Forum » Myślenice

ZAGINIONE/ZNALEZIONE/POTRZEBUJĄCE POMOCY ZWIERZĘTA

  • 8 lut 2019

    Piekny kocurek znaleziony dzisiaj w Myślenicach, ktoś poznaje?
    https://m.facebook.com/groups/2022194574689195?view=permalink&id=2290676577840992
    Kontakt 604 477 197

    Cytuj
  • 6 maj 2019

    WITAM SERDECZNIE. ZAGINĄŁ KOT W JAWORNIKU. 04/05 MAJ. OKOLICE ORLENU
    SERDECZNIE PROSIMY O POMOC W ODNALEZIENIU ????

    1 1 Cytuj
  • 18 maj 2019

    ZAGINĄŁ PIES -SUCZKA RASY WYŻEŁ NIEMIECKI KRÓTKOWŁOSY.
    NA UCHU MA TATUAŻ Z NUMEREM B040
    PROSIMY O KONTAKT POD NUMEREM
    697 801 014 ALBO 724 946 329
    NA ZNALAZCĘ CZEKA NAGRODA

    1 Cytuj
  • 18 maj 2019

    Dobrze byłoby dodać do ogłoszenia rejon, w jakim pies zaginął. To może być pomocne. Mam nadzieję, że psina szybko się odnajdzie.

    1 Cytuj
  • 18 maj 2019

    Piesek się znalazł dzięki dobrym ludziom. Dziękuję wszystkim zaangażowanym :)

    2 Cytuj
  • 30 maj 2019

    Około 20 minut temu (21.45) na chodniku pod szczytem Borzęckiej Góry widziałam dużego psa. Długowłosy, chyba brązowy. Podobny do setera irlandzkiego. Wyglądał na zdezorientowanego. Może ktoś szuka?

    Cytuj
  • mirek@ 30 maj 2019
    Luna napisał/a:

    Około 20 minut temu (21.45) na chodniku pod szczytem Borzęckiej Góry widziałam dużego psa. Długowłosy, chyba brązowy. Podobny do setera irlandzkiego. Wyglądał na zdezorientowanego. Może ktoś szuka?

    około 15 minut temu duzy pies lezal przy chodniku na slowackiego miedzy rondem a kauflandem. mam nadzieje ze to nie ten zaginiony

    Cytuj
  • 30 maj 2019

    Mirku zgłoś na policję. Może jeszcze żyje i potrzebuje pomocy. Chyba, że sprawdziłeś...

    Cytuj
  • 22 cze 2019

    Wczoraj 21.06.2019 w okolicy Dolne Przedmiescie - Borzeta zaginął duży pies rasy Berneński Pies Pasterski, ma ranę nad okiem. Ktokolwiek go widział lub zauważy proszę o kontakt.
    Tel 667781068

    Cytuj
  • 21 lip 2019

    Poszukuję psa rasy Beagle.

    - kastrowany,

    - niebieska obroża,

    - zniknął w piątek wieczór 19/07/2019 r.

    Jeśli widziałeś lub wiesz gdzie jest, proszę o informację.

    Kontakt: szukam_psa@interia.pl
    Zdjęcia: https://www.gumtree.pl/a-zgubiono-lub-znaleziono/myslenice/uciekl-pies-beagle-+-myslenice/1005488246160912439036609?activateStatus=pendingAdActivateSuccess

    Cytuj
  • 1 sty 2020

    Pies w rasie wyżła trójkolorowy biało czarno brązowy tuła się po dolnym przedmieściu w okolicach kapliczki-naprzeciw sklepu "u Staszka". Widać że uciekł po sylwestrze.

    Cytuj
  • 1 sty 2020

    Widziałem go ok 19-20:00 biega od strażnicy do kapliczki

    Cytuj
  • 17 cze 2020

    Drodzy Ludzie Dobrej Woli!
    Potrzebna pilna pomoc! Każda wpłacona złotówka może pomóc ewakuowanym zwierzakom.
    Zwierzęta w tym schronisku przeżywały niewyobrażalny koszmar. Niektóre zostały trwale okaleczone. Inne są w stanie agonalnym. Wiele z nich jest chorych.

    "UWAGA, PILNE❗️Koniec cierpienia w Radysach. Trwa właśnie duża interwencja w schronisku❗️
    Dziś możemy to w końcu napisać. Chcemy przerwać koszmar cierpienia zwierząt w schronisku w Radysach. Kiedy to Państwo czytają, prawie 100 osób dokonuje przeszukania największego schroniska dla psów w Polsce: są to policjanci, prokurator, lekarze zoopsycholodzy i członkowie organizacji. W schronisku może być nawet 3 tys. psów. Jesteśmy gotowi na odbiór zwierząt w najgorszym stanie. Potrzebujemy pomocy w walce ze złem wobec zwierząt. To największa taka akcja w Polsce. Potrzebujemy Państwa pomocy, by ukrócić ten proceder właśnie dziś – właśnie teraz!

    W schronisku występuje bardzo duża śmiertelność. Tylko z oficjalnych danych wynika, iż w kilku pierwszych miesiącach 2020 roku ze schroniska w Radysach wyjechało prawie 4 tony martwych psów. Szok!

    Najgorsza śmiertelność dotyka szczeniaków. Czas powiedzieć definitywnie "NIE". Dziś jest ten dzień, aby powiedzieć DOŚĆ i rozpocząć walkę z tym złem. Dziś po bardzo długich przygotowaniach weszliśmy na teren schroniska."

    https://www.ratujemyzwierzaki.pl/ratujemy-psy-ze-schroniska-w-radysach

    1 Cytuj
  • 21 gru 2020

    Wczoraj zaginął czarny labrador.
    Proszę ew. o informację. Może być Gdzieś między Myślenicami a Sułkowicami
    Garnie się do ludzi... Miał na sobie żółto-pomarańczową obroże.... może ktoś widział

    Pozdrawiam

    2 Cytuj

Odpowiedz