Forum » Myślenice

Ferie w Myślenicach

  • 22 sty 2011

    Witam
    Zbliżają się feriie w naszym województwie....
    Powiedzcie czy wiecie jak nsze pociechy mogą spędzić ferie podczas gdy my rodzice pracujemy....
    jeżeli macie jakies informacje o akcjach organizowanych przez nasze władze dajcie znac  bo ja  nie mam co zrobic  z moimy pociechami a niestety ale musze do pracy...POZDRAWIAM WERONIKA

    Cytuj
  • 23 sty 2011

    nikt nic nie wie na temat ferii w myślenicach..................??????

    Cytuj
  • 23 sty 2011

    wiem że coroczne OHP organizuje zajęcia dla maluchów na średniawskiego

    Cytuj
  • 23 sty 2011

    Może szkoły jakieś zajęcia w świetlicy zorganizują, nie wiem SP nr 2?

    Cytuj
  • 23 sty 2011

    W szkołach sprzedają karnety na basen za 12 złotych.

    Cytuj
  • 23 sty 2011

    [quote=gość: rodzic] W szkołach sprzedają karnety na basen za 12 złotych. [/quote]

    Cena Karnetu na pięć wejść to 12,50 (5x2,50)

    Cytuj
  • 23 sty 2011

    czemu zostal moj wpis usuniety?
    przeciez nic nie zostalo napisane zle, obrazliwe etc . ??

    Cytuj
  • 23 sty 2011

    Jeśli dzieciaki chciałbyby poszusować na nartach, wyciąg w Sieprawiu w sam raz.. ośla łączka jest też na Chełmie (obok górnej bazy). Zawsze też pozostają spacery, okolica dość jest ciekawa:-)

    Cytuj
  • 24 sty 2011

    chętnie zaopiekuję się dziećmi podczas ferii:)

    Cytuj
  • 25 sty 2011

    [quote=alapatala] wiem że coroczne OHP organizuje zajęcia dla maluchów na średniawskiego [/quote]
    Tel. 122742600 - wszystkiego się można dowiedzieć- wymagana zgoda rodzica. Opieka pedagogiczna. Bezpłatnie i ciekawie, a co najważniejsze .... bezpiecznie

    Cytuj
  • 26 sty 2011

    Centrum Smart na daszyńskiego też prowadzi ferie. Atrakcje: podziemia w krakowie, fabryka cukierków, budowanie robotów i kulig. Opieka od 7-16.30. Chyba fajne?!

    Cytuj
  • 26 sty 2011

    a wie ktoś gdzie można pobiegac na nartach?

    Cytuj
  • 26 sty 2011

    Jeśli śnieg dopisze to w Osieczanach na pewno będzie przygotowana trasa długości ok. 500 m. ponieważ SKS Osieczany będzie trenował. Więcej pewnie dowiesz się w szkole w Osieczanach.

    Cytuj

Odpowiedz