Forum » Myślenice

13. 12. 2017r. Msza za Ojczyznę w kościele a KOD pali na rynku koksownik

  • 14 gru 2017

    A prawdziwi Patrioci i obywatele w tym czasie modlą się w kościele

    18 26 Cytuj
  • 14 gru 2017

    A jeżeli ktoś nie jest katolikiem to nie może być prawdziwym patriotą ????

    35 14 Cytuj
  • Szczadoniecki 14 gru 2017

    Nie słyszałem, żeby prawdziwy patriota wyznawał wiarę koksownika?

    18 27 Cytuj
  • 14 gru 2017

    straszne rzeczy, nie wiem, jak się teraz pozbierać... no nie wiem.

    15 9 Cytuj
  • 14 gru 2017

    Grzeje się LGDT i kilka moherów

    15 18 Cytuj
  • Szczadoniecki 16 gru 2017
    irussus napisał/a:

    straszne rzeczy, nie wiem, jak się teraz pozbierać... no nie wiem.

    Przestań pić, będzie łatwiej...

    6 12 Cytuj
  • 16 gru 2017
    Sradowazy napisał/a:

    Przestań pić, będzie łatwiej...

    Dziękuję mistrzu. Przynajmniej wiemy, co jest twoim konikiem i jakie masz doświadczenia społeczne. Wezmę do siebie głęboko twoją sugestię, jest bezcenna. Dziękuję.

    5 5 Cytuj
  • 13oddział 17 gru 2017
    Mądrala napisał/a:

    A prawdziwi Patrioci i obywatele w tym czasie modlą się w kościele

    I tak właśnie było : Jedni się modlili po kościołach , drudzy stali przy koksownikach a torturowano i strzelano do zwykłych roboli. Może przestańcie już walczyć z tą komuną bo prawie 30 letniego trupa aż żal bić.

    14 1 Cytuj
  • Szczadoniecki 17 gru 2017
    irussus napisał/a:

    Dziękuję mistrzu. Przynajmniej wiemy, co jest twoim konikiem i jakie masz doświadczenia społeczne. Wezmę do siebie głęboko twoją sugestię, jest bezcenna. Dziękuję.

    Błąd, ja niestety nie jestem MONAR-u, musisz szukać pomocy gdzie indziej. Podziękowania absolutnie niezasłużone.

    4 7 Cytuj
  • 17 gru 2017

    Jest rok 2027r. To już kolejne wybory, które wygrywa pis, trzecia kadencja. 78 letni przywódca partii, ogłasza dekomunizacje. Ze stanowisk należy usunąć prawnukow, byłych szeregowych członków PZPR.
    Wysokie stanowiska rządowe, mogą sprawować z czasów komuny tylko weterani, byli funkcjonariusze PZPR, którzy się zrechabilitowali i są wiernymi funkcjonariuszami pis.
    Nazwy historyczne placów i ulic mające niewłaściwe skojarzenia z nazwiskami byłych sprzedawczykow, zostaja zamienione na nazwiska mające, dobre kontacje w ostatnim dziesięcioleciu a będący wiernymi przedstawicielami pis.
    Wszystkie nazwy ulic związane z nazwiskiem Sikorski, zastąpiono nazwiskami Andrzej Smirnow, to pamięć po najstarszym pośle pis Vlll kadencji.

    12 12 Cytuj
  • Szczadoniecki 17 gru 2017

    A garstka jeszcze żyjących UB-eków, nadal będzie stać na czele Kodziarzy i wrzeszczeć o "głodowych emeryturach. Nie zapomnijmy o świeczkach, te będą obowiązkowe!

    13 12 Cytuj
  • 17 gru 2017
    Sradowazy napisał/a:

    A garstka jeszcze żyjących UB-eków, nadal będzie stać na czele Kodziarzy i wrzeszczeć o "głodowych emeryturach. Nie zapomnijmy o świeczkach, te będą obowiązkowe!

    W kolejce ustawi się Miler, Kwaśniewski, Kalisz, Czarzasty, Olejniczak, Belka, Borowski, Cimoszewicz, Rosati, Sierakowska, Kołodko ..

