Forum » Myślenice

wypadek na światłach

  • 28 sty 2011

    Na światłach zderzyły się dwie karetki: / Niezły zbieg
    okoliczności… Lepiej teraz nie chorować, bo nie mamy już na stanie wolnych karetek.

    Cytuj
  • 28 sty 2011

    widziałem to obie były na sygnale stoją obok siebie i w obydwóch rozbity jest przód ciekawe jak do tego doszło

    Cytuj
  • 28 sty 2011

    obydwie jechały na sygnale i żaden drugiego nie przepuścił,jeden wjechał w bok drugiego a ten uderzył w sygnalizacje świetlną.Tak że porządnie potłuczone. Lepiej z dala od chorób :)

    Cytuj
  • 28 sty 2011

    a jedna z nich była prawie nowa.......... a teraz będzie klepana.

    Cytuj
  • 28 sty 2011

    Anpe, lepiej martw się co z obsługą, jak Oni się czują bo samochód się wyklepie.

    Cytuj
  • 28 sty 2011

    w tym przypadku martwie sie o karetki bo jak nie ma karetek(lub zostala jedna) to nie daj Boże ktos moze naprawde umrzec a obslugi wiest duzo wiecej co do ilosci karetek na caly powiat myslenicki wiec trzymajcie sie zdrowo i nie chorujcie bo nieciekawie jest w tym momencie..

    Cytuj
  • 28 sty 2011

    a pomyślcie sobie co dzieje się teraz z osobami które wezwały te karetki

    Cytuj
  • 28 sty 2011

    niedawno pisali że myślenice dostały dwie nowe więc stan jak przedtem

    Cytuj
  • 28 sty 2011

    "w tym przypadku martwie sie o karetki bo jak nie ma karetek(lub zostala jedna) to nie daj Boże ktos moze naprawde umrzec a obslugi wiest duzo wiecej co do ilosci karetek "
    Gratuluję dobrego samopoczucia,dla ciebie ważniejsza jest kupa żelaza na kołach niż człowiek?
    Ludzie jadąc ratować życie innym sami są teraz ranni a ty martwisz się o karetki?

    Cytuj
  • 28 sty 2011

    dalej zwalniac kierowcow

    Cytuj
  • 28 sty 2011

    sadzac mlodych ratownikow za kierownice ; jeszcze troche nie bedzie czym jezdzic

    Cytuj
  • 28 sty 2011

    To będą ściągać karetki z Krakowa jak to już dzieje się w ramach"oszczędności" dyrekcji ZOZ i czasami trzeba czekać kilka godzin na "TIRa" z Krakowa który przyjedzie po pacjenta do Myślenic.

    Cytuj
  • 28 sty 2011

    Sknera ty normalny jestes? czy ze związków?
    Jedna z karetek nie była z Myślenic tylko Gdowa a dyrektor może sobie kupić pięć karetek tylko NFZ zapłaci za trzy które są obecnie.

    Cytuj
  • 28 sty 2011

    Ależ jesteście mściwi i zawistni! Jak można tak narzekać i siać postrach, że nie będzie karetek? Współczuję Waszym Rodzinom, życie z takimi pesymistami z pewnością do łatwych nie należy, albo inaczej może Wy nie macie Rodzin i dlatego wypisujecie tu te wstrętne rzeczy, tak czy inaczej wspólczuję.

    Cytuj
  • 28 sty 2011

    Żałośni jesteście :)

    Cytuj
  • 28 sty 2011

    dyskusja bez sensu, do kosza!

    Cytuj
  • 28 sty 2011

    Co to za kierowcy ? Gdzie głowy zostawili ? Wyłączyli myślenie ? Obciążyć ich kosztami naprawy karetek a potem ... zwolnić.

