Forum » Myślenice

Pizzeria w myślenicach

  • 7 sty 2012

    A czy to ważne, jaki piec? Ciasto jest wspaniale wypieczone, mięciutkie. Polecam pizze z Wezuwiusza! :)

    2 8 Cytuj
  • 7 sty 2012

    gdzie ten wezuwiusz jest?

    1 2 Cytuj
  • 7 sty 2012

    Rzeczywiście pizza z Wezuwiusza jest smaczna i dobry pomysł z tą pizzą za dychę, tyle że minus za brak miejsca, niestety

    6 4 Cytuj
  • 7 sty 2012

    [quote=rockman] Rzeczywiście pizza z Wezuwiusza jest smaczna i dobry pomysł z tą pizzą za dychę, tyle że minus za brak miejsca, niestety [/quote]

    PIZZA ZA 10 JEST TAK DOBRA I ŚWIEŻA JAK KIEŁBASA ZA 6,99 JAK SŁONINA KOSZTUJE 9 ZŁ WIĘC O CZYM GATKA CHYBA ŻE KTOŚ LUBI JEŚĆ CENE A NIE DOBRY SMACZNY POSIŁEK nój znajomy kiedys robil taka pizze ale wszystko kupowal przeterminowane z hurtowni i nie ser tylko seropodobny produkt na samym oleju fuj jak wy możecie to jeść aż wstyd sie przyznawać ,że się tak chodzi czy zamawia to samo jest w legendario.to tak jak dobre jedzenie jest w spontiuszu ludzie zalośni jesteście sam syf,tam żadnych resztek nie wyrzucają tylko z powrotem do przetworzenia ziemniaki idą na kluski śląskie,kopytka nawet resztki surówki mieszają
    życzę smacznego dla bywalców wezuwiusza,legendario,karen,i spontiusza

    9 10 Cytuj
  • 7 sty 2012

    [quote=gość: betina] A czy to ważne, jaki piec? Ciasto jest wspaniale wypieczone, mięciutkie. Polecam pizze z Wezuwiusza! :) [/quote]
    oto prawdziwy koneser pizzy

    6 1 Cytuj
  • 8 sty 2012

    Gdzie jest Wezuwiusz? To ta ulica biegnąca do szpitala, zaczyna się od domu doktor A. Górnik.

    3 1 Cytuj
  • 8 sty 2012

    [quote=gość: revel] rockman napisał/a:Rzeczywiście pizza z Wezuwiusza jest smaczna i dobry pomysł z tą pizzą za dychę, tyle że minus za brak miejsca, niestety PIZZA ZA 10 JEST TAK DOBRA I ŚWIEŻA JAK KIEŁBASA ZA 6,99 JAK SŁONINA KOSZTUJE 9 ZŁ WIĘC O CZYM GATKA CHYBA ŻE KTOŚ LUBI JEŚĆ CENE A NIE DOBRY SMACZNY POSIŁEK nój znajomy kiedys robil taka pizze ale wszystko kupowal przeterminowane z hurtowni i nie ser tylko seropodobny produkt na samym oleju fuj jak wy możecie to jeść aż wstyd sie przyznawać ,że się tak chodzi czy zamawia to samo jest w legendario.to tak jak dobre jedzenie jest w spontiuszu ludzie zalośni jesteście sam syf,tam żadnych resztek nie wyrzucają tylko z powrotem do przetworzenia ziemniaki idą na kluski śląskie,kopytka nawet resztki surówki mieszają życzę smacznego dla bywalców wezuwiusza,legendario,karen,i spontiusza [/quote]

    Poopiram mam znajomego co pracował w karen zok co tam sie dzieje-to samo pewnie tutaj skoro pizzza po 10 zł

    1 4 Cytuj
  • 8 sty 2012

    każdy swoje chwali na forum nazwy pizzerii zmieniają się jak ministrowie w rządzie a na dobrą sprawę mało kto z sąsiednich miast i okolic potrafi trafić do konkretnej choćby z nazwy pizzerii a Myślenice za małe są na 300 pizzerii:)

    3 3 Cytuj
  • 8 sty 2012

    no widzita ludzie co dopiero -czasem zjem-napisał co napisał a tu pizzeria z Warszawy się na naszej "mieścinie cudownej" reklamuje.

