Forum » Myślenice

ZAGINIONE/ZNALEZIONE/POTRZEBUJĄCE POMOCY ZWIERZĘTA

  • 7 wrz 2014

    Zaginęła młoda suczka rasy Beagle. Znakiem szczególnym jest różowa obroża wraz z identyfikatorem. Uczciwego znalazcę prosimy o kontakt pod numerem 781058607.

    1 Cytuj
  • 7 wrz 2014

    W dniu 6.09. 2014 r. w Myślenicach zaginęła nasza ukochana suczka rasy Beagle . Ma 5 miesięcy,różową obrożę wraz z identyfikatorem i jest bardzo przyjazna dla ludzi .Nasze kilku godzinne poszukiwania nic nie dają. Jeżeli ktoś ją widział, wie co się z nią stało, lub też jest w jej posiadaniu, proszę o kontakt pod nr telefonu 781058607. Bardzo proszę o pomoc w odnalezieniu naszej suni.

    Cytuj
  • 7 wrz 2014

    Znaleziono dzisiaj psa w Polance. Właściciela prosze o kontakt pod nr 782660286 !

    Cytuj
  • 7 wrz 2014

    Proszę dam znać czy pomagłam

    Cytuj
  • 7 wrz 2014

    Nadal szukamy... Za wskazanie, przyprowadzenie pieska jest nagroda.

    Cytuj
  • Marek Stoszek 8 wrz 2014

    Przede wszystkim proszę pojawiać się w miejscu gdzie ostatni raz byli Państwo z suczką. Beagle zawsze wracają na miejsce gdzie rozstały się z właścicielem, wiem to jako doświadczony "beaglowiec". Oczywiście gdybym coś wiedział za raz dam znać.

    1 Cytuj
  • 8 wrz 2014

    Niestety nasza ukochana beagelka zmarła. Została potrącona przez auto i znaleźliśmy ją w przydrożnym rowie :(

    1 4 Cytuj
  • 8 wrz 2014

    Po moim ogrodzie biega niewielki piesek jamnikopodobny, ma brązową obróżkę. Przyszedł prawdopodobnie od strony Plebańskiej. Może ktoś szuka? Zdjęcie pod adresem https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/v/t1.0-9/10600589_962411150442492_6649106407960055325_n.jpg?oh=91eed3a8324448684b616f261d935a37&oe=5494C337&__gda__=1418992363_9d1e8b046fb917852190f9750b94e03e

    tel. 570 817 558

    Cytuj
  • 11 wrz 2014

    valentinaa bardzo mi przykro, współczuję :(

    5 Cytuj
  • 12 wrz 2014

    W dniu dzisiejszym w Jaworniku znaleziono psa- siberian husky (pies, oczy brązowe). Został zabrany do schroniska w Głogoczowie. Zainteresowane osoby proszone są o kontakt ze strażą miejską w Myślenicach.

    1 Cytuj
  • 13 wrz 2014

    W Osieczanach w ubiegłym tygodniu została znaleziona czarna sunia . Wycieńczona leżała w rowie melioracyjnym bez oznak życia.
    Nie posiadała obroży, żadnego oznaczenia !
    Do tej pory nikt suni nie szuka....
    W obecnej chwili sunia wraca do życia pod troskliwą opieką, ale nie może długo zostać w tym domu, a Państwo nie mają serca, żeby oddać ją do schroniska.
    Sunia jest bardzo grzeczna i przyjazna, również dla dzieci.
    Link do zdjęć : http://www.e-beagle.pl/forum/viewtopic.php?t=15583

    2 Cytuj
  • 15 wrz 2014

    Wczoraj tj. 14.09.2014 na zarabiu (koło banderozy) znaleźliśmy małego kotka. Widać, że kot jest czysty i zadbany, może komuś uciekł albo ktoś się go chciał pozbyć ? Jest biało szary. Poniżej zdjęcie. Opiekuna tego małego zwierzaka albo osobę chętną do adopcji proszę o kontakt pod nr 697340695

    Zdjęcie:
    http://static.pokazywarka.pl/i/4134187/653086/kot.jpg

    1 Cytuj
  • Adrianna 15 wrz 2014

    @Ihmce juz myślałam że to mój kotek, niestety na zdjęciu widać że nie :(

    Wczoraj (14.09.2014) zaginął mały kotek w okolicach ulic Dąbrowskiego oraz Wybickiego.
    Kotek jest biało-czarny. Jeżeli ktoś widział co się z nim stało lub wie gdzie jest proszę o kontakt na adres e-mail ad_fijal@wp.pl bądź tutaj o post.(Wczoraj wieczór od pewnego Pana dostałam wiadomość, że widział rozjechanego kotka na ulicy Dąbrowskiego, jednak gdy tam poszłam to nic nie było)
    Zdjęcie Kotka:
    zdjecie

    Cytuj
  • 16 wrz 2014

    W dniu dzisiejszym na zakopiance w stronę Myślenic, na wysokości autokomisu P. Bochenka znaleziono rudego, niewielkiego ( 8 kg ) pieska, samca. Do środy 17.09.14 piesek będzie przebywał w Przychodni Weterynaryjnej VETMEDICA,ul. Dąbrowskiego 60 d. Właściciela prosimy o pilny kontakt. Tel. 606 901 945 lub 12 272 21 55.
    Zdjęcie znajduje się na facebook Elżbieta Wołoszyn.

