Forum » Myślenice

13. 12. 2017r. Msza za Ojczyznę w kościele a KOD pali na rynku koksownik

 • 17 gru 2017
  albert7575 napisał/a:

  wygodny dla ciebie ten 2027 roku,kto wtedy bedzie pamietał co wypisywał na forum bono,moze nakreslisz historie na dwa dlata w przod....?
  a swoja droga jakby poczytac twoje wizje na forum jak to PIS dojdzie do wladzy to co to bedzie mozna ci teraz tylko współczuć

  Na najbliższe dwa lata mam same dobre wiadomości, zresztą te na rok 2027 też są pozytywne, dekomunizacja będzie trwać.

  Zaś najbliższe dwa lata, to będzie pasmo sukcesów, wdrożymy przemysłową produkcję samochodów elektrycznych, prawdopodobnie produkcją się zajmą spółki skarbu państwa Tauron i Polska Grupa Energetyczna. Nieznana jest jeszcze lokalizacja zakładu. Minimalna płaca poszybuje w górę, tak że zbliżymy się do zamożności najbiedniejszych starej unii, byc może nawet dogonimy Słowację a może nawet Czechy. Staniemy się potęgą militarną środkowej Europy, jest raczej pewne, że w tym przedmiocie przegonimy Niemcy, które mają ograniczenie rozbudowy sił zbrojnych. Jest prawdopodobne, że 500+ będzie na każde dziecko, bo pieniądze z VAT paliwa płyną szerokim strumieniem i zaczniemy reeksportować gaz na wschód i południe pozyskiwany z USA, co nam da dodatkowe fundusze. Gospodarka nabierze tempa do 6% PKB, co nam pozwoli na dokończenie planowanych dróg ekspresowych z Wilna do Koszyc, bo nie sądzę aby fundusze unijne naraz wygasły, przestaniemy też się zadłużać i zaczniemy planować delikatną spłatę długu, podobnie jak Czesi.
  Również w tym czasie odejdzie Tusk z prezydentury UE i przyjdzie nowa twarz bardziej nam sprzyjająca, a za tym nowy przywódca anuluje nam ewentualne kary, które obecna ekipa UE chce na nas nałożyć.
  Nowa ekipa w UE, obsadzona za naszym przyzwoleniem, będzie musiała nam zwiększyć fundusze pomocowe, bo inaczej nie dostanie naszego poparcia. Tak więc najbliższe dwa lata, to największa dla nas szansa rozwoju, co za tym idzie zakup amerykańskich rakiet, śmigłowców okrętów podwodnych dla armii i uzbrojenie samoobrony. Obywatel dostanie też pozwolenie na posiadanie broni. Centralne Lotnisko rozpocznie budowę i pierwsze łopaty zostaną wbite na przekopie Mierzei Wiślanej.
  Źle temu rządowi życzący ekonomiści przewidują cykl kryzysowy, ale ekonomiści rządowi, śmieją się z tego i przewidują osłabienie koniunktury światowej dopiero za dziesięć lat, a głównie dzięki wyborze Trampa w USA i zmianie szefa UE, którzy takiego kryzysu nie będą mieć w planie.
  Nasze relacje z USA, pozwolą nam na koordynację obu sił zbrojnych, w likwidowaniu konfliktów światowych. Musimy przejąć część odpowiedzialności razem z USA na siebie, ponieważ Francja ma 70% niesprawnych śmigłowców, Niemcy armii nie mają a Wielka Brytania ma duże obciążenie finansowe wobec UE w związku z brexitem.
  Do rozwoju naszej gospodarki znacznie przyczyni się własna waluta stąd też złowieszczo zapowiadany przez wrogów rządu kryzys nasza waluta pomoże nam pokonać tak, jak by tego ewentualnego kryzysu nie było.

  Tak więc jak widzisz, wieszczę same dobre informacje i zapamiętaj je bo za dwa lata ja je będę pamiętał.

  11 8 Cytuj
 • Szczadoniecki 17 gru 2017

  Hmmm, jakbym Ryśka z Madery słyszał...

  7 3 Cytuj
 • 17 gru 2017

  Prawdopodobnie w Hollywood rozpocznie serial w dobrej obsadzie na kanwie historii Polski. Wiem że rozmowy na jego temat są już bardzo zaawansowane.

  8 4 Cytuj
 • Szczadoniecki 17 gru 2017

  Serial? Toż to na oscarowy film się nadaje!

  3 2 Cytuj
 • 17 gru 2017
  Sradowazy napisał/a:

  Hmmm, jakbym Ryśka z Madery słyszał...

  To Ryśiek wyniósł się już na Maderę jak Cejrowski do Arizony?

  5 5 Cytuj
 • Szczadoniecki 17 gru 2017
  bono napisał/a:

  To Ryśiek wyniósł się już na Maderę jak Cejrowski do Arizony?

  A który z nich "porwał" posłankę Schmidt, znaną z miłości do podróży i nie tylko?

  6 3 Cytuj
 • 17 gru 2017

  No ale to już z tej Madery chyba wrócił, czy może nie wiem, dalej tam są?

  5 4 Cytuj
 • Szczadoniecki 17 gru 2017

  Któryś z "członków" pozostał, tylko który? Hmmm

  5 2 Cytuj
 • Szczadoniecki 17 gru 2017

  Ok. czas do łóżka, jutro robota czeka. Nie każdy może być pasterzem Kijowskim, strzyżącym frajerów tzn. baranów.

  13 2 Cytuj
 • jeden język a dwoje uszu 18 gru 2017

  Tylko komuna się nie skończyła. Osiem lat temu mój szef który zarabiał grubą kasę nie ukrywał, ze jest "komunistą", a teraz mu się żyje lepiej niż przed 89 rokiem. A gdy w delegacji dzwonił do domu to mówił przez telefon "Melduję że dotarłem na miejsce"

  Komuna się nie skończyła, a teraz po wygranej PiSu czują że zakamuflowana władza i pieniądze im uciekają i ryczą na różne sposoby.

  Właśnie - zakamuflowana władza. Obecnym premierem przynajmniej wiadomo kto kieruje, a Tuskiem kto kierował? Bo ewidentnie jego zachowanie świadczy że był (jest) albo nie kompetentny, albo pionkiem. A awans do Brukseli o czym świadczy?

  5 7 Cytuj
 • 18 gru 2017
  sh_ma napisał/a:

  Właśnie - zakamuflowana władza. Obecnym premierem przynajmniej wiadomo kto kieruje, a Tuskiem kto kierował? Bo ewidentnie jego zachowanie świadczy że był (jest) albo nie kompetentny, albo pionkiem. A awans do Brukseli o czym świadczy?

  Tuska musi zastąpić ktoś z PiS np. Wolski i wszystko wróci do normy, kompetencja wróci do normy, nie będzie pionkiem, a awans do Brukseli będzie świadczył o tym, że Merkel się z Polską bardzo liczy.

  9 2 Cytuj
 • 18 gru 2017

  Przyszedł ze szkoły Grześ i do tatusia mówi:
  -tatusiu a cy ty słysałeś taką bajeckę jak zła dziewcynka
  namówiła dobrą dziewcynkę zeby pluły z balkonu na przechodniów?

  -Tatuś mówi nie znam.

  Posły na ten balkon i zacęły pluć,
  i ta zła dziewcynka trafiła ctery razy a ta dobra jedenaście.
  -A wies tatusiu dlacego?
  -Nie wiem.
  -Bo dobro zawse zwycięza.

  11 2 Cytuj
 • 26 gru 2017

  a wy gdzie byliście ????

  1 Cytuj

Odpowiedz