Forum » Myślenice

RADIO ZET-y RMF-y KUMULACJE

  • 11 lut 2011

    witam co wiecie na ten temat, czy można w tym faktycznie wygrać, słyszeliście żeby ktoś w to wygrał jakiś znajomy znajomego, czy to wszystko to jedna wielka bujda, jedno jest pewne że telefonie i te właśnie radia zbijają na tym nie małą kasę

    Cytuj
  • 11 lut 2011

    a płacisz abonamet rtv??bo jesli nie to odrazu sobie odpuść..

    Cytuj
  • 11 lut 2011

    A co to ma wspólnego z Myślenicami????

    Cytuj
  • 11 lut 2011

    Oj coś mi 007 tetryczejesz;) Fale nie znają granic docierają nawet tu, gdzie Raba wartko płynie, otacza nas piękna przyroda, góry, lasy, a miejscowym żyje sie wspaniale. Jako że ogólnie nie mamy żadnych problemów, to możemy się zastanowić, grać czy nie grać.

    Cytuj
  • 11 lut 2011

    Jasne Cygnus, zaraz jak grzyby po deszczu w zakładce "Myślenice" zaczną powstawać tematy;
    "Czy można wygrać w Milionerach?" a może w "Lotto"? Ciekawym tematem dotyczącym Myślenic byłby temat "Myślenickie kolektury- w której wysłać żeby wygrać?" Już na samą myśl się cieszę Cygnus, bo może ktoś w końcu napisze w której wysłać i jakie liczby skreślić. ;)

    Cytuj
  • 11 lut 2011

    Noooo, nie podpuszczaj.....

    p.s. podałem Ci kiedyś nr. totolotka zapomniałem tylko napisać w której kolekturze. OK, to nastepnym razem.

    Cytuj
  • 11 lut 2011

    Nie obraźcie się, ale dla mnie tego typu zabawy są idiotyczne, to tylko kolejny łatwy sposób na wyciąganie kasy z kieszeni....

    Coś jak prawdopodobieństwo wygrania 6 w dużego lotka, chyba 1 do 14 000 000 000 - 14 mln kombinacji 6-cio elementowych ze zbioru 49-cio elementowego.

    Po pierwszych zajęciach ze statystyki przestałem grać w tego rodzaju gry losowe ;-)

    Ale nasz naród to łyka... kumulacje, reklamy, wygrane pobudzają wyobraźnię. No ale cuż, niektórzy wolą żyć nadzieją niż wziąć się do pracy..

    pozdrawiam.

    Cytuj
  • 11 lut 2011

    no cóż nie wiadomo jak to jest, nawet jeśli ktoś wygra to się do tego nie przyznaje bo jak to mówi boguś cupiał pieniądze lubią cisze..., także jest tak albo to jedna wielka bujda, już tyle było TYSIĄCE tych loterii a o ZWYCIĘZCACH ani widu ani słychu!!!

    Cytuj
  • 11 lut 2011

    Ja znam przypadek moich znajomych i wygrania przez nich samochodu WW w radiu RMF:) Ale trzeba mieć naprawdę FARTA!!!

    Cytuj
  • 11 lut 2011

    W Starej cegielni co rok można Opla wygrać ;)

    Cytuj
  • 11 lut 2011

    [quote=gość: kasiaaaa] a płacisz abonamet rtv??bo jesli nie to odrazu sobie odpuść.. [/quote]
    też słyszałem taką opinię ,że aby odebrać wygraną kasę trzeba opłacać abonament rtv, no ale co gdy ktoś nie ma radia ani telewizora w domu a był np. u znajomego, który abonament opłaca i słuchając radyjka wysłał sobie sms-a i wygrał? przecież na antenie nie podają,że warunkiem wygrania jest posiadanie radia tylko telefonu, żeby wysłać sms-a (uprzedzając innych nie każdy tel. ma wbudowane radio)

    Cytuj
  • 12 lut 2011

    jaro g, nie dramatyzuj, że nie wygrałeś. Po co mieliby oszukiwać? Myślisz, że nie stać ich dać Ci 100 000zł, skoro jeden SMS kosztuje 4zł czyli potrzebują 25000 smsów, a same Myślenice mają 18000 mieszkańców.
    Idąc dalej polska ma 18 mln mieszkańców, zatem do pokrycia kosztów potrzebują: 0,13% :-) Do tego dodaj sobie:
    - wzrost słuchalności,
    - wzrost kaski za reklamy w związku z tym powyższym,

    Dalej myślisz, że ktoś Cię chce oszukać? To jest tak pomyślane, że oni mają na tym x razy większe zyski, a Ty...musisz mieć poprostu statystycznego farta.
    Stąd się wzięły wszystkie głosowania w TV smsowe i bicie piany, że wybór należy do telewidza :-)
    Przekonałem?

    Cytuj
  • 15 lut 2011

    A ja znam kobietę (ba rodzinę) która wygrała Citroena C3 z osiedla ,kilka lat temu , a wysłała smsa w konkursie TVP. W Janie też można było wygrać auto , kto wie czy nawet nie ze 2 razy , tylko nie pamiętam jaka to marka była .
    Ponadto z tych większych wygranych to w dużym lotku 2 razy w Myślenicach 6tka padła (odpowiednio 1999 i 2000 rok po najniższej 1mil zł) , i chyba też ze 2 razy a na pewno raz 5 w express lotku w Sułkowicach ...

    1 Cytuj
  • 15 lut 2011

    Jeden z szcześliwców...ma teraz Jana w Myślenicach i w Dobczycach:-)
    Drugi...przewalił kasę na wycieczki teraz nie ma już nic...

    2 Cytuj

Odpowiedz