11 kwi 2011

    Monika 85 to odpowiedz mi ,dlaczego stałam w tak ogromnej kolejce dziś, jeżeli tak nie dobrze pobierają w Szpitalu, normalnie ludzie proszę iść do Psychiatry a nie wypisywać takich głupot

    3 Cytuj
  • 12 kwi 2011

    U małych dzieci krew pobiera się z paluszka. Pobranie nie boli.

    1 Cytuj
  • 12 kwi 2011

    [quote=gość: aaaa] Monika 85 to odpowiedz mi ,dlaczego stałam w tak ogromnej kolejce dziś, jeżeli tak nie dobrze pobierają w Szpitalu, normalnie ludzie proszę iść do Psychiatry a nie wypisywać takich głupot [/quote]

    a dlatego, że ludzie chcą mieć pobranie krwi za darmo :)

    A poza tym opisałam moje odczucia i odpowiedziałam na pytanie gdzie pobrać krew dziecku. Nie jest to chyba powód by wysyłać mnie do psychiatry....

    1 3 Cytuj
  • 12 kwi 2011

    Mnie kochana nie stać płacić prywatnie za badania, przez 20lat chodziłam do pobrania do Pani Krysi żyję i jestem bardzo zadowolona jak i również dzieci.

    2 Cytuj
  • 12 kwi 2011

    Jeśli można w temacie dwa słowa to chyba sprawa prywatna każdego z nas czy stać nas za odpłatne leczenie czy nie.

    W temacie mogę dodać: polecam dwa miejsca.

    1.) Zakład przy Cetusie (była przychodnia Telefoniki, po prawej stronie za rejestracją)
    2.) Przychodnie na Słowackiego w bloku na przeciwko Plusa (koło busów).

    1 Cytuj
  • 13 kwi 2011

    [quote=gość: aaaa] Mnie kochana nie stać płacić prywatnie za badania, przez 20lat chodziłam do pobrania do Pani Krysi żyję i jestem bardzo zadowolona jak i również dzieci. [/quote]

    i zadaję sobie sprawę , że wielu nie stać i stąd ta kolejka o której wspominałaś. Wcale tego nie potępiam, było to tylko stwierdzenie. Swoją droga, kiedy byłam na wychowawczym też było różnie z kasą, ale i tak lepiej wyszłam na tym, że płaciłam to 8 zł za badanie krwi, bo więcej kosztowały te leki, które musiałam niepotrzebnie wcześniej kupować.
    To Ty mnie zaatakowałaś, że mam sobie iść do psychiatry.

    Jesteś zadowolona, nie musisz płacić, więc sprawa jest oczywista, że będziesz tam chodzić na badania.
    Ja jestem niezadowolona i będę (bo mam do tego prawo) to podkreślać i korzystać z innych placówek.
    Wolny rynek, jak w każdej branży mamy prawo wyboru i o to chyba chodzi.

    1 Cytuj
  • 5 wrz 2022

    My chodzimy do unimedu na mlodej polski krakowie. maja jeszcze chyba na lubelskiej jeden punkt. Panie sa super mile i cierpliwe, moja pieciolatka nie histeryzuje nigdy :)

    1 1 Cytuj
  • 15 wrz 2023

    Siema! Podbijam temat gdzie teraz najlepiej pobierają krew dzieciom. Chodzi mi o 6cio miesieczne niemowlę oczywiście prywatnie

    2 2 Cytuj

Odpowiedz