Forum » Myślenice

restauracja Włoska

  • 8 lut 2011

    witam forumowiczów
    chciałam zasięgnąć Waszej opini w temacie :
    Czy otworzenie restauracji włoskiej to dobry pomysł na biznes w naszej okolicy?Prosze o radę :)

    Cytuj
  • 8 lut 2011

    Hej Margaretka
    Ciężko powiedzieć...W Myślenicach powstaje co chwila knajpka za knajpką,budki z jedzeniem,restauracje,i masa innych punktów z jedzeniem.Wiadomo jest,że jeżeli ta restauracja będzie na prawdę ok,dobry wystrój,jedzenie,ceny,obsługa-to będzie mieć większe powodzenie,niż inne punkty z jedzeniem gdzie lokal lub obsługa pozostawia wiele do życzenia.Klienci stają się wybredni i dobrze,na rynku jest taka konkurencja że szok!

    Cytuj
  • 8 lut 2011

    Trekk nie jada w restauracjach, doraźnie fast foody lecz bardzo doraźnie. Po pierwsze ekonomia - trzeba uważać by lichej statystycznej polskiej płacy nie przejeść, po drugie - najbardziej pewne jedzonko na talerzu w domu. W latach 90-tych pod smażoną rybką można było odkryć świeżo podsmażoną muszkę...

    Cytuj
  • 9 lut 2011

    Bardzo lubię włoską kuchnię... ale wydaje mi się, że Myślenicki rynek, który od lat uważam za specyficzny żeby nie powiedzieć dziwny, może mieć problem tylko z kuchnią włoską. Obawiam się że konieczne byłoby połączenie z inną tak by dając większą możliwość wyboru zyskać klientów (np ona lubi włoską on nie... i już mogą mieć problem aby wybrać Twój lokal).
    Ale to tylko moje zdanie zwykłego zjadacza... :)

    Cytuj
  • 9 lut 2011

    Włoska kuchnia już jest w Myślenicach. In Vito serwuje włoską kuchnię, o ile się nie mylę także w Cydronie można dostać coś włoskiego i w Camorze też...

    Cytuj
  • 9 lut 2011

    Pomyśl o dowozie i dobrym menu (rozbudowanym) KAży z nas lubi co innego.

    Cytuj
  • 10 lut 2011

    dziękuję za odpowiedzi , restauracja nie byłaby w myślenicach tylko w okolicy i połaczylibyśmy kuchnię włoską z polską oraz z zestawami dla dzieci.

    Cytuj
  • 10 lut 2011

    Swoją drogą widziałam ulotkę nowej kawiarni - NINA - podobno otwierają w poniedziałek, ciekawe, czy będą mieli coś ciekawego, bo coś ostatnio nie ma gdzie na kawę wyskoczyć :)

    Cytuj
  • 10 lut 2011

    Gdzie ta NINA ma mieć swoją siedzibę ?

    Cytuj
  • 11 lut 2011

    Na Jagiellońskiej 5, niedaleko poczty.

    Cytuj
  • 11 lut 2011

    Moim zdaniem ciężko bedzie Ci sie utrzymać z samej kuchni włoskiej.Polacy jednak lubią staropolska kuchnię a "orient" tylko od czasu do czasu...

    Cytuj
  • 11 lut 2011

    kasiaaaa pisałam ,że łączymy kochnię włoską z polską , patrząc na konkurencyjne restauracje tylko z kuchnią staropolską , wprowadzamy troche śródziemnomorskich smaczków dla urozmaicenia :)

    Cytuj
  • 11 lut 2011

    Powiem tak...jeśli mam wydać 16 zł na makaron z sosem, a 18 na kotleta z kapustą to wybiorę to drugie:)
    Jeśli mam ochotę na makaron to gotuje sobie w domu, bo przecież każdy wie ze nie ma w tym nic skomplikowanego....10 minut i gotowe:)
    Mimo że często chodzę do restauracji na obiad to powiem szczerze że nie zdarzyło mi się jeszcze zamówić spaghetti czy lasagne...kotlety,bitki,rolady górą!:)ale to jest tylko moje zdanie..:)

    Cytuj
  • 11 lut 2011

    kotleta tez można zrobić w domu

    Cytuj
  • 11 lut 2011

    Faktem jest że ciężko czasem o smaczne pasty czy calzone...

    Cytuj
  • 11 lut 2011

    Ale wiecie czego na pewno brakuje w Myślenicach????

    Sałatkarni typu Chimera...mmm:)

    Kocham Chimerę i gdy tylko jestem w krakowie to nię mogę sie oprzec zeby tam wstąpić na sałatki z sosem czosnowym...mmmmmmmmmm:)

    Może zamiast wloskiej kuchni ktos wreszcie pomyśli o sałatkarni:) Będę pierwszym klientem!!!:)

    Cytuj
  • 11 lut 2011

    *żeby tam nie wstąpić
    :)

    Cytuj
  • 11 lut 2011

    do sałatek jakieś cciepłe przystawki :zapiekane bakłażany, pieczone ziemniaczki, tarta..........mmmmmmmmm slinka już mi cieknie...:)do tego koktail z truskawek lub selera....mmmm...

    Cytuj
  • 11 lut 2011

    Jejuuu jutro wstąpie do Chimery bo już nie mogę...:)

    Cytuj
  • 18 lut 2011

    i co z ta wloska restauracja ??

    Cytuj
  • 18 lut 2011

    otwósz kebaba !!!!!!

    Cytuj
  • 19 lut 2011

    Uważam że do każdego dania w restauracji włoskiej dodatkiem powinien być włos. Dawniej było to praktykowane w wielu restauracjach a i dziś się znajdzie. Osobiście jestem Polakiem i uwielbiam kuchnię polską wszelkie "chińczyki" "frutti di mare" i inne paskudztwa napawają mnie odrazą.

    Cytuj

Odpowiedz