    12 9 Cytuj
  • 17 gru 2017
    bono napisał/a:

    W kolejce ustawi się Miler, Kwaśniewski, Kalisz, Czarzasty, Olejniczak, Belka, Borowski, Cimoszewicz, Rosati, Sierakowska, Kołodko ..

    I ty de..lu

    9 14 Cytuj
  • 17 gru 2017
    eddie napisał/a:

    I ty de..lu

    Pamiętaj, o świeczce.

    12 7 Cytuj
  • 17 gru 2017
    Sradowazy napisał/a:

    Błąd, ja niestety nie jestem MONAR-u, musisz szukać pomocy gdzie indziej. Podziękowania absolutnie niezasłużone.

    Skoro nie jesteś z Monaru, to skąd znasz ten problem? z ulicy?ojciec, czy matka?
    Skoro nie znasz tematu, nie możesz pomóc, to nie udzielaj porad, nie dyskredytuj i nie szydź,bo sam jesteś teoretykiem społecznym.

    5 7 Cytuj
  • Szczadoniecki 17 gru 2017
    irussus napisał/a:

    Skoro nie jesteś z Monaru, to skąd znasz ten problem? z ulicy?ojciec, czy matka?
    Skoro nie znasz tematu, nie możesz pomóc, to nie udzielaj porad, nie dyskredytuj i nie szydź,bo sam jesteś teoretykiem społecznym.

    Fakt, nie znam ciebie, twojej matki czy ojca, więc mogę nie znać tematu. Nie trzeba też być fachowcem, żeby wiedzieć co zrobić, by móc się "podnieść"... Odnośnie "szydzenia", to przeczytaj koleś swoje wypociny, od których wszystko się zaczęło!

    5 4 Cytuj
  • 17 gru 2017
    Sradowazy napisał/a:

    Fakt, nie znam ciebie, twojej matki czy ojca, więc mogę nie znać tematu. Nie trzeba też być fachowcem, żeby wiedzieć co zrobić, by móc się "podnieść"... Odnośnie "szydzenia", to przeczytaj koleś swoje wypociny, od których wszystko się zaczęło!

    Nie pisałem o swoich rodzicach :), nawet tego nie wyłapałeś. Nie teoretyzuj tyle, bo nic nie wiesz.

    1 4 Cytuj
  • Szczadoniecki 17 gru 2017
    irussus napisał/a:

    Nie pisałem o swoich rodzicach :), nawet tego nie wyłapałeś. Nie teoretyzuj tyle, bo nic nie wiesz.

    Wystarczy że wiem, że nic nie wiesz. Praktyka, nie teoria...

    5 2 Cytuj
  • 17 gru 2017
    bono napisał/a:

    Jest rok 2027r. To już kolejne wybory, które wygrywa pis, trzecia kadencja. 78 letni przywódca partii, ogłasza dekomunizacje. Ze stanowisk należy usunąć prawnukow, byłych szeregowych członków PZPR.
    Wysokie stanowiska rządowe, mogą sprawować z czasów komuny tylko weterani, byli funkcjonariusze PZPR, którzy się zrechabilitowali i są wiernymi funkcjonariuszami pis.
    Nazwy historyczne placów i ulic mające niewłaściwe skojarzenia z nazwiskami byłych sprzedawczykow, zostaja zamienione na nazwiska mające, dobre kontacje w ostatnim dziesięcioleciu a będący wiernymi przedstawicielami pis.
    Wszystkie nazwy ulic związane z nazwiskiem Sikorski, zastąpiono nazwiskami Andrzej Smirnow, to pamięć po najstarszym pośle pis Vlll kadencji.

    wygodny dla ciebie ten 2027 roku,kto wtedy bedzie pamietał co wypisywał na forum bono,moze nakreslisz historie na dwa dlata w przod....?
    a swoja droga jakby poczytac twoje wizje na forum jak to PIS dojdzie do wladzy to co to bedzie mozna ci teraz tylko współczuć

    a swoją drogą smieszne jest to ze KOD chce czcic ofiary komunizmu skoro przyszli KODowcy robili wszystko aby nie dopuscic do wyroków dla dygnitarzy partyjnych PZPR ,TOTALNA OPOZYCJA hipokryzją zyje

    5 6 Cytuj
  • 17 gru 2017
    Sradowazy napisał/a:

    Wystarczy że wiem, że nic nie wiesz. Praktyka, nie teoria...

