Forum » Myślenice

Dlaczego w Myślenicach nie ma KFC, Mc Donalda, Pizzy Hut..?

  • 8 mar 2011

    [quote=piotrek] gość: on z zarabia napisał/a:Ale mamy DaGrasso to jest największa sieć pizzerii w Polsce.Więc doceńmy to. Chyba żartujesz !Chłam jakich mało (przynajmniej tu u nas, gdzie indziej nie jadłem). Niesmaczne jedzenie, niemiła obsługa, fatalna pizza (przynajmniej dwie rożne). Czekam z utęsknieniem na Pizza Hut lub KFC. Z przyjemnością będę patrzył jak wygryzają z naszego lokalnego rynku taki syf jak DaGrasso i tym podobne "pizzerie".A zjeść w PizzaHut to czysta przyjemność, wolę zapłacić nawet 1,5x więcej w zamian za wyśmienite pizze jakie serwuje PizzaHut. Legendario też bardzo smacznie. [/quote]

    Nie stac cie żeby zapłacić 1,5 razy wiecej!!!!!!!!!!!!!!!
    "cię" celowo psze małymi literami! bo nie zasługuesz na duże.
    My z KRAKOWA TO JEMY PIZZE TYLKO W NOWOCZESNYCH LOKALACH TAKICH JAK PIZZA HUT TELEPIZZA DAGRASSO MCDONALDS ITD

    A WY ZE WSI ;
    W KEBABIE NIBY TURECKIM HEHEHE
    KORYTOWNIA WALDI HIHIHIHI
    PLEWY ITALIA BUHAHAHA
    ZAPIEKANKI I KURCZAK NA GALCZYNSKIEGO NAWET MI SIE SMIAC NIE CHCE SZKODA MI WAS
    TERAZ UWAGA;RANDKA Z LASKĄ W NEO HHHIIIHHHHAAA BBBBUUUUHHHHHAAAAHHHAAA

    2 2 Cytuj
  • 8 mar 2011

    [quote=gość: MIESZCZANIN]

    Nie stac cie żeby zapłacić 1,5 razy wiecej!!!!!!!!!!!!!!!
    "cię" celowo psze małymi literami! bo nie zasługuesz na duże.
    My z KRAKOWA TO JEMY PIZZE TYLKO W NOWOCZESNYCH LOKALACH TAKICH JAK PIZZA HUT TELEPIZZA DAGRASSO MCDONALDS ITD

    A WY ZE WSI ;
    W KEBABIE NIBY TURECKIM HEHEHE
    KORYTOWNIA WALDI HIHIHIHI
    PLEWY ITALIA BUHAHAHA
    ZAPIEKANKI I KURCZAK NA GALCZYNSKIEGO NAWET MI SIE SMIAC NIE CHCE SZKODA MI WAS
    TERAZ UWAGA;RANDKA Z LASKĄ W NEO HHHIIIHHHHAAA BBBBUUUUHHHHHAAAAHHHAAA [/quote]

    Synku stać mnie na to, na co Ciebie nie będzie stać nawet na stare lata. Nie wiesz - nie pisz.
    Ty nie zasługujesz nawet na to żeby uczestniczyć w tej dyskusji.
    Widać Twoja nowoczesność nie nadąża z rozwojem psycho-kulturowo--intelektualnym.
    Trochę kultury. Niestety.

    2 Cytuj
  • 8 mar 2011

    Całe szczęście, że w myślenicach nie ma KFC Mcdonald i pizza hut. Ilekroć dam się skusić na ten syf puźniej żałuję.

    2 Cytuj
  • 8 mar 2011

    Bo to jest śmieciowe jedzenie. A człowiek jest tym, co je.

    1 Cytuj
  • 8 mar 2011

    Odpowiedź prosta:
    1. Liczba mieszkańców, niezbyt imponująca (taki Olkusz przy tej samej powierzchni ma x2)
    2. Zobaczcie jak ludzie chodzą po kawiarniach, czyli nie chodzą, zatem nie spodziewałbym się zaczęsienia w takim KFC
    3. Pięknym przykładem jest MC Donald w mogilanach, w którym jeszcze nigdy nie czekałem dłużej niż 2 minuty :-)

    Jedyny plus, to zakopianka oraz skrzyżowanie dróg: 7-955-867

    1 Cytuj
  • 8 mar 2011

    [quote=gość: ŻARŁOK] TO DLACZEGO W DOBCZYCACH przy BIEDRONCE budują MC? [/quote]

    Jakiego MC ;) Tam ma być Tesco ;) wiem bo mieszkam nie daleko ;)
    zresztą jakby Mc był w Myślenicach to na pewno by Wam tak nie smakował jak ten w Kraku , a dlaczego ?? proste znudził by się ;) a tak to zawsze jest atrakcja ;) jak jedzie się na zakupy do galerii bądź innego marketu :)

    Cytuj

Odpowiedz