    1 Cytuj
  • 18 wrz 2014

    Teraz (czwartek 18.09.14r godz. 21.10) przy Biedronce w Dobczycach suczka rasy Beagle szuka pana/pani. Przestraszona i zagubiona podbiega do przechodzących tam ludzi. Znak charakterystyczny: ma czerwoną obrożę.

    2 1 Cytuj
  • 19 wrz 2014

    Długie lata miałam psa beagla , nigdy mi nie uciekł nie zgubiłam go, bo wiedziałam że mając psa gończego w mieście i nie tylko muszę mieć oczy nawet w p....Jak się decydujemy na psa to dbajmy o niego. Gończe kierują się węchem i potrafią za nim wejść prosto pod samochód, a tu już po raz któryś info o beaglach., że zginęły zaginęły bądź błąkają się tu i tam.Są to piękne psy i jak ktoś kiedyś powiedział jest to ich największym minusem, bo kupujecie sobie pięknego beaglusia a to naprawdę bardzo trudny pies.

    9 Cytuj
  • 29 wrz 2014

    Dzień dobry, wczoraj w parku na Zarabiu błąkała się młoda suczka (kundelek, krótka sierść, kolor- biszkoptowy, wiek ok. 1-2 lata). Patrząc na jej zachowanie to ewidentnie poszukiwała swojego właściciela. Podbiegała do przechodniów i obwąchiwała teren. Psina była bardzo łagodna- bez problemu dała się nakarmić i wziąć na ręce. Poniżej zamieszczam link do jej zdjęcia.

    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c30fa5917545a74d.html

    3 Cytuj
  • 5 paź 2014

    5.10.2014 (niedziela) , godz.15.00
    podczas spaceru uciekł owczarek niemiecki długowłosy , włos bardzo długi ,pysk ciemny, umaszczenie :dość ciemny , tylko trochę brązowego. Ma czarną obroże z bordowym wykończeniem po bokach.

    Jeżeli ktoś w rejonie Ujejskiego (raczej dolna część ulicy) ,bądź Borzety bądź gdziekolwiek!!! zauważy takiego psa bardzo prosimy o kontakt tel.604 670 858 lub 504 70 77 70.

    Pies ma na imię Dunaj. Nie jest agresywny .Jest dość zachowawczy , raczej do obcego nie będzie chciał podejść.

    4 Cytuj
  • 5 paź 2014

    Nadal szukamy Dunaja. Mineło już trochę godzin jak go nie ma , więc może być gdziekolwiek .Tam gdzie zakładalismy, że może być nikt go nawet nie widział :/ Za pomoc w odnalezieniu psa przewidziana jest nagroda.

    4 Cytuj
  • 5 paź 2014

    Mój pies, jak się zgubił w zupełnie nowym miejscu, wrócił z powrotem po śladach. Może tu będzie podobnie. Życzę szczęśliwego zakończenia.

    4 Cytuj
  • 5 paź 2014

    Pies oddalił się w polach nad ulicą Ujejskiego, był na swoim terenie , chodzi tam ciągle na spacer , ma tam każdy krzaczek obsikany , nie jest to też pies z tendencja do uciekania, dlatego nie wiemy co się stało:/, gdyby był gdzieś w pobliżu już by wrócił. Albo pobiegł za jakimś zwierzem w las i się zgubił , albo poczuł gdzieś jakąś suke w cieczce i dał za nią nogę (i waruje teraz komuś pod domem) , albo jest też trzecia możliwość , o której nie chcemy na razie nawet myśleć :-(

    Ale dziękujemy za wsparcie.

    4 Cytuj
  • 5 paź 2014

    Witam, wczoraj wieczorem w Dobczycach w okolicy Kornatki pobiegła za innym psem suczka Husky biało-czarna - bardzo charakterystyczna i bardzo przyjazna przy czym bardzo ufna. Zazwyczaj wracała po około godzinie w takich sytuacjach, tym razem nie wróciła - szukamy ją cały czas - jednak nawet jej nikt nie widział, gdyby ktoś ją widział proszę o info 692469440

    3 Cytuj
  • 6 paź 2014

    Dunaj w domu. Dzięki wszystkim za pomoc , a zwłaszcza jednej osobie, której chciało się zadzwonić i w dodatku absolutnie nic za pomoc nie chciała ( ale sprawa w toku , numer mamy ;-) )

    8 Cytuj
  • Beata 8 paź 2014

    Od wczoraj, w okolicach Coopera, na parkingu koło "Orła" błąka się mały piesek. Wygląda jakby kogoś szukał,być może się zgubił lub ktoś go zostawił. Nie byłam w stanie zrobić zdjęcia,wyglądał jak kundelek,na krótkich łapkach,dość "długawy", chyba jasnobrązowy i miał obrożę. Może ktoś go szuka lub mógłby mu pomóc..

    3 Cytuj
  • 8 paź 2014
    B666 napisał/a:

    Od wczoraj, w okolicach Coopera, na parkingu koło "Orła" błąka się mały piesek. Wygląda jakby kogoś szukał,być może się zgubił lub ktoś go zostawił. Nie byłam w stanie zrobić zdjęcia,wyglądał jak kundelek,na krótkich łapkach,dość "długawy", chyba jasnobrązowy i miał obrożę. Może ktoś go szuka lub mógłby mu pomóc..

    Jakieś trzy tygodnie temu taki właśnie piesek biegał po moim ogrodzie. Dałam ogłoszenie ze zdjęciem
    ale nikt się nie zgłosił.

    1 Cytuj

Odpowiedz