Forum » Myślenice

Zakład tapicerski / TAPICER

  • 14 lut 2011

    Czy ktoś zna jakiegoś tapicera lub zakład w Myślenicach ? Mam skórzany fotel do przetapicerowania  (nową skórę mam) Robota w zasadzie niewielka ale chciałbym by to zostało zrobione starannie. 

    1 Cytuj
  • adzygmunt 14 lut 2011

    Kamyczura Trzemeśnia wejdź i Google

    3 4 Cytuj
  • 14 lut 2011

    Naprzeciwko Górnego Jazu w takim białym domku mieszka tapicer p. Siedlecki

    4 Cytuj
  • 14 lut 2011

    a dokładniej Kamyczura Poręba jak już coś ;)

    3 Cytuj
  • adzygmunt 14 lut 2011

    Tak Poręba!

    3 Cytuj
  • 16 lut 2011

    Super tapicer,mieszka na zarabiu ul. Modrzewiowa 8. Pewny, solidny, mistrz w rzemiośle tapicerskim.
    Polecam !

    9 1 Cytuj
  • 16 lut 2011

    Myślę że gość koło legendario też zrobi to 100% profi. Ktoś może sie zastanowić, dlaczego go polecam? Bo znam jego robote i wiem że rodzinna tradycja jest kontynuowana na odpowiednim poziomie.

    1 3 Cytuj
  • 17 lut 2011

    [quote=cygnus] Myślę że gość koło legendario też zrobi to 100% profi. Ktoś może sie zastanowić, dlaczego go polecam? Bo znam jego robote i wiem że rodzinna tradycja jest kontynuowana na odpowiednim poziomie. [/quote]
    Może chcesz zobaczyć jego przeszycie na plandece którą mi zszywał, dobrze ze klejona wcześniej była. Argumentem wyjaśniającym było że maszyna się psuje.... A konia to ....

    3 3 Cytuj
  • 17 lut 2011

    Najtańszy jakiego znam jest Łukasz z Poręby. Z czystym sumieniem mogę polecić.

    4 5 Cytuj
  • 15 lut 2016

    Odświeżam temat, potrzebuję zmienić obicie narożnika szukam jakiegoś tapicera w okolicach Myślenic.

    3 Cytuj
  • 15 lut 2016
    Miś Grizli napisał/a:

    Odświeżam temat, potrzebuję zmienić obicie narożnika szukam jakiegoś tapicera w okolicach Myślenic.

    Przesłałam Ci na priv nr telefonu.

    2 Cytuj
  • 20 mar 2018

    Witam, poleci ktoś tapicera do obicia fotela ?

    2 1 Cytuj
  • 30 cze 2018

    Witam poszukuję tapicera, potrzebuję zmienić obicie sofy.

    3 Cytuj
  • Beata 15 lis 2018

    Szukam stolarza/tapicera, który odnowi 2 fotele. Do wymiany gąbka i tapicerka, konstrukcja drewniana do wyczyszczenia i pomalowania.

    Cytuj
  • 15 lis 2018

    B666, wysłałem Ci wiadomość.

    Cytuj
  • Beata Lisek 17 kwi 2019

    A gdzie kupujecie materiały tapicerskie? Szukam jakieś dobrej hurtowni. Może być online,

    Cytuj
  • 5 maj 2019

    Witam! Proszę o namiary do jakiegoś dobrego tapicera. Potrzebuję odświeżyć dwa fotele.

    Cytuj
  • 12 lut 2020

    Poleci ktoś tapicera na terenie Myślenic?

    Cytuj

Odpowiedz