Forum » Myślenice

ZAGINIONE/ZNALEZIONE/POTRZEBUJĄCE POMOCY ZWIERZĘTA

  • 15 lut 2013

    Ja też go dziś widziałem pod kefirkiem około godziny 18

    Cytuj
  • 16 lut 2013

    Też widziałam go ok 19 w okolicy ronda , szedł ul. Słowackiego w stronę zakopianki próbowałam go złapać ale ucieka :(

    Cytuj
  • 17 lut 2013

    oj bardzo ładny piesek ale zagubiony, szkoda go! ;(

    Cytuj
  • Agnieszka 21 lut 2013

    Czarny labrador z czerwoną obrożą właśnie biega przy hali sportowej na Zarabiu,

    Cytuj
  • 2 mar 2013

    ZAGINĄŁ
    OWCZAREK NIMIECKI "AXEL" W OKOLICACH GÓRNEGO PRZEDMIESCIA-BYSINY (GÓRA DALIN) WSZELKIE INFORMACJE NA TEMAT ZGUBY PROSZE KIEROWAC 693-091-182
    JESLI MOZESZ PRZESLIJ TA WIADOMOSC DALEJ MOZE POMOZE TO W JEGO ODNALEZIENIU- - -
    To ogłoszenie z FB, nie każdy posiada wiec jeszcze tu zostało popytać. Szukamy pięknego futra Axla, pies jest mocnokościsty, podpalany z piękną czarną maską. Jako ze nie ma go juz parę dni , pewnie siedzi u kogos w ogrodzie nie wiedzac ze tyle ludzi go szuka, albo ktoś go ukradł bo z własnego doświadczenia wiem że są ludzie którzy tylko patrzą na okazje by młody, piękny pies został bez nadzoru....Więc szukamu wszędzie, jak tylko znajdzie się jakiś ślad- dzwonimy do kolegi, każdy dzień bez rezultatu oddala moment znalezienia psa. Panu i jego ON-kowi życzę szybkiego spotkania

    2 Cytuj
  • 4 mar 2013

    Znaleziono psa. Prawdopodobnie jest to york. Czysty i zadbany. Bardzo sympatyczny. Szedł za nami od ulicy Batorego. Ewentualnych właścicieli proszę o kontakt

    http://ogloszenia.miasto-info.pl/inne/8441,znaleziono-psa.html
    link ze zdjęciem psa

    Cytuj
  • 4 mar 2013

    telefon kontaktowy 535 897 657

    Cytuj
  • Piotr Florek 17 mar 2013

    Wczoraj (16.03) około godziny 11 zaginął pies. Wabi się Awgan. Jest to alaskan malamute (husky) podobny do wilka. Ma obdartą prawą tylną łapę. Pies jest chory na padaczke potrzebuje leków... W razie jakich kolwiek wieści proszę o kontakt: 513-326-659

    Cytuj
  • 20 mar 2013
    Florian napisał/a:

    Wczoraj (16.03) około godziny 11 zaginął pies. Wabi się Awgan. Jest to alaskan malamute (husky) podobny do wilka. Ma obdartą prawą tylną łapę. Pies jest chory na padaczke potrzebuje leków... W razie jakich kolwiek wieści proszę o kontakt: 513-326-659

    Psa widziałem w sobotę wieczorem(około 20-stej) na dolnym przedmieściu. Szedł sobie za jakimś chłopakiem w stronę centrum. Potem błąkał się chwilę w okolicach wiaduktu i poszedł za innym mężczyzną w kierunku baru Biały domek, koło szkoły prywatnej p. Osińskiego.
    Mam nadzieję że się znalazł bo widać że był przestraszony.

    Cytuj
  • KOr 4 kwi 2013

    Właściciel odnaleziony :)

    1 Cytuj
  • 8 kwi 2013

    15 min temu mniej więcej , w okolicy Domu Kultury od strony biblioteki chodził sobie beagle , ma czerwoną obróżkę z ćwiekami ale nie ma adresówki ,może ktoś szuka takiego psa

    Cytuj
  • 10 kwi 2013

    W dniu 10-04-2013r. ok. godz. 12.00 w Pcimiu w okolicy campingu Lipina na poboczu leżała prawdopodobnie potrącona suka owczarka niemieckiego . Sunia obecnie przebywa w gabinecie Dobry Weterynarz w Myślenicach . Na szczęście chyba nie jest połamana , ma otarcia naskórka na jednym boku .
    Prawdopodobnie ma cieczkę bo była oblezona przez amantów :( pewnie zaciążona :(
    Suka zaniedbana , ma jakieś zmiany na skórze .
    To tak na szybko , więcej wiadomości po południu .tel 602 709 383

    Cytuj
  • 10 kwi 2013

    Dzisiaj w okolicach godziny 14, zagineła suka rasy shih tzu, w okolicach ulicy Mickiewicza, sierść długa jasna (beżowa). Gdyby ktoś widział pieska proszę o telefon 519 168 345, pies jest łagodny, przyjazny ludziom.

