Forum » Myślenice

Logopeda

  • 27 kwi 2012

    tak to prywatny gabinet. Ja płacę 35 zł za wizytę.

    2 Cytuj
  • 27 kwi 2012

    [quote=gość: :-))] emsza napisał/a: Też szukam logopedy dla dziecka, ale terminy wizyt są zbyt odległe. Gdzie czeka się najkrócej?

    Widziałem ulotki gabinetu logopedycznego rozwieszone koło szpitala. Pozostaje zerwać, zadzwonić i zapytać :) [/quote]

    Dzwoniłam do tego gabinetu z ulotki. Wizyta 25zł za 30min. Możliwy dojazd do pacjenta. Umówiłam synka na wizytę. Zobaczymy jak będzie...

    1 Cytuj
  • 6 maj 2012

    Ja skorzystałam z pomocy użytkowniczki @szczur i póki co jestem zadowolona - Kubuś ćwiczy chętnie, a spotkania ma raz - dwa razy w tygodniu, czyli częściej, niż w gabinetach. Oby tylko było widać efekty.
    A jak w gabinetach wygląda sprawa z częstotliwością wizyt? wiem, że na pierwszą trzeba poczekać, ale potem?

    1 1 Cytuj
  • 23 maj 2012

    Byłam już na dwóch wizytach w gabinecie z ulotki. Z racji dojazdu (5km od Myślenic) bardziej opłacają się wizyty godzinne. Pani szybko zdobyła zaufanie i sympatię mojej pociechy, dzięki czemu ta godzina szybko "leci". Do tego do ćwiczeń w domu dostałam kolorowe materiały. Jestem póki zadowolona, a czy będą efekty - to się dopiero okaże...

    Cytuj
  • 22 cze 2012

    Witam! Szukam dobrego logopedy z podejściem do dzieci. Jestem mamą 5 latka mamy problem z R, Synek jest bardzo upartym i trudnym dzieckiem chodziliśmy już do kilku specjalistów i tylko jeden sobie z nim poradził lecz jego logopedka zachorowała poważnie i niestety nikogo nam nie poleciła. Gdzie przyjmuje ten logopeda w okolicach m-c? Ile bierze za wizytę? My płaciliśmy 1zł za minutę a wizyta trwała od 40 min. do godz. ale pieniążki nie poszły w błoto pozostało to nieszczęsne artykulacyjne "r" ....

    Cytuj
  • 25 cze 2012

    hej pewnie sie powtarzam ale powiedźcie jest jakiś logopeda z nfz w myślenicach?
    nie stac mnie na prywatne wizyty a musze iść z moim synem do logopedy

    jezeli cos wiecie to nie negujcie mnie tu odrazu tylko coś polecie..
    podrawiam

    1 Cytuj
  • 25 cze 2012

    Gabinet mieści się w Stróży w budynku OSP (zaraz przy rondzie koło Zakopianki). Za pół godziny (tyle wynosiła pierwsza wizyta, bo nie wiedziałam jak będzie) zapłaciłam 25zł. Teraz umawiam synka na wizyty godzinne, bo kosztują 45zł a do tego to o jeden dojazd mniej.

    Do fifi: Niestety ani w Myślenicach, ani w okolicy nie ma gabinetu z NFZ. Był jakiś czas temu w Pcimiu, ale kontrakt podobno wygasł i nici z tego. Pozostaje wyłącznie Poradnia... :-(

    1 Cytuj
  • 25 cze 2012

    ok dzieki
    myślę ze się wybiore do krakowa bo centrum słuchu i mowy

    Cytuj
  • 25 lip 2012

    w Wiśniowej przyjmuje logopeda na NFZ w Specjalmedzie

    Cytuj
  • Natalia KKK 21 maj 2013

    Prosze polecić jakiegoś dobrego LOGOPEDĘ dla 5 latka !

    1 Cytuj
  • 21 maj 2013

    Państwowo nie ma sensu bo spotkania co 3 miesiące nie dają żadnych rezultatów. Dobrze porozmawiać z Paniami z przedszkola czy kogoś polecają. Jak nie to my chodziliśmy na Słowackiego - wejście od strony Bysinki (ciag sklepów przy rondzie w śródmieściu) Pani Halina Kustosz - Miśko (na Internecie znajdziesz telefon).

    3 3 Cytuj
  • 22 maj 2013

    Ja też chodzę z dzieckiem do poradni, w której przyjmuje pani Halina i jestem zadowolona. Polecono mi ją w przedszkolu, gdzie prowadziła zajęcia logopedyczne z dziećmi. Mój syn chetnie ćwiczy, nie może doczekać się wizyty. I choc chodzimy od niedawna ( od 2 miesięcy) to już widac efekty. polecam

    4 1 Cytuj
  • 27 maj 2013

    poszukuje logopedy dla 4 latka ktyry malo mowi , najlepiej osoby ktora prowadzi zajecia met krakowska, studentka rowniez,.

    4 Cytuj
  • 16 sty 2015

    Jestem studentką IV roku logopedii ( metoda krakowska). Bardzo chętnie pomogę.

    1 1 Cytuj
  • 23 lut 2016

    Polecam gabinet mieszczący się w Przychodni Zdrowia WR Medica w Myślenicach na ul. Piłsudskiego. Pani wykonuje pracę z dzieckiem bardzo dokładnie. Jest cierpliwa i widać efekty. Bardzo miła. Moja córka chętnie do niej przychodzi. Nie są to też wysokie koszty.

    1 2 Cytuj
  • 16 wrz 2016

    Hej, pobijam temat. Potrzebuję logopedy dla pięciolatki. Kogo teraz polecacie? :)

    Cytuj
  • 17 wrz 2016

    Polecam p.Kingę Turek Gabinet Dialog" w Trzemeśni pani ma bardzo duże doświadczenie dostosuje odpowiednia metodę do każdego dziecka my jesteśmy bardzo zadowoleni.

    4 2 Cytuj
  • 12 maj 2017

    Witam. Szukam dobrego logopedy dla 4-latka. Prosze o pomoc

    Cytuj
  • 15 maj 2017

    Naprawde nie ma dobrych logopedów w miescie? z pania Burtan nie moge sie skontaktowac, jest ktos jeszcze godny polecenia? pomóżcie

    Cytuj
  • 16 maj 2017

    Polecam Agnieszkę Szumiec - Centrum Mowy Myślenice,

    1 2 Cytuj
  • 20 maj 2017

    Nie ograniczaj się wyłącznie do Myślenic i okolic - aby znaleźć dobrego specjalistę, trzeba czasami udać się poza granice miasta. Fantastycznego logopedę można znaleźć w tym, warszawskim gabinecie: http://zajecialogopedyczne.pl/oferta-zajec-logopedycznych/

    5 Cytuj
  • Andrzej 20 maj 2017

    Jeszcze lepsi są w Las Vegas!
    mspanc.

    5 3 Cytuj
  • 5 lis 2018

    A czy ktoś może polecić takiego logopedę w Poznaniu?

    1 3 Cytuj

Odpowiedz