    3 Cytuj
  • 8 sty 2012

    Legendario !

    3 5 Cytuj
  • 8 sty 2012

    Ale Karen Zok to nie Wezuwiusz. Nie wszędzie są takie olewusy, które nawet przygotowania gastronomicznego nie posiadają.

    2 1 Cytuj
  • 8 sty 2012

    Betina gdzieś poszła z Familiady ??? Najlepsza pizza to riga pieczarkowa z mikrofali.Na 3.5 minuty i ketchup tortex pikantny.Toli !

    5 2 Cytuj
  • 9 sty 2012

    [quote=rockman] Rzeczywiście pizza z Wezuwiusza jest smaczna i dobry pomysł z tą pizzą za dychę, tyle że minus za brak miejsca, niestety [/quote]
    Zgadzam się, dla mnie najlepsza pizza w mieście bo lubię dobrze wypieczone chrupiące ciasto i jest świetnie przyprawiona. Już wiele razy chwaliłam Wezuwiusza i nie zmienię zdania póki co.

    2 2 Cytuj
  • 22 sty 2012

    Wszyscy tak chwalą da grasso. Co polecacie stamtąd ?

    1 9 Cytuj
  • 23 sty 2012

    nic, szczerze

    7 4 Cytuj
  • 18 lut 2012

    Wszystkim amatorom Da Grasso życzę wiele radości podczas wchłaniania takiego... czegoś.

    http://www.wiocha.pl/458444,Pizzeria_Da_Grasso

    5 5 Cytuj
  • 18 lut 2012

    Klasycznie jakie MIASTO taka PIZZA :)

    6 1 Cytuj
  • 18 lut 2012

    @Maniek

    A skąd wiesz że to z Da Grasso? Przecież oni mają inne opakowania...

    4 3 Cytuj
  • 19 mar 2012

    Zamówiłem ostatnio pizze za prawie 30 dyszki w Da Grasso, ale niestety zawiodłem się po prostu mało składników już drugi raz mi się tak zdarzyło. Nie polecam zamawiać może na miejscu jest inaczej. Najlepsze pizzy są w Kraku. pzdr

    5 2 Cytuj
  • 20 mar 2012

    A gdzie robią dobre kartofle i zalewajkę?

    1 1 Cytuj
  • 7 kwi 2012

    No nareszcie w Italii remont!! Pizze Italia miała zawsze najlepszą w mieście ale syfiarski lokal odstraszał skutecznie. Mam nadzieje że wyremontują z gustem i że nię będzie tak jak ostatnimi czasy że ten sam chłopaczek kasował pieniądze a potem zabierał się do robienia pizzy.

    7 1 Cytuj
  • 7 kwi 2012

    [quote=gość: pizza italia] No nareszcie w Italii remont!! Pizze Italia miała zawsze najlepszą w mieście ale syfiarski lokal odstraszał skutecznie. Mam nadzieje że wyremontują z gustem i że nię będzie tak jak ostatnimi czasy że ten sam chłopaczek kasował pieniądze a potem zabierał się do robienia pizzy. [/quote]

    A czy tam napewno bedzie pizzeria Italia??

    Cytuj
  • 7 kwi 2012

    Na 100%

    1 3 Cytuj
  • 8 kwi 2012

    [quote=gość: memo] gość: pizza italia napisał/a: No nareszcie w Italii remont!! Pizze Italia miała zawsze najlepszą w mieście ale syfiarski lokal odstraszał skutecznie. Mam nadzieje że wyremontują z gustem i że nię będzie tak jak ostatnimi czasy że ten sam chłopaczek kasował pieniądze a potem zabierał się do robienia pizzy.

    A czy tam napewno bedzie pizzeria Italia?? [/quote]
    oni zbankrutowali i nie bedzie tam juz nic.

    3 3 Cytuj
  • 8 kwi 2012

    tylko dagrasso !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!i tylko w niedziele

    1 13 Cytuj

Odpowiedz