Forum » Myślenice

Tanie napoje, owoce i inne

  • 1 mar 2011

    Witam, zbliża się okres letni więc i zaczną się imprezy na wolnym powietrzu.W dobie drożejących towarów zwracam się z pytaniem: GDZIE NA TERENIE MYŚLENIC LUB OŚCIENNYCH MIEJSCOWOŚCI MOŻNA TANIO KUPIĆ:
    -napoje
    -alkohole
    -owoce
    -inne....
    Nawet, a w szczególności w większych ilościach. Jeśli ktoś zna ceny przykładowych produktów to proszę bardzo podawać. Np. jak ktoś jest zainteresowany kupnem alkoholu- to polecam hurtownie a Dobczycach "Alti"- taniej nie znajdziecie.

    Cytuj
  • 1 mar 2011

    jesli lubisz avokado to taniej jak w biedronce nigdzie nie znajdziesz (biedronka 1,90 w innych miejscach ponad 3 zł)
    tam tez sa tanie soki i napoje ale ja osobiscie nie jestem fanka biedronkowej "jakości":)

    Cytuj
  • 1 mar 2011

    A tak w gole to ceny produktow tak ida szybko w gorę ze nie wiem co to bedzie niedlugo.
    Obecne ceny:
    -udka z kurczaka płaciłam tydzien temu 3,50 a dzis 6,10 zł
    -cukier placilam tydzien temu 3,20 wczoraj 3,99 a dzis juz podobno cukier kosztuje 5 zł
    -jabłka 3,50...niech mi ktos wytłumaczy dlaczego jabłka (poski owoc) sa w cenie bananów???

    jednym słowem TRAGEDIA!!!

    Cytuj
  • 2 mar 2011

    Alkohol najtańszy w Biedronce i w Planecie. Wódki tańsze do nawet kilku złotych, a piwa kilkadziesiąt groszy.

    Jeżeli chodzi o owoce, napoje i inne produkty to różnie, zależ gdzie jest jakaś promocja. Np. ostatnio w Janie było 2x2L Pepsi za 6zł, teraz widziałem, że w dobrej cenie jest Fanta i Coca-Cola. A tak po za promocjami to wiadomo, że w większych sklepach taniej.

    @ Kasiaaaa

    Rzeczywiście, a czytałem, że to jeszcze nie koniec podwyżek.
    Jeszcze niedawno udawało się kupić filet z kurczaka za 13zł/kg. Dziś wszędzie po 15,50-16zł.
    Cukier w Janie 3,99 ale podobno Carrefour ma po 3,56 do 10kg, powyżej 4,20zł.

    Cytuj

Odpowiedz