Forum » Myślenice

Regulamin forum

  • 22 lut 2011

    Nie wiem jak inni, ale ja wolę temat: Biedronka, Da Grassso, Cegielnia, a nie ogónikowe tematy Sklepy w Myślenicach. Wątek będzie miał niedługo 100 zakladek i co, mam całość przeczytać, żeby znaleźć coś o Biedronce?
    To jest forum Myślenice, zatem nie ma znowu tak dużo możliwości co od sklepów czy też pizzerii. Przede wszystkim ma służyć ludziom z Myślenic i okolic.

    Cytuj
  • 23 lut 2011

    Zgadzam się z marko. Nie rozumiem dlaczego Redakcja ciegle usuwa tematy .Jesli nawet to robi to dlaczego pozostawiła temat " rzez drzew" mimo ze istnieje też temat o wycince drzew...?????widac ze jest tu ktos mało konsekwentny...
    Ja tez kiedyś załozyłam temat i zaraz był usuniety....
    jak nie redakacja usunie temat to Myśleniczanin007 poucza i karci na każdym kroku..:/

    Cytuj
  • 23 lut 2011

    Akurat temat o Biedronce mnie osobiscie interesował poniewaz Biedronka ma swoje własne produkty ktorych ja nie znam i chcialam sie dowiedziec co warto tam kupic a czym nie zawracac sobie glowy....No ale neistety mimo ze temat cieszył się zainteresowaniem, został usuniety :/
    Tak sie zastanawiam dla kogo jest to forum??Czy to forum ma jakies ograniczenia dot. ilosci tematów??Bo jesli nie to nie rozuemiem dlaczego sporo tematów jest usuwanych??

    Droga Redakcji Nie decydujcie za nas , co ma nas interesowac a co nie powinno, co mamy pisać a nie pisać,w koncu to chyba my tworzymy to forum,tak czy nie???Tak przynajmniej powinno być....:/

    Cytuj
  • 23 lut 2011

    http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/472718,biedronka_wygryza_rywali_w_calym_kraju_ma_juz_1600_sklepow.html

    Bardzo ciekawy art. o biedronce.

    Wygląda na to, że za parę lat będziemy mieli same dyskonty..... dla biedniejszych, oraz kilka ekskluzywnych marketów z produktami wysokiej jakości (typu Alma).

    Cytuj
  • 23 lut 2011

    Marko już samo to że ten temat zaczynasz w kategorii Myślenice, świadczy o tym że nie masz zbyt bladego pojęcia o zasadach na forum...
    Czy wg Ciebie pisać można tylko o pizzeriach czy contentach? Ile w okolicy jest podmiotów gospodarczych? Może załóżmy każdemu z osobna bo dlaczego ktoś miałby być poszkodowany?
    Zacznijmy może od któregoś kiosku? Jest ich sporo a przecież warto by się nie mieszały, dla każdego osobny wątek?

    Cytuj
  • 23 lut 2011

    userman
    Twoja wypowiedź, to przykład WYOLBRZYMIANIA. Myślenie to nie Kraków, żeby sklepów było nie wiadomo ile. Zresztą, nie popadajmy w paranoję, że o każdym sklepie w Myślenicach będą wątki.
    Może przytoczysz mi te ZASADY forum? Chętnie bym je poznał. Niezbyt grzecznie jest pisać, że ktoś nie ma o czymś pojęcia, tylko dlatego, że ma inne zdanie.
    Ja nie napisałem TAK MA BYĆ I JUŻ. Niech się inni wypowiedzą i zobaczymy kto jest ZA, a kto PRZECIW. Proste?

    Cytuj
  • 23 lut 2011

    a czy wiecie ze ma byc druga biedronka na miejscu dawnej mleczarni:?

    Cytuj
  • 23 lut 2011

    Co Wy wszyscy z tą Biedroną...

    Cytuj
  • 24 lut 2011

    [quote=marko] userman
    Może przytoczysz mi te ZASADY forum? Chętnie bym je poznał. Niezbyt grzecznie jest pisać, że ktoś nie ma o czymś pojęcia, tylko dlatego, że ma inne zdanie.
    [/quote]

    Nie wiem jak można przeoczyć zakładkę na pierwszej stronie, jednak z litości zrobię to jeszcze raz. Proszę bardzo;
    http://forum.miasto-info.pl/regulamin/3,regulamin.html

    Cytuj
  • 24 lut 2011

    Mam pytanie....dlaczego temat o oszczedzaniu pozostał na forum??
    Z moich obserwacji wszytskie tematy ktore nie miały nic wspolnego z miastem Myślenice były szybko usuwane.???

    Oczywiscie ja osoabiscie jestem za tym zeby takich tematów nie kasować bo ilez można czytać o złych pracodawcach, złym burmistrzu, ilosci wycietych drzew w parku i o beznajdziejnych sprzedawcach???Mam jedynie prosbe aby Redakcja się okresliła bo to troche niesprawiedliwe ze temat o oszczedzaniu zostaje a inne zostały skasowane....

    Cytuj
  • 24 lut 2011

    [quote=Mysleniczanin007] marko napisał/a:userman Może przytoczysz mi te ZASADY forum? Chętnie bym je poznał. Niezbyt grzecznie jest pisać, że ktoś nie ma o czymś pojęcia, tylko dlatego, że ma inne zdanie.Nie wiem jak można przeoczyć zakładkę na pierwszej stronie, jednak z litości zrobię to jeszcze raz. Proszę bardzo;http://forum.miasto-info.pl/regulamin/3,regulamin.html [/quote]

    Chciałeś być zabawny? A czytałeś ten regulamin? Jest tam coś o tym, że nie wolno przekraczać pewnego poziomu szczegółowości?
    9. Usuwane będą tematy i posty zamieszczone kilka razy. Nie ma potrzeby zakładania kilku wątków na ten sam temat.
    To nie ma nic wspólnego z tym o czym piszę wyżej.

    Cytuj
  • 25 lut 2011

    Dlatego to JA jestem niepoważny i sie czepiam. :D

    Cytuj

Odpowiedz