Forum » Myślenice

Kino w D3

  • 20 sty 2011

    Planowane jest otwarcie kina w D3....w  M.o.k. i. s. - ie....
    Myślę, że to trafna inwestycja...pod warunkiem serwowania kinomanom......... coli i  popcornu....
    Co sądzicie....o tym pomyśle?

    Cytuj
  • adzygmunt 20 sty 2011

    Pomysł dobry, byle były w miare tanie bilety. Jak się idzie z rodziną albo ... może być spory wydatek. Popcorn i cole mogę sobie darować, nie musi być
    A filmy bardziej z tych ambitnych.

    Cytuj
  • 21 sty 2011

    kino 3D z filmami puszczanymi od końca, z dźwiękiem do kitu, zimną salą.
    Po co komu kino w Myślenicach...? Nie lepiej inwestować w co innego?
    W Krakowie są nie takie cuda!

    Cytuj
  • 21 sty 2011

    Poprawcie to "D3" na 3D, bo ktoś może się nie domyślić, o co chodzi.
    I ma rację kinowiec = lepiej inwestować w coś innego.

    Cytuj
  • adzygmunt 21 sty 2011

    Pytanie kto będzie inwestował jest jak najbardziej zasadne.
    Dopiero po uzyskaniu odpowiedzi można mówić o celowości zadania!

    Cytuj
  • 21 sty 2011

    Bezsensu.. Bylem kilka razy na filmie w MDK Myslenice teraz sie chyba nazywa MOKIS , i raz bylo 5 osob innym razem tylko nas dwoje,mysle ze 3d nie zmieni frekfencji..

    Cytuj
  • 21 sty 2011

    Kto inwestorem? Pewnie miasto i gmina...
    A celem nie jest zmiana frekwencja - tylko kolejny plusik... do CV burmistrza.

    Dlaczego prywatne firmy nie szaleją tak z inwestycjami?
    Proste - bo ryzykują stratę własnych środków.
    Dlatego każde większe działanie poparte jest rzetelną analizą.

    Cytuj
  • 21 sty 2011

    Widzę, że forum to świetne miejsce do badań marketingowch, aby sprawdzić sensowność biznesu :-)
    Dla mnie to 3D to żadna rewelacja, zwłaszcza, że to jest tylko 3D co powien czas, bo oczy i mózg by się zlasowały. Jak nie wierzycie to podczas seansu ściągnijcie sobie okulary i zobaczycie, że raz widzicie OK, a za chwilę nie.
    Raz w życiu należy iść zobaczyć. Jak jest jakaś odpowiednia produkcja jak Avatar, Gwiezde Wojny to też można się pokusić. Chodzić nałogowo na 3D/D3:-) to dla mnie nieporozumienie.

    Cytuj
  • 21 sty 2011

    Nie polecam forum jako miejsca do badań, bo grupa zdecydowanie nie reprezentatywna ;)

    Cytuj
  • 22 sty 2011

    to całe kino i ten dom kultury to żenada, co tam się fajnego dzieje! NIC!

    Cytuj
  • 22 sty 2011

    Ja mam wątpliwości co do zdrowia psychicznego po takiej "kuracji" nic nie umniejszając samej inicjatywie.

    Cytuj
  • BEata 22 sty 2011

    kina 3D w myslenicach? moim zdaniem lekki niewypał. jak często bywacie na filmach 3D, kja osobiscie bylam mże jak dotąt 4 razy. bilety na pewno nie bedą tanie w (krk w tygodniu kosztuje 26 zł w tygodniu, nie mowiac o weekendzie). Nie znam sie jakoś super na 3D, ale czy ekran 3D (który jest chyba specjalnie ukształttowany) nie jest przeznaczony do wyswietlania tylko takiego rodzaju filmów?

    Cytuj
  • 22 sty 2011

    Kino D3 to przyszłość, 3D skończyło się na kille'em all

    1 Cytuj
  • 22 sty 2011

    Jest też na kinie się nie znam, ale z tego co mi się wydaje to w kinie film jest wyświetlany :-), a nie puszczany z DVD :-) W tej sytuacji ekran nie ma zbyt dużego znaczenia. Rzucasz na niego 2D lub 3D i już.

    Cytuj
  • 2 lut 2011

    szkoda tylko, że w czasie seansu na sali siedzi kilka osób, czasem dwie! sama byłam jako ta duga! w tym czasie ziemia myślenicka gniecie się na jakichś salkach, bo sala kinowa zajeta. jak to brzmi. sala kinowa zajęta...

    Cytuj
  • 2 lut 2011

    kto teraz chodzi do kina??kogo na to stac zeby zabrać całą rodzinke na film do kina?

    Cytuj
  • 2 lut 2011

    stać, stac, nie codziennie, ale raz na czas zamiast pizzę, można zakupić bilety/...

    Cytuj

Odpowiedz