Forum » Myślenice

SKLEPY w Myślenicach: opinie gdzie i co kupić?

  • 23 mar 2015

    W Mrówce dużo praktycznych rzeczy, ale kasjerki do wymiany szczególnie Pani Agnieszka -taka z krótkimi włosami-powinna trochę zwiększyć obroty to nie było by takich kolejek. Zdziwiło mnie że załoga to większość starszych osób.

    9 17 Cytuj
  • 23 mar 2015
    użytkownik34 napisał/a:

    W Mrówce dużo praktycznych rzeczy, ale kasjerki do wymiany szczególnie Pani Agnieszka -taka z krótkimi włosami-powinna trochę zwiększyć obroty to nie było by takich kolejek. Zdziwiło mnie że załoga to większość starszych osób.

    Kiedyś też będziesz stary i też będziesz potrzebował pieniędzy na życie.
    Wtedy taki młody gówniarz jak Ty teraz napisze że takie stare osoby nie powinny mieć szansy do uczciwiej pracy.

    35 5 Cytuj
  • 23 mar 2015
    knuper napisał/a:

    Kupował coś ktoś albo dokonywał jakiś napraw w warsztacie AGRO-BUD na ul. Kazimierza Wielkiego? Szukam jakiegoś warsztatu gdzie kupię trochę części i znalazłem na https://www.motointegrator.pl/ - zawsze jak czegoś potrzebuję to tam zagładam i znalazłem kilka serwisów w Myślenicach - ten jest najbliżej, ale nie słyszałem o nim nic :/ może ktoś coś wie?

    Agro Bud nie mam dobrych doswiadczen. Kto siedzi troche w temacie ten wie...

    3 1 Cytuj
  • 23 mar 2015

    mrówka dla naiwnych, plak do samochodu po 24zł, w "normalnych" sklepach jest po 14

    afgan napisał/a:

    Kiedyś też będziesz stary i też będziesz potrzebował pieniędzy na życie.
    Wtedy taki młody gówniarz jak Ty teraz napisze że takie stare osoby nie powinny mieć szansy do uczciwiej pracy.

    oj afgan młody gówniarz to raczej ty jesteś i to tak młody, że jeszcze nie rozumiesz tekstu pisanego, kogoś zdziwiło, że większość załogi to starsze osoby bo w takich kolosach to raczej widuje się młodych pracowników,{ i za to można mrówkę pochwalić ( jeszcze żeby dobrze płacili i nie gnoili pracowników)}, nikt nie pisał, że "staruchy" nie nadają się do uczciwej roboty, to żeś już sam dopowiedział

    12 8 Cytuj
  • 23 mar 2015
    oportunista napisał/a:

    mrówka dla naiwnych, plak do samochodu po 24zł, w "normalnych" sklepach jest po 14
    oj afgan młody gówniarz to raczej ty jesteś i to tak młody, że jeszcze nie rozumiesz tekstu pisanego, kogoś zdziwiło, że większość załogi to starsze osoby bo w takich kolosach to raczej widuje się młodych pracowników,{ i za to można mrówkę pochwalić ( jeszcze żeby dobrze płacili i nie gnoili pracowników)}, nikt nie pisał, że "staruchy" nie nadają się do uczciwej roboty, to żeś już sam dopowiedział

    Ja bym tak szybko Mrówki nie chwaliła za zatrudnianie lekko starszej kadry, pewnie aktualnie Urząd Pracy dysponuje sporymi dotacjami na zatrudnienie osób w kategorii 40, 50+. Kto kiedykolwiek starał się o jakąkolwiek dotacje z UP ten wie, że kobiety powracające po urlopach wychowawczych plus osoby po 50-tce są zawsze pewniakami na które UP "daje kase" aby wyposażyć dla takiego pracownika stanowisko pracy, staż itp.

    12 3 Cytuj
  • 24 mar 2015
    afgan napisał/a:

    Kiedyś też będziesz stary i też będziesz potrzebował pieniędzy na życie.
    Wtedy taki młody gówniarz jak Ty teraz napisze że takie stare osoby nie powinny mieć szansy do uczciwiej pracy.

    AFGAN prosze mnie nie obrażać, bo ja tylko napisałam swoje spostrzeżenia. Nie obrażam nikogo , a twoja inteligencja świadczy tylko o Tobie.
    A jeśli pracujesz w Mrówce to tylko im pozazdrościć bezczelnego pracownika!!!

    8 6 Cytuj
  • Andrzej 24 mar 2015

    A propos pracowników w Mrówce...
    Trochę im wiedzy i kompetencji brakuje, widać, że niektórzy zaczynają swoją przygodę w danych działach.
    Miejmy nadzieję, że z czasem będzie lepiej.

