Forum » Myślenice

Koszmarny wyjazd z parkingu spod CEGIELNI

  • 27 lut 2011

    [quote=gość: aha] mikaW takim razie jeszcze jeden argument. Każdy parking, gdziekolwiek jest ma oznaczone miejsca parkingowe (jakby ktoś nie wiedział białe linie). Właśnie na dolnym parkingu przy Janie, te miejsca są namalowane TYLKO pod budynkami, środkiem przebiega ciągła linia dla pieszych. Dlatego nadal uważam, że to tylko wygodnictwo ludzkie powoduje zarówno tłok jak i problemy z wyjazdem. [/quote]

    ZGADZAM SIĘ W 100 % !!!!

    Cytuj
  • 27 lut 2011

    [quote=gość: rafi] A ja mam gdzieś Jana i inne hipermarkety! POLECAM sklepik znajdujący się koło piekarni sidor, taki malutki na rogu, zawsze bez kolejki i szybko sie kupi , zaparkowac tez jest gdzie, chodźcie tam i nie bedzie żadnego problemu! Plus jeszcze taki że sie nie nachodzicie! [/quote]
    i tam kupicie przeterminowane śledzie polecam

    Cytuj
  • 7 mar 2011

    Mika wyraziła swoją opinię, jako klient i została zrugana - no brawo. jak bym był właścicielem Jana to pewnie bym jej podziękował bo najlepsze informacje rynkowe spływają właśnie od klientów. Ale nie ... trzeba ją zbluzgać bo przecież chociażbyśmy nie mieli racji to paszcze trzeba otworzyć ...

    Cytuj
  • 7 mar 2011

    Zgadzam sie z Miką ten dolny parking jest okropny. Już 2 razy mi się zdarzyło, że Kierowcy poruszający się po parkingu swoimi samochodami myślą, że są Panami i władcami, że im wolno wszystko i nie czują potrzeby aby obejrzeć się na boki czy ktoś jedzie albo idzie. Dwa razy właśnie taki "pan i władca" by we mnie wjechał, dobrze że miałam oczy i uszy szeroko otwarte. A co jeszcze później taki "pan i władca" swoim grymasem na twarzy i wymachiwaniem rękami mówi, że przecież on dobrze jechał, no tak bo to przecież kobiety nie umieją jeździć. Już dla świętego spokoju wybieram ten górny parking, ale to nie znaczy, że akceptuję zasady (albo właśnie ich brak) panujące na dolnym. Moim zdaniem należałoby określić kierunek w którym należy się poruszać i kto ma pierwszeństwo.

    Cytuj
  • 7 mar 2011

    [quote=gość: aha] mikaW takim razie jeszcze jeden argument. Każdy parking, gdziekolwiek jest ma oznaczone miejsca parkingowe (jakby ktoś nie wiedział białe linie). Właśnie na dolnym parkingu przy Janie, te miejsca są namalowane TYLKO pod budynkami, środkiem przebiega ciągła linia dla pieszych. Dlatego nadal uważam, że to tylko wygodnictwo ludzkie powoduje zarówno tłok jak i problemy z wyjazdem. [/quote]

    TO JEST PROBLEM TŁOKU NASI KIEROWCY NIE WIEDZĄ CO ZNACZĄ CIĄGŁE BIAŁE LINIE - TO NIE JEST MIEJSCE DO PARKOWANIA !!!!!!

    Cytuj

Odpowiedz