    Cytuj
  • 10 kwi 2013

    Wieści o suni z Pcimia ...
    ma ok 8 lat, waży 27 kg, nie ma czipa. Ładnie chodzi na smyczy , spokojna , posłuszna , do jutra może zostać w gabinecie .
    Nie jest zaniedbana jak się wydawało mi na początku jak ją zwijałam z drogi . W sumie całkiem dobrze wygląda , ma tylko jakieś zmiany skórne .
    Na jednym boku otarcie, takie sprzed 2-3 dni, jakby po potrąceniu , ale na szczęście nie ma innych obrażeń . Dostała antybiotyk , ranka opatrzona , powinno się szybko zagoić . Gdyby ktoś jej szukał proszę o kontakt 602 709 383

    tu jest jej zdjęcie
    http://images.miasto-info.pl/images/smallads/large/4040.jpg

    Cytuj
  • 10 kwi 2013
    anett10 napisał/a:

    Dzisiaj w okolicach godziny 14, zagineła suka rasy shih tzu, w okolicach ulicy Mickiewicza, sierść długa jasna (beżowa). Gdyby ktoś widział pieska proszę o telefon 519 168 345, pies jest łagodny, przyjazny ludziom.

    Będę się rozglądać, ,wrzuciłam na fb

    Cytuj
  • 10 kwi 2013

    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/74b6e2ae3d1ef400.html

    Tak wygląda zaginiona suczka o imieniu Diora. Kontakt 519 168 345, piesek jest łagodny.

    Cytuj
  • Agnieszka 10 kwi 2013

    Ok 17 widziałam ją na przystanków busów na słowackiego obok Carrefoura, szła w kierunku świateł. Powodzenia

    1 Cytuj
  • 11 kwi 2013

    Diora sie znalazła. Zaopiekowali się nią bardzo życzliwi ludzie prowadzący sklep z jarzynami w okolicach carrefouru, za co jestem im bardzo wdzięczna. Wszystkim serdecznie dziękuje za zainteresowanie i telefony z informacjami. Serdecznie pozdrawiam i jeszcze raz dziękuje;)

    4 Cytuj
  • Marcin 12 kwi 2013

    Wczoraj na mieście w okolicach szkoły Reja, na tyłach dokładniej ulica Josielewicza biegał ciemny biszkoptowy chyba Golden. Duży pies widać nie szczeniak nie bał się ludzi , widać ze zagubiony poza tym miał coś z okiem, dziwnie zakrwawione w środku. Ciekawe czyja zguba, biegał prawie caly dzien w tamtych rejonach.

    1 Cytuj
  • 12 kwi 2013

    Prawdopodobnie to pies właściciela Cybucha on sobie chodzi sam i wabi się Goliad

    1 Cytuj
  • 12 kwi 2013
    xotr napisał/a:

    Wczoraj na mieście w okolicach szkoły Reja, na tyłach dokładniej ulica Josielewicza biegał ciemny biszkoptowy chyba Golden. Duży pies widać nie szczeniak nie bał się ludzi , widać ze zagubiony poza tym miał coś z okiem, dziwnie zakrwawione w środku. Ciekawe czyja zguba, biegał prawie caly dzien w tamtych rejonach.

    Kudłaty , taki bardziej rudy niż biszkopt ? Też go widziałam koło ronda przy Rynku, ale jechałam z ONką z Pcimia do hoteliku i nie miałam go już gdzie zwinąć :( Przez chwilę łudziłam się że idzie z kimś na spacer bez smyczy :(

    3 Cytuj
  • 12 kwi 2013

    też widziałem tego psa o którym wspomina użytkownik małgorzata szedł on ulicą słowackiego potem skręcił w stronę ulicy żeromskiego

    2 1 Cytuj
  • 13 kwi 2013

    To jest golden mieszka w domu koło małego kurdesza , dom lekarza- nie mogę sobie przypomnieć jak nazywa się ten lekarz. Pies nazywa się Frodo.

    4 Cytuj
  • 15 kwi 2013

    Frodo siedział sobie dzisiaj zadowolony w ogrodzie swojego domku :)

    Cytuj

Odpowiedz