Forum » Myślenice

KIBICE WISŁY - łączmy się w sprawie Naszego Klubu

  • 11 lut 2011

    Jak dobrze wiecie, zmniejszają się szanse na budowy niezwykle potrzebnej nowej hali TS Wisła. Co na to kibice Wisły? Wszystko w Waszych rękach! Nie zignorujcie tej informacji!

    W związku z coraz gorszymi wiadomościami które w ostatnich dniach dostarczane są do nas zarówno z Kancelarii Prezydenta Miasta Krakowa jak i z Urzędu Marszałkowskiego dotyczącymi budowy hali Wisły, gorąco apelujemy do wszystkich kibiców Białej Gwiazdy którym dobro naszego klubu leży na sercu o włączenie się do naszej akcji.

    Od dnia dzisiejszego przez najbliższych 10 dni bardzo prosimy wszystkich zainteresowanych tematem budowy naszej hali oraz coraz gorętszym tematem przesunięcia środków unijnej dotacji na rzecz budowy hali w Czyżynach, o zadawanie Panu Prezydentowi oraz Panu Marszałkowi konstruktywnych pytań związanych z tematem budowyhali TS Wisła.

    Wszelkie pytania winny być zadawane w dwojaki sposób:

    - zarówno kierowane bezpośrednio na adres poczty internetowej Pana Prezydenta prezydent@um.krakow.pl , jak i na adres poczty internetowej Urzędu Marszałkowskiego urzad@malopolska.mw.gov.pl

    - za pomocą platformy internetowej Urzędu Miasta Krakowa (bezpośrednio do Prezydenta) , oraz platformy internetowej bezpośrednio do Marszałka .

    Zwracamy się do wszystkich kibiców którym leży na sercu dobro Białej Gwiazdy, aby potraktowali sprawę niezwykle poważnie i wysyłali e-maile oraz zapytania zarówno w jeden jak i w drugi w/w sposób. Pierwszy bowiem pokaże siłę prawdziwej Armii Białej Gwiazdy - zarówno Pan Prezydent jak i Pan Marszałek będą zapewne zdziwieni w poniedziałkowy poranek, kiedy zobaczą na swoich skrzynkach setki e-maili. Drugi natomiast to sposób bardzo formalny - zarówno tak w przypadku Urzędu Miasta Krakowa jak i Urzędu Marszałkowskiego urzędnicy wedle obowiązujących ich przepisów będą musieli odpowiedzieć na każde wysłane zapytanie.

    Mamy nadzieję iż w tak poważnym temacie jakim są polityczne zagrywki dotyczące przesunięcia funduszy unijnych - zabrania ich Towarzystwu Sportowemu Wisła Kraków, potrafimy się niezwykle zmobilizowac i po raz kolejny pokazać prawdziwe oblicze ARMII BIAŁEJ GWIAZDY. Pokażmy, że nie tylko władzom klubu ale i nam - kibicom, tak ważny temat nie jest obojętny!

    STOWARZYSZENIE KIBICÓW WISŁY KRAKÓW

    Treść listu:

    Jako kibic Wisły chciałbym usłyszeć jaka jest ostateczna decyzja w sprawie budowy nowej hali dla Towarzystwa Sportowego Wisła przy ul. Reymonta 22 oraz na jakiej podstwie środki Unijne PRZEKAZANE NA BUDOWĘ NOWEJ HALI TS WISŁA mają być przeznaczone na halę w Czyżynach? Dla mnie jest to po prostu nie pojęte czemu Pan Prezydent tak utrudnia funkcjonowanie takiego klubu jak Wisła ,która nie tylko promuje Kraków ale daje ogromne korzyści np. Turystyczne. Bardzo proszę o nie zlekceważenie tej wiadomości.