    Czyli jednak z tym alko coś miałeś, weź się określ bo sam sobie zaprzeczasz..raz mnie pouczasz co zrobić, tudzież nie pić, potem twierdzisz, że w sumie to się nie znasz.. potem stwierdzasz, że jednak masz doświadczenie poparte praktyką. Pytam się jakie? Jakie masz doświadczenie aby mnie pouczać co ze sobą robić? co masz w sobie poza..... pustymi farmazonami?

    1 3 Cytuj
  • Szczadoniecki 17 gru 2017
    irussus napisał/a:

    Czyli jednak z tym alko coś miałeś, weź się określ bo sam sobie zaprzeczasz..raz mnie pouczasz co zrobić, tudzież nie pić, potem twierdzisz, że w sumie to się nie znasz.. potem stwierdzasz, że jednak masz doświadczenie poparte praktyką. Pytam się jakie? Jakie masz doświadczenie aby mnie pouczać co ze sobą robić? co masz w sobie poza..... pustymi farmazonami?

    Po co "tworzysz" takie bzdury z których nic nie wynika, a sam masz problem ze zrozumieniem własnych tekstów? Bo to że nie rozumiesz innych to widać. Jak nie wiesz do czego się ktoś odnosi w danej chwili (temacie) to znaczy, że jeszcze się uczysz. Czyżby gimbaza? Pozbierałeś się już?

    3 1 Cytuj
  • 17 gru 2017

    Nie wiem, ja tam rozumiem, już ci dowiodłem, że tobie nie idzie.
    Gimbazja? jak się patrzę na twój nick..hmm, znowu teoretyzujesz...
    Nie ja zacząłem tą smutną zabawę, ty.. smutnym, dyskredytującym komentarzem.
    Tutaj można wylać wszystko... ale to też pokazuje kim jesteś, teoretyku.

    1 4 Cytuj
  • Szczadoniecki 17 gru 2017

    O proszę, i mamy potwierdzenie moich wcześniejszych słów! Teraz nagle okazało się że to ja teoretyk a ty praktyk! Dochodzi jeszcze ocena kogoś po nicku oraz po słowach! Po prostu mistrz!Brawo ty! Powiedz mi w takim razie kolego, co twój tekst o strasznych rzeczach i tzw. braku pozbierania się... bla bla bla itd wniosło do dyskusji? Czekam na oświecenie. Ja teoretyk...hahaha

    4 1 Cytuj
  • 17 gru 2017
    Sradowazy napisał/a:

    O proszę, i mamy potwierdzenie moich wcześniejszych słów! Teraz nagle okazało się że to ja teoretyk a ty praktyk! Dochodzi jeszcze ocena kogoś po nicku oraz po słowach! Po prostu mistrz!Brawo ty! Powiedz mi w takim razie kolego, co twój tekst o strasznych rzeczach i tzw. braku pozbierania się... bla bla bla itd wniosło do dyskusji? Czekam na oświecenie. Ja teoretyk...hahaha

    No tak, skoro w praktyce nic, to w teorii dużo. Już wcześniej ci to napisałem.
    Gdybyś był taki mądry, za jakiego chcesz mieć posłuch, to nie wziąłbyś udziału w tym śmieceniu forum. A tak... no jest jak jest. Bez odbioru.

    4 Cytuj
  • Szczadoniecki 17 gru 2017

    Hahaha, czyli nadal bez konkretów. Znaczy, że już niczego nie dowiem się od "prawdziwego" praktyka? Najważniejsze, że zostałem uświadomiony przez kogoś o światłym umyśle, jaki ze mnie teoretyk. No i ten umysł "ogarnął", za kogo chcę uchodzić. Jestem pod wrażeniem...
    Ps. Nie kończ Waść, wstydu sobie nie oszczędzaj. Twoje teksty na poprawę humoru jak znalazł, które nic a nic nie zaśmiecają forum!

    3 2 Cytuj

Odpowiedz