    11 6 Cytuj
  • 24 mar 2015

    Dajcie Tym ludziom spokojnie popracować.
    Endrju - z czasem nabiorą tej wiedzy i kompetencji jak każdy z nas.

    24 3 Cytuj
  • 25 mar 2015

    No ... lekko nie na temat. Skupcie się na swojej robocie.

    5 3 Cytuj
  • 27 mar 2015

    Witam

    Wie ktoś gdzie w myślenicach można kupić zapalniczkę na benzynę?

    1 Cytuj
  • 27 mar 2015
    krzy42 napisał/a:

    Witam

    Wie ktoś gdzie w myślenicach można kupić zapalniczkę na benzynę?

    Chyba widziałem takie u zegarmistrza, koło Kurdesza.

    5 1 Cytuj
  • Viki 28 mar 2015

    Teraz na inny temat.Chciałam napisać o pewnej Pani zastępcy NIBY kierownika sklepu Biedronka w Biertowicach o TOTALNA porażka nie dość ze jest bezczelna traktuje pracowników jakby była jakąś lepsza a nawet nie umie policzyc bilonów w kasetce wymaga od pracowników zeby umieli w 3 dni kody których jest z 200 a sama wchodząc na kase nie wie podstawowego !!! Porażka no totalna porażka ja nie wiem skąd sie biorą takie ludzie nie sztuka wymalować pazury i prostować kłaki idąc do pracy i zgrywać sie jakby była kimś lepsza Odradzam przyjęcia sie tam do pracy.Pozdrawiam pracowników z Biedronki :)

    14 5 Cytuj
  • Andrzej 28 mar 2015
    viki198926 napisał/a:

    nie sztuka wymalować pazury i prostować kłaki idąc do pracy i zgrywać sie jakby była kimś lepsza

    Ale widzę, że sztuką niedostępną dla ciebie są tajniki interpunkcji a i z pisaniem po polsku jesteś bardziej na bakier ode mnie.

    8 9 Cytuj
  • 28 mar 2015
    Endrju napisał/a:

    Ale widzę, że sztuką niedostępną dla ciebie są tajniki interpunkcji a i z pisaniem po polsku jesteś bardziej na bakier ode mnie.

    Ciebie piszemy z dużej litery.

    11 7 Cytuj
  • Viki 28 mar 2015

    Dziękuję malinko za poparcie :)

    5 4 Cytuj
  • Andrzej 29 mar 2015
    malina napisał/a:

    Ciebie piszemy z dużej litery.

    Wszystko zależy od intencji. Zresztą czytasz moje posty i wiesz, że z reguły używam form grzecznościowych. Nie pomyślałaś, że mogłem użyć małej litery intencjonalne?

    7 7 Cytuj
  • Viki 29 mar 2015

    Jak chcesz uczyć tutaj Języka Polskiego to pomyliłeś miejsca każdy pisze jak sie mu podoba ....

    5 9 Cytuj
  • 31 mar 2015
    Endrju napisał/a:

    Wszystko zależy od intencji. Zresztą czytasz moje posty i wiesz, że z reguły używam form grzecznościowych. Nie pomyślałaś, że mogłem użyć małej litery intencjonalne?

    A no pomyślałam, też czasem mam ochotę tak zrobić ale się powstrzymuję Ty też powinieneś tak zrobić, szczególnie jak kogoś upominasz.

    6 3 Cytuj
  • Andrzej 31 mar 2015

    Obiecuję poprawę.
    EOT.

    3 4 Cytuj
  • 1 kwi 2015

    Gdzie w Myślenicach można kupić białe komunijne buty dla chłopca?

    3 1 Cytuj
  • Viki 8 kwi 2015

    Gdzie można kupić ładna sukienke na wesele w Myślenicach?

    2 1 Cytuj
  • 13 kwi 2015

    kto w Myslenicach lub okolicy odkreci przy felgach sruby zlodziejki brak nasadki?

    Cytuj
  • 13 kwi 2015
    piotrek2 napisał/a:

    kto w Myslenicach lub okolicy odkreci przy felgach sruby zlodziejki brak nasadki?

    Na parkingu czy w domu... :-P

    1 Cytuj
  • 14 kwi 2015

    Gdzie w okolicach Myślenic (mogą być okoliczne miejscowości) można kupić drzewka, krzewy i kwiaty do ogrodu. Zależy mi na dobrej jakości i przystępnej cenie - jak wszystkim:D

    1 Cytuj
  • 15 kwi 2015

    Amarylis w Osieczanach bardzo duży wybór co do ceny to nie wie jak się ma do innych ogrodów.

    2 1 Cytuj

Odpowiedz