    Adres email prezydent@um.krakow.pl oraz urzad@malopolska.mw.gov.pl

    Źródło: http://www.wislakrakow.com/forum/showthread.php?p=1049762#post1049762

    Cytuj
  • 12 lut 2011

    Taaaak. Żeby potem Krakusy narzekały tak samo na halę Wisły jak Myśleniczanie na hale widowiskowo-sportowa...
    Wypowiem się w stylu 80% ludzi na tym forum: "Budujcie chodniki a nie hale! Budujcie szkoły a nie strzelnice! Budujcie karmniki dla sikorki pospolitej a nie alejki w parku!"
    ........

    Cytuj
  • 12 lut 2011

    Wypowiadaj sie w swoim imieniu. Ja jestem w 100% za budową tej hali bo wiem ze zostanie ona bardzo dobrze wykorzystana.
    Nawiaze do strzelnicy. Stac cie chodzic na taka strzelnice? uwazasz ze byla to dobra inwestycja? to dlaczego w tym momencie patrzac na glowna strone gmina ma problem ze znalezieniem funduszy na odbudowe zarabia?
    Krakow takiego problemu nie ma. A Wisla Krakow zasluguje calkowicie na ta dotacje.

    Cytuj
  • Marek 12 lut 2011

    :D, Krakow potrzebuje wielu hal - wiekszej na koncerty i imprezy masowe, mniejszych na koncerty mniejsze i imprezy nie do konca masowe i tych calkiem malych zeby sobie pobiegac za pilka czy uprawiac inne zboczenie...

    ...a czy bedzie to pod szyldem Wisly, Cracovii czy zupelnie baz szyldu to dla mnie znaczenia nie ma.

    Cytuj
  • 12 lut 2011

    i poco ta hala !! żeby kibole mieli się gdzie ustawiać na bójki !!

    Cytuj
  • 12 lut 2011

    Trzeba Majchorowskiego pytać jak buduje - głupi remont stadionu potrafi kosztować o wiele więcej niż wybudowanie od podstaw stadionu w Niemczech - wybraźcie sobie! Gdzieś był o tym w necie artykuł...

    Cytuj
  • 13 lut 2011

    CRACOVIA TO JEST POTĘGA

    Cytuj
  • 13 lut 2011

    Nie wiem czy w świetle Euro pan Majchrowski będzie sobie zawracał głowe przesuwaniem finansów unijnych na budowe hali Wisły. Nie wiadomo co będzie z Ukrainą a Kraków jest miastem rezerwowum na Euro. I cała infrastruktura leży,w Krakowie do pracy w dzień powszedni nie idzie dojechać a tu groźba rozgrywek coraz bliższa. Kibole gonią się po ulicach z nożami i niech mi nikt nie pisze, że to hooligani a nie prawdziwi kibice bo związki miedzy klubem a kibolami sa takie same jak miedzy polityka a mafią. Moim zdaniem pieniądze na takie hale powinny byc przeznaczone na walkę z przestępczościa stadionową jeśli kluby chcą sobie organizować rozgrywki ligowe a same nie potrafią na własnych smieciach zrobic porządku z debilami w kominiarkach.

    Cytuj
  • 13 lut 2011

    [quote=gość: !!!!!!!] i poco ta hala !! żeby kibole mieli się gdzie ustawiać na bójki !! [/quote]
    NO WŁASNIE! SŁUSZNE STWIERDZENIE! NIECH LEPIEJ DO KOŚCIOŁA PÓJDĄ.

    Cytuj
  • 13 lut 2011

    niech im wyremontuja hale tak jak odnowili stadion HUTNIKA na nic wiecej nie zaslugują!
    TYLKO HUTNIK I NIE LICZY SIE NIC...
    STROŃ OD BŁOŃŃŃŃŃŃŃŃŃŃŃŃŃŃŃŃŃŃŃŃŃŃŃŃŃŃŃŃŃŃŃŃ

    Cytuj
  • 13 lut 2011

    Co ma hutnik czy cracovia do stadionu Wisły ? Ja wysłałem maila. Pozdrawiam NORMALNYCH kibiców.

    Cytuj
  • 13 lut 2011

    :-)

    Cytuj
  • 15 lut 2011

    100% poparcia dla Wisły Kraków

    Cytuj

Odpowiedz