Forum » Myślenice

SKLEPY w Myślenicach: opinie gdzie i co kupić?

  • 17 lis 2010

    Mnie też szlag trafia na widok tych obeschniętych wędlin w Cegielni, ale za to w Janie w Dobczycach wędliny kroją na poczekaniu i na dodatek te same wędliny są o 2-3 zł/kg tańsze niż w Cegielni. Czyli co? Droższe i gorsze...
    NIECH ŻYJE BIEDRONKA...

    Cytuj
  • 18 lis 2010

    Najgorsze jest to, że Panie dokładają tę wędlinę cały czas na górę, zatem to co jest niżej... mniam mniam mniam. Mam nadzieję, że Jan przeczyta to i ruszy po rozum do głowy! Wogóle to ciekaw jest czy z punktu widzenia sanepidu to jest OK, skoro nie ma gwarancji, że wędlina pokrojona "schodzi" na bieżąco?

    Co do Biedronki, to byłbym ostrożny. Mnóstwo rzeczy tam jest made in china. Dobiło mnie jak kiedyś na filetach rybnych już w drodze do kasy znalazłem....Wyprodukowano w R.P.C... Ryby z Chin-nie ma mowy!

    Cytuj
  • 18 lis 2010

    adzygmunt, sorki chyba faktycznie nie złapałem twego wątku i odebrałem że bronisz Carrefoura, strasząc konsekwencjami prawnymi:-). Przepraszam opacznie zrozumiałem :-)

    Życiem nie jestem styrany, tylko życiem doświadczony:-) W sieci nie ma animowości i trzeba uważać co się pisze ważąc słowa zwłaszcza na forum - to odnośnie moich zagmatwanych wypowiedzi;-) w innych tematach.

    Cytuj
  • adzygmunt 18 lis 2010

    Mnie już parę razy namierzono. Lecz co im z tego? I tak publicznie wykorzystać danych nie mogą, bo jest ochrona danych osobowych.
    No chyba żeby opony czy szyby... pisałem o tym w którymś z wątków.
    Ja uważam bardzo by pisać prawdę. I umieć to udowodnić. Bo czy anonimowo czy na "żywo", to za swoje słowo zawsze trzeba "dać głowę". Uf!!!
    A opony i szyby, to przenośnia, wybiją czy ma się rację czy nie. Ot zwykła mściwość. To znam z autopsji.
    Zadowolony jestem, że się do...pisaliśmy, bez mordobicia!

    Cytuj
  • 19 lis 2010

    NIECH ZYJE KIEŁBASA ,MIĘSO I KROJONE WEDLINY!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ludzie czy na tym forum nie mozna popytac o coś innego niz problemy w sklepach spożywczych???

    Cytuj
  • 19 lis 2010

    [quote]NIECH ZYJE KIEŁBASA ,MIĘSO I KROJONE WEDLINY!!!!!!!!!!!!!!!!!
    ludzie czy na tym forum nie mozna popytac o coś innego niz problemy w sklepach spożywczych???
    [/quote]
    Musisz wyjść piętro wyżej, to będziesz mieć inne tematy :-) Kliknij sobie u góry postu napis Myślenice lub Forum :-)))))))))))

    Cytuj
  • 21 lis 2010

    halo,halo,a co sądzicie o sklepie dziecięcym koło bramy magistrackiej??

    Cytuj
  • 22 lis 2010

    Chciałbym dodać kilka dobrych słów o Biedronce w Myślenicach. Mieszkałem wcześniej w Krakowie i powiem szczerze, że Biedrona z MC bije na głowę inne jakie odwiedziłem. Czysto, dobry towar, zawsze jak kupuje to jest wszystko świeże. (No może warzywa czasem są lekko zwiędnięte). A na terenie Myślenic to najlepszy sklep spożywczy, na drugim miejscu dałbym Cegielnię - jak dla mnie bardzo dobry sklep. I tylko w Cegielni znalazła się odważna pani ekspedientka, która przepuściła w kolejce moją ciężarną żonę - BRAWO.

    Cytuj
  • 22 lis 2010

    ładne sukienki na 100dniówki najpewniej w kolekcji jesień/zima w Zarze :)

    Cytuj
  • 22 lis 2010

    a mnie rozdarte ryjki za nic w zasadzie.
    w pewnej firmie na k.wielkiego rozdarta mordka wlasciciela co Defro sprzedaje!!!

    Cytuj
  • 22 lis 2010

    a co sądzicie o firmie reklamowej DAR(kiedyś na średniawskiego) teraz na kazimierza Wielkiego, to co tam sie dzieje to przechodzi ludzkie pojęcie, zero profesjonalizmu, szef cwaniak , podchodzą do klijentów z łaską są beszczelni , i to ma być dobra agencja reklamowa? wstyd! nie polecam! każda innya tylko nie tam

    Cytuj
  • 22 lis 2010

    a co babuleńko, z konkurencji jesteś ? ;-)

    Cytuj
  • 22 lis 2010

    [quote]a co sądzicie o firmie reklamowej DAR(kiedyś na średniawskiego) teraz na kazimierza Wielkiego, to co tam sie dzieje to przechodzi ludzkie pojęcie, zero profesjonalizmu, szef cwaniak , podchodzą do klijentów z łaską są beszczelni , i to ma być dobra agencja reklamowa? wstyd! nie polecam! każda innya tylko nie tam[/quote]

    Heh, a co znaczy beszczelni? :D

    Cytuj
  • 23 lis 2010

    Jeśli chodzi o Carrefour w Osieczanach to nie tylko na stanowisku wędlin była swietna obsługa dziewczynki usmiechniete zawsze bylo mozna z nimi porozmawiac mam nadzieje ze otworzy sie jeszcze tam sklep i zostanie ta sama ekipa co była.tesknimy za wami....