    Cytuj
  • 28 sty 2011

    Jechałem do pracy jak te karetki staly rozwalone na skrzyżowaniu. Pomijając powagę sytuacji, to wyglądało to komicznie :-).
    Ale swoją drogą, to kierowcom należy się bura. Kogut i syrena nie zwalnia ich od myślenia. Niech się cieszą, bo mogli wpaść pod TIRa i nie byłoby już tak wesoło.
    A tak wogóle, to PRAWO MARPHYEGO wciąż żyje :-)

    Cytuj
  • 28 sty 2011

    [quote=gość: aaabbc] Co to za kierowcy ? Gdzie głowy zostawili ? Wyłączyli myślenie ? Obciążyć ich kosztami naprawy karetek a potem ... zwolnić. [/quote]
    myślę że karetkami nie jeżdżą idioci co dopiero zdali prawko -- nie byłeś za kierownicą karetki i nie znasz okoliczności tego zdarzenia ( może pacjetnt umierał może jeszcze wiele innych stresujących rzeczy działało na kierowców ) ja nie bronię ale po co ta dyskusja bez poznania wszystkich okoliczności.
    a co do obciążenia kosztami naprawy --- to się sam zastanów co piszesz ( gdyby chodziło o kogoś bliskiego Tobie to wyciskał byś z karetki prędkość światła ) więc jeszcze raz pomyśl zanim napiszesz.

    Cytuj
  • 28 sty 2011

    Ja myślę że koszt naprawy to zmartwienie firmy ubezpieczeniowej

    Cytuj
  • 29 sty 2011

    i taki to jest sens,golas na '\\pogotowie\\policje\\bez praktyki,to jest dramat,a policja na RONDZIE W TYM TYGODNIU TO CO JAJCO

    Cytuj
  • 29 sty 2011

    to jest problem w calym kraju Panowie Dyrektorzy dla ktorych licza sie tylko pieniadze zwalniaja doswiadczonych kierowcow ich miejsce zajmuja mloddzi ratownicy i mamy to co mamy wypadek za wypadkiem karetki

    Cytuj
  • 29 sty 2011

    Cytat"Dyrektorzy dla ktorych licza sie tylko pieniadze zwalniaja doswiadczonych kierowcow ich miejsce zajmuja mloddzi ratownicy"
    Młodzi dyrektorzy zwalniają starych pracowników-przecież to logiczne nikt nie lubi mądrzejszych doświadczonych podwładnych.Czasami śmieszne są pomysły tych świeżo upieczonych absolwentów sobotnio-niedzielnych uniwersytetów o specjalności marketing i zarządzanie ale że wykonują polecenia jeszcze "mądrzejszych" polityków to trzymają się na stanowiskach i są niezatapialni.

    Cytuj
  • 30 sty 2011

    Co do zagrożenia życia, to każdy ratownik jest szkolony i przede wszystkim ma pamiętać o jednym: LICZY SIĘ BEZPIECZEŃSTWO JEGO I KOLEGÓW. Martwy ratownik...to zły ratownik. Nie ma znaczenia zagrożenie życia i czy ktoś umiera w karetce czy nie. Ludzie na takim stanowisku muszą niestety zostawiać współczucie i heroizm w domu. To jest ich codzienna praca i nie mogą ulegać emocjom.
    W tym wypadku zawinił człowiek i dobrze, że tak się skończyło (mam nadzieję, że nikomu nic się nie stało).

    Cytuj
  • 31 sty 2011

    [quote=gość: zorro] Cytat"Dyrektorzy dla ktorych licza sie tylko pieniadze zwalniaja doswiadczonych kierowcow ich miejsce zajmuja mloddzi ratownicy"
    Młodzi dyrektorzy zwalniają starych pracowników-przecież to logiczne nikt nie lubi mądrzejszych doświadczonych podwładnych.Czasami śmieszne są pomysły tych świeżo upieczonych absolwentów sobotnio-niedzielnych uniwersytetów o specjalności marketing i zarządzanie ale że wykonują polecenia jeszcze "mądrzejszych" polityków to trzymają się na stanowiskach i są niezatapialni. [/quote]
    świetnie ujęte.

    [quote=alapatala] Ja myślę że koszt naprawy to zmartwienie firmy ubezpieczeniowej [/quote]
    jesteś krótkowzroczny(-a), ubezpieczalnia to nie Caritas Polska

    Cytuj

Odpowiedz