    Cytuj
  • 23 lis 2010

    Oj zgodze się z Tobą. Takiej obsługi jak była w Carrfour w Osieczanach nie ma nigdzie.Dziewczyny zawsze chętnie pomogły doradziły. A jeżeli chodzi o mięso to ja zawsze kupiłem świeże a nie płukane. Brakuje mi tego sklepu i miłych sympatycznych pań!

    Cytuj
  • 23 lis 2010

    Oj widze ze nie tylko ja tam robiłem zakupy...swietna obsługa zawsze chętnie sie tam wybierałem i moja zona duzy wybor towaru, bylo w czym wybrać i to było najważniejsze popieram wyzej opinie naprawde brakuje tego sklepu myśle ze w nie długim czasie tam znow zrobimy zakupy...Oczywiscie duzo sie zawdzięcza Panu Pieterwasowi fajna ekipe zatrudnił tylko szkoda ze tak krotko to trwało

    Cytuj
  • 23 lis 2010

    Widze że mam pokrewną dusze. Zawsze się zastanawiałam jak Pan Darek zebrał taką fajną obsługe. Chodzi mi o dziewczyny z Carrefour w Osieczanach.Denerwują mnie tylko plotki na temat długów pana Pieterwasa. Ludzie zajmijcie się swoim życie a nie domysłami i plotkami. Bo tak naprawde nikt nie wie jakie sklep miał obrót itd. Więc nie oczerniajcie innych! Każdy ma prawo żyć swoim życiem. A z tego co wiem dziewczyny chwaliły sobie tam prace!

    Cytuj
  • 23 lis 2010

    To ja coś o sklepie dla facetów, fajny sklep z garniturami to BYTOMOUTLET na Słowackiego, bardzo miła obsługa, duży wybór i przystępna cena

    Cytuj
  • 25 lis 2010

    Mega plus dla Starej Cegielni - jedyny sklep, w którym kasjerka przepuściła w kolejce moją żonę w ciąży.

    Cytuj
  • 25 lis 2010

    Niestety od dziewczyn wiem iż pan Pieterwas rozwiazał umowę najmu na lokal. Więc nie zobaczymy już dziewczyn w tej samej ekipie.

    Cytuj
  • 27 lis 2010

    Nie rozumiem jednego ludzie tak narzekali na Carrefour w Osieczanach a teraz sie modlą zeby go znowu otwarli chyba sie przekonali ze tylko tam bylo mozna zrobic normalne zakupy....pozdrawiam wszystkich:)

    Cytuj
  • 3 gru 2010

    dzisiaj kupowałam rajstopy na Reja, nie pamiętam jak sklep się nazywa , jest niedaleko rynku, zaraz przed tym drewnianym kioskiem. Kiedy zadawałam pani pytanie to zamiast odpowiadać tylko na mnie patrzyła. To nie były skomplikowane pytania, takie w stylu - czy te rajstopy są z lycrą... dziwne to było. I jeszcze na reja w sklepie odzieżowym chciałam wziąć kilka swetrów do mierzenia. Pani wzięła je ode mnie, powiedziała: ten i tak za mały, ten brzydki, ten nie pasuje - i oddała połowę. Jak powiedziałam, że mimo wszytko chciałabym zmierzyć, to mówi, że już jest zmęczona, bo ma dzisiaj tyyyle klientów... no co to ma być... :|

    Cytuj
  • 3 gru 2010

    w Janie kupowałam wczoraj mleczko kokosowe. Sięgnęłam na półkę, wzięłam pierwsze, patrzę na datę ważności, a ono przeterminowane o... uwaga...dwa lata! Nie, nie była to data produkcji. Data produkcji była inna, a to była data ważności. Co więcej wszystkie na półce były przeterminowane oprócz tylko JEDNEJ puszki.

    Cytuj
  • 3 gru 2010

    Dziś szukałam butów w naszym pięknym miasteczku i śmieszyła mnie jedna rzecz .W każdym no prawie w każdym sklepie gdzie tylko klient wszedł , Pani zaraz szła za klientem trzymając w ręku mopa i wszystko za nim wycierała.Aż miło chodzić po takim sklepie .Zamiast doradzić i poczekać aż klient oglądnie , może kupi i wyjdzie!To po prostu jest wyganiany i to jeszcze mopem.hehe

    Cytuj
  • 6 gru 2010

    [quote=rosomak] Mega plus dla Starej Cegielni - jedyny sklep, w którym kasjerka przepuściła w kolejce moją żonę w ciąży. [/quote]

    Może i za to plus ale duży minus za inne ceny na półkach a inne przy kasie!!!

    Cytuj

Odpowiedz